Organisma attīrīšana

Populārākie raksti
Organisma attīrīšana – noderīgi ieteikumi un receptes slaidam augumam un lieliskai pašsajūtai  (2)
26.marts 2015 09:12
Organisma attīrīšana ir efektīvs veids, kā uzlabot vielmaiņu, optimizēt gremošanas procesu un gūt maksimālu enerģijas lādiņu, vienlaikus zaudējot arī svaru. Šai sakarā piedāvājam "BENU Aptieka" farmaceita Vitālija Mitrohina ieteikumus, kā organisma attīrīšanu veikt droši un efektīvi, kā arī noderīgas receptes atslodzes atvieglošanai un ēdienkartes dažādošanai.
Svarīgākais par attīrīšanos: ķermenis ir gudrs pats par sevi, tikai jāļauj tam tādam būt!  (1)
06.aprīlis 2017 08:38
Šajā rakstā aprakstītais, iespējams, nav nekāds iepriekš nedzirdēts jaunums. Šeit uzsvars ir likts uz to, ka to tik tiešām ir jāsāk darīt, nevis tikai par to lasīt, klausīties vai pierakstīt. Lai kaut kas dzīvē notiktu un mainītos, ir tiešām jādara. Un jāsāk ir jau tagad!
Sagaidi pavasari lieliskā pašsajūtā - vienkārši veidi, kā attīrīt organismu
09.februāris 2016 10:17
Neatkarīgi no reliģiskās piederības daļa no mums, tuvojoties Lieldienām, tradicionāli ievēro Lielo gavēni, kas sāksies jau 10. februārī. Tas, cik strikti pieturēsimies pie tā nosacījumiem un kādu motīvu vadīti ievērosim gavēni, jau atkarīgs no mums pašiem, taču, ja arī tevi saista ideja par sava organisma attīrīšanu, piedāvājam dažus vienkāršus padomus, kas ļaus to sākt jau šodien. Lūk, Shape piedāvātie ieteikumi, kā veselībai draudzīgā un vieglā veidā uzlabot savu pašsajūtu un arī izskatu!