Pasaules čempionāts

Pasaules čempionāti parasti notiek ar gada līdz četru gadu intervālu un tajos startē sportisti no visas pasaules vai arī kāda komandu sporta vieda nacionālās izlases.

Pērnā gada Latvijas labākā vieglatlēte Ikauniece-Admidiņa traumas dēļ izlaidīs ziemas sezonu
22.decembris 2014 21:44
2013.gada Latvijas labākā vieglatlēte Laura Ikauniece -Admidiņa potītes traumas dēļ izlaidīs gaidāmo ziemas sezonu, sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja sportiste.
Sporta dejotāji Dobrecovs un Dolgopolova Latvijai izcīna trešo finālu pasaules čempionātos šogad  (5)
21.decembris 2014 12:06
Vakar Rīgā notikušajā Pasaules čempionātā sporta dejās Junioru II grupai (14-15 g.) Standartdeju (ST) programmā 59 pāru konkurencē 4.vietu izcīnīja Latvijas čempioni Romāns Dobrecovs un Marija Dolgopolova, nodrošinot Latvijai trešo finālu šogad pasaules čempionātos, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Par uzvarētājiem kļuva Krievijas dejotāji Pāvels Zaharenko un Marija Davidova
Melbārdim uzvara arī Pasaules kausa posma četrinieku sacensībās  (35)
21.decembris 2014 09:38
Latvijas labākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis sestdien Kanādas trasē Kalgari izcīnīja uzvaru arī Pasaules kausa otrā posma četrinieku sacensībās.
Rastorgujevs ar ļoti vāju šaušanu PK posmu Slovēnijā noslēdz ar 54.vietu iedzīšanā  (10)
20.decembris 2014 17:10
Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien pieļāva septiņas kļūdas šaušanā, Pasaules kausa trešo posmu Slovēnijā noslēdzot ar 54.vietu 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.
Ar prieku sejā. Reinis Nitišs par pirmo 'World RX' sezonu  (7)
20.decembris 2014 09:00
Latvijas rallijkrosa pilots Reinis Nitišs uz 19. dzimšanas dienu, ko svinēja 16.decembrī, sev sagādāja labāko iespējamo dāvanu - bronzas medaļu pašā pirmajā pasaules rallijkrosa čempionāta ("WorldRX") sezonā .
Melbārdis pirmo reizi triumfē Pasaules kausa posma divnieku sacensībās  (38)
20.decembris 2014 08:52
Latvijas labākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis piektdien uzvarēja Kanādas trasē Kalgari notikušajā Pasaules kausa posmā divnieku sacensībās.
ASV kalnu slēpotājs Nīmens uzvar Pasaules kausa posma nobrauciena sacensībās
19.decembris 2014 19:12
Amerikāņu kalnu slēpotājs Stīvens Nīmens piektdien triumfēja Itālijā notikušā Pasaules kausa posma nobraucienā, tādējādi izcīnot savas karjeras trešo uzvaru.
Ķīpsalas slepkavības, latvietis karo kopā ar ukraiņiem, 'Mistral' kuģi, Šici pikti  (2)
19.decembris 2014 17:16
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu aktuālajos piektdienas notikumos Latvijā un pasaulē.
Brāļi Šici pikti par gatavošanos pasaules čempionātam Siguldas trasē  (48)
19.decembris 2014 08:00
Lai gan 2014./2015. gada sezonas pasaules čempionāts kamaniņu sportā risināsies Latvijā, Siguldas trasē, mūsu sportisti šajās sacensībās ne uz kādu "mājas sienu" palīdzību nevar cerēt - titulētā kamaniņu divnieku ekipāža Juris un Andris Šici atklāj, ka konkurenti to "pieslīpē" bez ierobežojumiem.
Juškāne ar piecām kļūdām šaušanā PK sprinta sacensībās apsteidz vien divas konkurentes  (3)
18.decembris 2014 19:14
Latvijas biatloniste Žanna Juškāne ceturtdien Slovēnijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā ieņēma necilo 96.vietu 7,5 kilometru sprinta sacensībās.
Matīss Karro: pasaules MX čempionāta tēma ir nedaudz 'atbīdīta malā'  (1)
18.decembris 2014 14:02
Viens no vadošajiem Latvijas motokrosa braucējiem Matīss Karro nākamsezon vairāk koncentrēsies uz Anglijas čempionātu, kura uzvarētāja tituls pašam būs jāaizstāv, un pasaules meistarsacīkstēs būs redzams retāk, informē sportista preses dienests.
18.decembris 2014 12:00
Pasaules rallijkrosa čempionāta ("World RX") organizatori gada beigās ir izveidojuši videoapskatu par šāgada sezonu, kurā viens no varoņiem ir arī Latvijas pilots Reinis Nitišs .
Latvietis, kurš virzās uz šautriņu mešanas eliti. Intervija ar Madaru Razmu  (18)
18.decembris 2014 06:30
Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma sevi sauc par lielāko šī sporta veida entuziastu valstī. Viņš divus gadus startē starptautiskajās sacensībās pusprofesionālajā līmenī, gūstot arī labus panākumus, kā arī piedalās sacensību rīkošanā Latvijā.
Motivācijas trūkuma dēļ 24 gadu vecumā sportu pamet pasaules rekordists peldēšanā  (1)
16.decembris 2014 15:00
24 gadu vecumā par aiziešanu no profesionālā sporta paziņojis pasaules čempions īsajā celiņā, vācietis Markuss Daiblers, kurš vairs nevarot atrast motivāciju sacensībām, ziņo vietējie mediji.
