Pētergailis

Populārākie raksti
Sabīne par dzīvi Amerikā un dēliņa slimību: Latvijā atgriezties neplānoju  (16)
08.jūlijs 2016 07:04
Sabīni pazīstu no skolas laikiem. Mēs mācījāmies vienā skolā – tolaik Rīgas 3. vidusskolā – un dejojām vienā deju kolektīvā - " Pētergailis ", ar ko mums saistās siltas atmiņas. Mūsu abu dzīve ir cieši saistīta ar dejām, bet, ja es paliku sporta jeb balles deju dzīvē, Sabīne pārņēma citu deju jomu. Atceros, ka Sabīnei skolas laikā bija ļoti skaists uzvārds, kāds nebija nevienai citai meitenei – Dimante. Tāda viņa ir vēl joprojām – mirdzoša kā dārgakmens. Tagad viņa ir precējusies – ar citu uzvārdu, audzina dēliņu un ir pārcēlusies uz dzīvi Amerikā.
Rīgas grāmatu svētki 2015 - programma
14.oktobris 2015 11:00
Šogad Rīgas grāmatu svētki notiks Kongresu namā 23., 24. un 25. oktobrī. Tajos piedalīsies vairāki desmiti izdevēju - "Avots", "Annele", " Dienas Grāmata ", "Jāņa Rozes apgāds", "Jumava", "Kontinents", "Latgales Studentu centrs", " Liels un mazs ", "Madris", " Mansards ", " Neputns ", " Pētergailis " un citi.
Zināmi grāmatu mākslas konkursam 'Zelta ābele 2014' nominētie darbi  (2)
25.februāris 2015 14:56
Paziņoti grāmatu mākslas konkursa " Zelta ābele 2014" nominanti, kā arī fakts, ka balvu par mūža ieguldījumu grāmatniecībā piešķirta SIA "Jānis Roze" izpilddirektorei Inārai Beļinkajai. Konkursa noslēguma ceremonija notiks 9. aprīlī.