Prāts

Populārākie raksti
Dzīvot tagadnē, neaizmirst par nākotni un pieņemt pagātni – ko īsti tas nozīmē?  (1)
25.oktobris 2017 07:28
Es bieži saku cilvēkiem – kad jūs nomirāt savā iepriekšējā dzīvē, tad tas, ko jūs pārdzīvojāt un pārstrādājāt, tika atņemts un tas, ko jūs tajā paveicāt – ieskaitīts kā kredīts nākamajos iemiesojumos. Paliek bilance – tas, kas jārealizē šajā dzīvē. Prāts migrē līdzi no iepriekšējās dzīves līdzīgi tam, kā, mostoties no miega, cilvēks atceras par saviem šīs dzīves pienākumiem.
Nav aprobežotu metožu, ir nevēlēšanās pakļauties dziedināšanas plūsmai  (3)
24.oktobris 2017 06:18
Senos gadu simtos dziedniecība ir tikusi uzskatīta par kaut ko ļoti svētu un vienlaikus par kaut ko ļoti mistisku. Daudzi dziedinātāji ar daudz un dažādām metodēm ir dziedinājuši un dziedina cilvēku dzīves un veselību. Tā vien šķiet, ka veselības sviru turētāji mēdz būt šie īpašie cilvēki.
Neirofizioloģijas profesore: cilvēka lielākie netikumi rodas tieši smadzenēs
18.jūlijs 2017 10:10
Ne cilvēces vēsture, ne katra cilvēka dzīve nav iedomājama bez kaislībām, tikumiem un netikumiem. Par tiem no dažādiem aspektiem domājuši filozofi, teologi, psihologi, mākslinieki, galu galā – ikviens. Apgāds "Lietusdārzs" laidis klajā grāmatu, kurā šo tēmu izgaismo mūsdienu zinātnes atklājumi, – Margrētas Sitskornas darbu "Prāta kaislības".