Problēmas darbā

Populārākie raksti
Kā pareizi lūgt algas pielikumu: četru soļu plāns
04.marts 2016 06:40
Teju katrs ir piedzīvojis situāciju, kad nākas secināt – vienā uzņēmumā nostrādāti vairāki gadi, taču alga jau visai bezcerīgi atpaliek no vispārējā tirgus līmeņa. Gadījumā, ja šādu situāciju ir nācies piedzīvot arī tev un vēlies lūgt algas pielikumu, iepazīsties ar Woman.ru veidotāju padomiem, kā runāt ar darba devēju par algas pielikumu un vai vispār vērts to darīt.
Seši āķīgākie jautājumi, ko darba intervijās mēdz uzdot intervētājs  (9)
27.maijs 2014 11:06
Darba intervijās uz dažiem jautājumiem atbildes noteikti būtu jāpārdomā un jāsagatavo iepriekš. Piemēram, izplatītākā kļūda darba meklētājiem ir tāda, ka itin bieži viņi ne pārāk glaimojoši izsakās par savu iepriekšējo darba vietu. Tajā pašā laikā jaunajam priekšniekam tiek zvērēta mūžīga uzticība un lojalitāte, tādā veidā darba meklētājs parāda sevi visai divkosīgā gaismā. Nav svarīgs aiziešanas vai atlaišanas iemesls, izcel to, ka spēj būt korekts, stāsta speciālistu darba portāla Cvmarket.lv mārketinga menedžere Inga Daliba.
Stresu izjūt 80 procenti Latvijas iedzīvotāju: galvenie iemesli un risinājumi cīņai ar to
06.oktobris 2017 13:07
Problēmas darbā , ģimenē vai kur citur – iemeslu, kāpēc cilvēks var piedzīvot stresu ir gana daudz... Tomēr Baltijas valstīs veiktās aptaujas mērķis bija noskaidrot konkrētus stresa cēloņus šajās valstīs un saprast, kādas metodes tiek izmantotas, lai mazinātu stresa radītos simptomus.