Otto Ozols

Otto Ozols

Latviešu publicists Otto Ozols aktīvi pauž savu viedokli sociālajos tīklos un publicē rakstus par aktuālām tēmām. Viņš arī vada LTV sarunu raidījumu „100.panta preses klubs”, bet plašu atpazīstamību iemantoja ar grāmatu „Latvieši ir visur”, kura iznāca 2010.gadā.

Populārākie raksti
Otto Ozols: Aizver muti, žurnaļuga!  (137)
11.janvāris 2017 00:10
Šobrīd formāli varenākā un ietekmīgā politiskā apvienība ZZS kādu brīdi šķita iekšēja vājuma un anarhijas pārņemta. Tās biedri atklāti šķaudīja uz valsts augstākajām amatpersonām - Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un Ministru prezidentu Māri Kučinski.
Otto Ozols: Savējo nodevības duncis Valsts prezidenta mugurā  (108)
16.novembris 2016 00:10
Zaļās partijas biedri ne burtiskā , bet simboliskā nozīmē ir nodevuši un, tēlaini runājot, iedūruši nodevības dunci mugurā paši savējam - Valsts prezidentam Raimondam Vējonim. Satversmē - valsts pamatlikumā, Latvijas prezidentam paredzēta ļoti maza faktiskā politiskā vara. Satversmes autori it kā ieprogrammējuši, ka prezidentam jābūt ar tik lielu autoritāti, ka ar to jāspēj aizpildīt formālās varas trūkumu.
Otto Ozols: Aizbraukšana no Latvijas – grēka sekas. Kuri ir lielākie grēcinieki?  (244)
16.augusts 2017 00:10
Svētdien Aglonā Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku vigīlijas dievkalpojumā uzrunājot ticīgos, Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs pauda domu, kas saviļņojusi sabiedrību. Viņš norādīja, ka cilvēku izbraukšana no Latvijas ir grēku sekas. Šī jau ir vismaz otrā reize dažu gadu laikā, kad Aglonā izskan skaidri un drosmīgi vēstījumi, kādus sen neesam dzirdējuši no politiskajiem vadītājiem.