Rastorgujevam 17.vieta Pasaules kausa iedzīšanas sacensībās  (9)
14.decembris 2014 18:09
Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Hohfilcenes trasē Austrijā izcīnīja 17.vietu Pasaules kausa izcīņas otrā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.
Latvijas florbolisti ceturto reizi vēsturē izcīna piekto vietu pasaules čempionātā  (11)
14.decembris 2014 12:21
Latvijas vīriešu florbola izlase Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta spēlē par piekto vietu svētdien ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) pārspēja Norvēģijas valstsvienību.
Latvijas kamaniņu braucējiem vājš sniegums laikapstākļu skartajā Pasaules kausa posmā Kalgari
14.decembris 2014 01:08
Latvijas vīriešu kamaniņu braucēji sestdien izcīnīja pieticīgas vietas Kalgari trasē Kanādā notikušajās Pasaules kausa izcīņas trešā posma sacensībās, kurās slikto laikapstākļu dēļ rezultātu noteikšanai vērā tika ņemts tikai sportistu sniegums otrajā braucienā.
Latvijas biatlonisti Pasaules kausa stafetes sacensībās apsteidz vien divas komandas  (2)
13.decembris 2014 19:22
Latvijas vīriešu 4x7,5 kilometru biatlona stafetes komanda sestdien ieņēma 22.vietu Pasaules kausa sacensībās Hohfilcenes trasē Austrijā, apsteidzot vien divas komandas.
Melbārža četriniekam trešā vieta kritieniem bagātā Pasaules kausa pirmajā posmā  (13)
13.decembris 2014 19:21
Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža četrinieks sestdien Leikplesidas trasē, ASV, divu braucienu summā izcīnīja trešo vietu, bet sacensības aizēnoja vairāki kritieni.
Žaļima četriniekam devītā vieta Eiropas kausa sacensībās bobslejā
13.decembris 2014 17:06
Latviešu bobsleja pilota Uģa Žaļima ekipāža sestdien izcīnīja devīto vietu Kēnigzē trasē Vācijā notiekošā Eiropas kausa trešā posma pirmajās četrinieku sacensībās.
Latvijas florbolisti salauž Igaunijas pretestību un varēs spēkoties par piekto vietu pasaulē  (13)
13.decembris 2014 16:15
Latvijas vīriešu florbola izlase Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta pusfināla spēlē par 5.-8.vietu sestdien ar rezultātu 6:1 (1:0, 0:1, 4:0) uzvarēja Igaunijas valstsvienību.
13.decembris 2014 09:00
Latvijas un Šveices spēli apmeklēja 2995 cilvēki, no kuriem 20 bija latvieši.
Juškāne pēc neveiksmīga snieguma trasē nepabeidz sprinta sacensības
12.decembris 2014 16:24
Latvijas biatloniste Žanna Juškāne piektdien Hohfilcenes trasē Austrijā pēc neveiksmīga snieguma nepabeidza Pasaules kausa izcīņas otrā posma sprinta sacensības.
Latvijas florbola izlase tiekas ar Šveici PČ ceturtdaļfināla spēlē  (2)
12.decembris 2014 08:35
Latvijas vīriešu florbola izlase Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē šodien tiekas ar Šveices valstsvienību, kas čempionātā pirms diviem gadiem izcīnīja bronzas medaļas.
Skeletona 'karaļi' Dukuri un bobslejisti sāk Pasaules kausa jauno sezonu  (11)
12.decembris 2014 07:44
Latvijas bobsleja pilotu Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa ekipāžas, kā arī Latvijas labākie skeletonisti Martins un Tomass Dukuri piektdien Leikplesidā, ASV, uzsāk jauno Pasaules kausa izcīņas sezonu, piedaloties pirmā posma sacensībās.
Florbola izlases līderis Blinds: pēc neizteiksmīgā pirmā perioda kļuvām agresīvāki
11.decembris 2014 08:48
Latvijas florbola izlase pasaules čempionāta astotdaļfinālā pret Kanādu pirmajā periodā spēlēja slikti, bet pēc pārtraukuma atgriezās laukumā kā daudz agresīvāka komanda, pēc pārliecinošās uzvaras sacīja viens no komandas līderiem Atis Blinds.
Pasaules čempionāts peldēšanā noslēdzies ar vēl pieciem pasaules rekordiem un Brazīlijas triumfu  (2)
08.decembris 2014 15:32
Dohā notikušais pasaules čempionāts 25 metru baseinā svētdien noslēdzās ar vēl pieciem jauniem pasaules rekordiem, bet par šo sacensību sasniegumiem bagātāko valsti kļuva Brazīlija.
Latvijas pārim piektā vieta Pasaules kausā 10 dejās  (4)
08.decembris 2014 11:13
Latvijas čempioni Marts Puniņš un Dana Jākobsone veiksmīgi nostartējuši Vācijas pilsētā Veclerā notikušajā Pasaules kausā 10 deju programmā (5 Standartdejas+5 Latīņamerikas dejas), 26 pāru konkurencē iekļūstot finālā un izcīnot piekto vietu, par Latvijas deju pāra panākumu ziņo Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Par kausa ieguvējiem sīvā cīņā kļuva Igaunijas dejotāji Konstantīns Gorodilovs un Dominika Bergmanova, kura ir no Čehijas.
08.decembris 2014 07:37
Latvijas florbola izlasei pasaules čempionāts nedēļas nogalē sākās ar spēlēm pret spēcīgajiem zviedriem un somiem, un abos mačos tika piedzīvoti diezgan smagi zaudējumi.