Putekļi

Putekļi

Putekļi ir sīkas, cietas minerālu vai organiskas izcelsmes materiālu daļiņas. Putekļu daļiņu izmēri var būt no mikrona daļām līdz 0,1 mm. Tie atkarībā no izmēriem spēj ilgāku vai īsāku laiku noturēties gaisā.

Populārākie raksti
Kā nomazgāt putekļaino ventilācijas resti  (1)
02.maijs 2017 11:48
Ja paveram skatu uz augšu, nepamanīta nepaliks ventilācijas reste, kas laika gaitā uzkrājusi krietnu putekļu kārtu. Tā noteikti nav tā vieta, kas mitru lupatu redz tikpat bieži kā grīda, tāpēc kā spodrības dienā atceries arī par šo darbiņu un padomiem, kā to visvieglāk izdarīt.
Noslaucīt putekļus uz ilgu neatgriešanos – kā tīrīt televizora ekrānu
26.septembris 2017 10:18
Putekļi mājās rodas zibens ātrumā un šķiet, vēl tikko slaucījām, kad tie jau atkal no jauna radušies. Pavisam iespējams, putekļi atkal no jauna parādās, jo pielieto ne īpaši piemērotu metodi, kad jauni putekļi nosēžas vēl ātrāk. Tāpēc apgūsti labākās metodes šim darbiņam.
Kā uzvarēt cīņā ar putekļiem, lai dzīvotu ilgi un laimīgi
20.oktobris 2014 13:51
Tīrīšana noteikti nav pieskaitāma pie nodarbēm, par kurām kāds atklāti sajūsminātos. Vairums no mums cenšas izvairīties no mājokļa uzkopšanas vai atliek to uz iespējami vēlāku laiku. Bet realitāte ir tāda, ka rudenī parasti sākas alerģiju uzliesmojumi, un tu esam gatavi uz visu, lai izvairītos no acu niezes, deguna tecēšanas un hroniskām galvassāpēm. Viens no galvenajiem šo problēmu ierosinātājiem ir putekļi. Uzzini apartmenttherapy.com ekspertu ieteikumus, kā no tiem atbrīvoties.