Olu ēdieni

Populārākie raksti
Lieldienu tests: ko tavs mīļākais olu ēdiens liecina par tavu personību?  (2)
30.marts 2015 15:36
Iedomājies, ka esi uz vientuļas salas un olas ir vienīgais produkts, no kā visu turpmāko dzīvi varēsi gatavot sev ēdienu. Turklāt tev jāizvēlas viens konkrēts olu gatavošanas veids. Kultenis, ceptas vai vārītas olas – šie un citi varianti, protams, ir vienlīdz labi un garšīgi, bet izrādās, tava izvēle nezinātājam var šo to atklāt par tavu personību. Kulinārijas portāls thekitchn.com Lieldienu gaidās piedāvā neparastu testu. Atrodi sarakstā savu iecienītāko olu ēdienu un uzzini, ko tas liecina par tevi.
Čaganas 'mākoņolas' – brokastu karstākais jaunums, kas pārpludinājis instagramu
09.maijs 2017 14:06
Kad tā vien šķita, ka olu ēdieni ir izsmēluši savas iespējas un vairs ne ar ko mūs nespēs pārsteigt, instagramu ir pārņēmis jauns trakums. Benedikta olas? Franču omlete? Nē, tā ir vakardiena. Tagad cilvēki dažādās pasaules malās kārdina savus sekotājus ar apetītlīgām brokastu bildēm, kur redzams olas dzeltenums, kas iegrimis gaisīgā, viegli apbrūninātā putota olbaltuma "mākonītī", atgādinot mīlīgu saulīti, kas slēpjas aiz mākoņiem. Ja arī tu vēlies pārsteigt mājiniekus, brokastīs ceļot galdā "mākoņolas", tad lasi tālāk un uzzini, kā to izdarīt.
Ideāls brokastu ēdiens – ātri pagatavojamās olmaizes: 12 brīvdienīgas receptes
03.jūnijs 2017 09:30
Kas gan tās par brokastīm, ja galdā netiek celtas olas? Tās ir gan gardas, gan ātri un daudzveidīgi pagatavojamas. Turklāt, rīta cēlienā nolokot pāris oliņas, sāta sajūta ir garantēta līdz pat pusdienu reizei. It īpaši, ja olas pasniegsi uz maizes šķēles. Tā tikai šķiet, ka olmaizes ir pavisam vienkāršs ēdiens jo mēs, pētot savu pavārgrāmatu un izvēloties receptes, bijām pārsteigti par olmaizīšu neiedomājamo daudzveidību. Cerams, ka mums izdosies pārsteigt arī tevi.