Prāta vētra

Prāta vētra

“Prāta vētra” ir līdz šim starptautiski pazīstamākā latviešu grupa, kas saņēmusi vairāk kā 20 Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas, MTV mūzikas balvu kā labākā Baltijas grupa un daudzas citas balvas. “Prāta vētra”, pārstāvot Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, ieguvusi trešo vietu.

“Prāta vētra” dibināta 1989. gadā Jelgavā. Grupas sastāvā šobrīd muzicē Renārs Kaupers (solists), Jānis Jubalts (ģitāra), Māris Mihelsons (taustiņinstrumenti), Kaspars Roga (bungas), kā arī  Ingars Viļums (basģitāra).

Redaktors iesaka
Zviedru uzfrišināti hiti. 'Prāta vētras' jaunā albuma recenzija  (79)
08.maijs 2018 06:52
" Prāta vētra ". Vārdu salikums, kas Latvijā zināms ne tikai radošo un idejas mētājošo darba grupu cilvēkiem, bet gandrīz ikvienam. Viedokļi gan atšķiras. Gan par populārākās pašmāju poproka grupas muzikālo kvalitāti, gan attiecībām ar Krievzemi. Taču fakts paliek fakts – kad "Prāta vētra" izdod jaunu albumu un izsludina koncertturnejas biļešu pārdošanu, ļaužu masas izķer visu, kas vien izķerams.
Foto: 'Prāta vētra' fanu pulkā nosvin jaunā albuma izdošanu  (67)
24.aprīlis 2018 20:42
Atbalstītāju, fanu un tuvinieku pulkā sava jaunākā albuma "Par to zēnu, kas sit skārda bungas" iznākšanu 24. aprīļa vakarā nosvinējusi grupa " Prāta vētra ". Pirmais ieskaits jaunā albuma materiālā notika nelielā koncertā tirdzniecības centrā "Spice", bet jau no 25. aprīļa albums būs pieejams ikvienam grupas daiļrades cienītājam.
Noklausies! 'Prāta vētra' publicē jaunā albuma tituldziesmu un sveicienu Kosmonautikas dienā  (101)
12.aprīlis 2018 06:02
12. aprīlī grupa " Prāta vētra " laiž klajā jaunu singlu un video – tituldziesmu no aprīļa beigās gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu "Par to zēnu, kas sit skārda bungas". Līdz ar jauno dziesmu tiek publicēts arī starptautiskais singls angļu valodā "Wonderfull Day", kas ir grupas veltījums Starptautiskajai kosmonautikas dienai.