Pasaules čempionāts

Pasaules čempionāti parasti notiek ar gada līdz četru gadu intervālu un tajos startē sportisti no visas pasaules vai arī kāda komandu sporta vieda nacionālās izlases.

Rastorgujevam un Bendikai astotā vieta Pasaules kausa pāru stafetes sacensībās  (22)
07.februāris 2016 19:59
Latvijas vadošie biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika svētdien izcīnīja astoto vietu Kanādā notiekošā Pasaules kausa septītā posma pāru stafetes sacensībās, atkārtojot sezonas pirmajā etapā sasniegto rezultātu.
Sensacionālā Bendika Pasaules kausa posma masu starta sacensībās izcīna 22.vietu  (13)
06.februāris 2016 21:29
Piektdienas sprinta sacensību sensācijas autore biatloniste Baiba Bendika Kanādā notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītā posma masu starta sacensībās sestdien izcīnīja 22.vietu.
Rastorgujevs dramatiskās masu starta sacensībās izcīna piekto vietu  (64)
06.februāris 2016 19:45
Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs Kanādā notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītā posma masu starta sacensībās izcīnīja piekto vietu, lai gan pēc ceturtās šaušanas viņš tikai nedaudz zaudēja sacensību līderiem.
Biatloniste Bendika sensacionāli izcīna piekto vietu Pasaules kausa posmā  (64)
05.februāris 2016 21:22
Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika piektdien sensacionāli izcīnīja piekto vietu Kanādā notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītā posma 7,5 kilometru sprinta distancē.
Beresņevs nesniedz komentārus pirms līguma parakstīšanas  (5)
05.februāris 2016 14:21
Kamēr Leonīds Beresņevs nebūs parakstījis līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) par pieaugušo valstsvienības vadīšanu, viņš plašākus komentārus nevēlas sniegt, atzina pats speciālists.
Brāļi Dukuri kļūst par Eiropas čempioniem  (43)
05.februāris 2016 13:16
Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri piektdien izcīnīja dalītu Eiropas čempionu titulu Sanktmoricas trasē, kamēr Pasaules kausa ieskaitē, kas notika vienlaicīgi ar šīm sacensībām, abi ierindojās otrajā vietā.
Rastorgujevs izcīna 16. vietu Pasaules kausa posma sprinta distancē  (2)
04.februāris 2016 21:37
Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs Kanādā notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītā posma sprinta distancē ceturtdien izcīnīja 16.vietu, kas šajā disciplīnā viņam ir otrs labākais rezultāts šosezon.
Latvijas hokeja izlasi vadīs Beresņevs  (78)
04.februāris 2016 21:09
Latvijas hokeja vīriešu izlasi vadīs Leonīds Beresņevs , "Optibet sporta bāra" Latvijas kausa izcīņas fināla laikā intervijā ar Latvijas Televīzijas ( LTV ) 7.kanālu atzina Latvijas Hokeja federācijas ( LHF ) prezidents Kirovs Lipmans .
Latvijas biatlonisti izcīna 17.vietu pasaules junioru čempionāta stafetē  (3)
02.februāris 2016 16:29
Latvijas jaunie biatlonisti otrdien ieņēma 17.vietu Rumānijā notiekošā pasaules junioru čempionāta 4x7,5 kilometru stafetes sacensībās.
02.februāris 2016 10:43
Kuriozi noslēdzās pasaules čempionāts velokrosā U-23 vecuma grupā vīriešiem - čehs Ādams Tupaliks nesaskaitīja apļus un apli pirms finiša sāka jau priecāties par izcīnīto titulu, un tika apsteigts.
Latvijas kamaniņu braucēji izcīna pasaules čempionāta sudraba medaļas stafetē  (5)
31.janvāris 2016 16:00
Latvijas kamaniņu braucēji Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks , kā arī brāļi Andris un Juris Šici svētdien izcīnīja sudraba medaļas Vācijas trasē Kēnigsē notikušā pasaules čempionāta stafetes sacensībās.
Kamaniņu braucējs Rozītis izcīna desmito vietu pasaules čempionātā
31.janvāris 2016 14:38
Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis svētdien izcīnīja desmito vietu Vācijas trasē Kēnigsē notiekošā pasaules čempionāta vīru sacensībās.
Olimpiskā čempione kārtslēkšanā Sūra uzstāda jaunu pasaules rekordu telpās
31.janvāris 2016 13:20
2012.gada Londonas olimpisko spēļu čempione kārtslēkšanā Dženifera Sūra sestdien uzstādīja jaunu pasaules rekordu telpās.
Kamaniņu braucēja Cauce gūst piekto vietu pasaules čempionātā  (2)
30.janvāris 2016 18:55
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien izcīnīja augsto, piekto, vietu Vācijas trasē Kēnigsē notiekošā pasaules čempionāta dāmu sacensībās.
Brāļi Šici izcīna piekto vietu pasaules čempionātā  (5)
30.janvāris 2016 15:43
Brāļu Andra un Jura Šicu ekipāža sestdien izcīnīja piekto vietu Vācijas trasē Kēnigsē notiekošā pasaules čempionāta divnieku ekipāžu sacensībās.
Lipmans: izlases galveno treneri ceram nosaukt februāra sākumā  (23)
27.janvāris 2016 19:10
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris varētu tikt nosaukts februāra sākumā, jo nedrīkst kļūdīties izvēlē un sasteigt lēmuma pieņemšanu, trešdien sacīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans .
