Pabalsts daudzbērnu ģimenēm

Populārākie raksti
Paplašinās daudzbērnu ģimeņu definīciju - pabalstus varēs saņemt līdz 24 gadu vecumam  (11)
13.novembris 2014 14:39
Labklājības ministrija (LM) plāno paplašināt daudzbērnu ģimeņu definīciju, nosakot, ka daudzbērnu ģimene ir ģimene, kuras aprūpē ir trīs vai vairāki bērni līdz 24 gadiem, tai skaitā audžuģimenē ievietoti un aizbildnībā esoši bērni, kamēr viņi iegūst vispārējo, profesionālo, augstāko vai speciālo izglītību.
1000 eiro par katru trešo, ceturto un nākamo bērnu saņems nu jau četros Ventspils novada pagastos  (13)
12.novembris 2014 10:22
Tagad daudzbērnu ģimenes arī no Puzes trešā, ceturtā vai nākamā bērna piedzimšanas gadījumā no biedrības "J3" saņems atbalstu 1000 eiro vērtībā. Atbalsts līdz šim bija pieejams trim Ventspils novada pagastu iedzīvotājiem, bet nu pievienojies vēl ceturtais - Puzes pagasts.
Jāaktualizē jautājums par atlaižu piešķiršanu daudzbērnu ģimenēm braucieniem pasažieru vilcienos
19.maijs 2015 18:13
Ģimenes kartes ieviešanas projekts, kas sākts pirms diviem gadiem, sevi ir attaisnojis, jo izmantot iespēju saņemt dažādas atlaides un privilēģijas vēlas arvien vairāk ģimeņu. To otrdien, 19.maijā, Saeimas Demogrāfijas apakškomisijas sēdē atzina apakškomisijas priekšsēdētājs Imants Parādnieks un pauda gandarījumu, ka projektā iesaistījušies jau vairāk nekā 130 uzņēmumi, kas daudzbērnu ģimenēm piedāvā dažādas atlaides.