Latvijas jaunie biatlonisti ārpus labāko 50 pulka PČ pirmajā dienā
27.janvāris 2016 16:52
Latvijas jaunā sportiste Patrīcija Eiduka, kura jau 15 gadu vecumā ir viena no valsts ātrākajām distanču slēpotājām, trešdien guva 53.vietu Rumānijā notiekošā pasaules jaunatnes čempionāta desmit kilometru individuālajās sacensībās.
26.janvāris 2016 10:10
2016. gada pasaules rallija čempionāta ( WRC ) atklājošais posms, Montekarlo rallijs, atkal izrādījies gada sarežģīts lielākajai daļai dalībnieku, kuri "krituši par upuri" mainīgajiem ceļa apstākļiem.
Šipuļins izrauj uzvaru Krievijai PK posma stafetes sacensībās biatlonā; Latvijai 22. vieta  (5)
24.janvāris 2016 17:51
Antons Šipuļins svētdien izrāva Krievijas biatlona komandai uzvaru Itālijā notikušā Pasaules kausa sestā posma 4x7,5 kilometru stafetes sacensībās.
Žaļims otrais kritieniem bagātajās sacensībās Vistlerā  (6)
24.janvāris 2016 08:50
Latvijas bobsleja pilotu Uģa Žaļima un Oskara Melbārža ekipāžas sestdien olimpiskajā Visteras trasē Kanādā izcīnīja attiecīgi otro un ceturto vietu Pasaules kausa (PK) sezonas sestā posma otrajās divnieku sacensības, kas izcēlās ar trijiem kritieniem.
Brāļiem Dukuriem dubultuzvara Vistleras trasē  (34)
23.janvāris 2016 20:41
Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri sestdien izcīnīja pirmās divas vietas Vistleras trasē Kanādā notikušajā Pasaules kausa izcīņas sezonas sestajā posmā.
Rastorgujevs pakāpjas līdz 21. vietai PK iedzīšanas sacensībās  (6)
23.janvāris 2016 17:05
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Itālijā izcīnīja 21. vietu Pasaules kausa sestā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības, bet uzvaru guva krievs Antons Šipuļins.
Bendikai karjeras rekords un 41. vieta Pasaules kausa iedzīšanas sacensībās  (5)
23.janvāris 2016 15:49
Latvijas biatloniste Baiba Bendika sestdien Itālijā sasniedza jaunu karjeras rekordu un izcīnīja 41.vietu Pasaules kausa sestā posma desmit kilometru iedzīšanas sacensības, bet uzvaru izcīnīja krieviete Jekaterina Jurlova.
Žaļimu/ Dambi no uzvaras Pasaules kausa posmā šķir 0,02 sekundes  (2)
23.janvāris 2016 09:25
Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima ekipāža piektdien olimpiskajā Vistleras trasē Kanādā tikai divas sekundes simtdaļas atpalika no uzvaras Pasaules kausa (PK) sezonas sestā posma pirmajās divnieku sacensības, tomēr, neskatoties uz mazo atstarpi, ar to nebija pietiekami kāpšanai uz goda pjedestāla.
LHF prezidents: Latvijas hokeja izlases trenera izvēle man ir ļoti liela atbildība  (40)
20.janvāris 2016 17:58
Vilcināšanos ar Latvijas hokeja izlases galvenā trenera nosaukšanu Latvijas Hokeja federācijas ( LHF ) prezidents Kirovs Lipmans pamato ar to, ka šis darbs ir ļoti atbildīgs un tajā nedrīkst kļūdīties, īpaši, ņemot vārā, cik smags pasaules čempionāts šogad solās būt Latvijas valstsvienībai.
Kamaniņu braucēji Šici pēc veiksmīga otrā brauciena izcīna piekto vietu Pasaules kausa posmā Vācijā  (1)
17.janvāris 2016 14:24
Latvijas kamaniņu braucēji brāļi Juris un Andris Šici svētdien Oberhofas trasē, Vācijā, notiekošajā Pasaules kausa posmā divnieku sacensībās pēc veiksmīga otrā brauciena pakāpās piecas pozīcijas augstāk un divu braucienu summā ieņēma piekto vietu.
Kamaniņu braucēji Šici desmitie pēc pirmā brauciena PK posmā Vācijā  (5)
17.janvāris 2016 13:09
Latvijas kamaniņu braucēji brāļi Juris un Andris Šici svētdien Oberhofas trasē, Vācijā, notiekošajā Pasaules kausa posmā divnieku sacensībās pēc pirmā brauciena ieņem desmito vietu, kas ir labākais rezultāts starp trīs Latvijas ekipāžām.
Martins Dukurs triumfē arī sezonas piektajā posmā  (36)
17.janvāris 2016 00:22
Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs sestdien Pārksitijas trasē ASV triumfēja arī Pasaules kausa izcīņas sezonas piektajā posmā, bet viņa vecākais brālis Tomass Dukurs palika sestajā vietā.
Martins Dukurs līderis arī pēc Pasaules kausa piektā posma pirmā brauciena  (7)
16.janvāris 2016 21:47
Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs atrodas līderpozīcijā pēc Pārksitijas trasē ASV notiekošā Pasaules kausa izcīņas sezonas piektā posma pirmā brauciena, bet viņa vecākais brālis Tomass Dukurs pagaidām atrodams piektajā vietā.