Riga IFF

Riga IFF

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) ir ikgadējs notikums, kas piedāvā plašai auditorijai domātu filmu programmu, kā arī dažādus notikumus kino profesionāļiem.

Festivāls pirmo reizi notika 2014. gadā, kad Rīga bija Eiropas Kultūras galvaspilsēta un Latvijas Nacionālajā operā notika Eiropas kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonija.

Šobrīd Rīga IFF kļuvis par svarīgu tikšanās vietu gan vietējai, gan ārvalstu kino veidotāju sabiedrībai, bet skatītājam seansi festivālā kļūst par ietilpīgiem notikumiem ar pievienoto vērtību.

Redaktors iesaka
'Šausmīgā sieviete' atklās Riga IFF programmu 'Nordic Highlights'
25.septembris 2018 10:03
Rīgas Starptautiskā kino festivāla ( Riga IFF ) programmu "Nordic Highlights" atklās ar dāņu režisora Kristiana Tafdrupa darbs "Šausmīga sieviete" (En Frygtelig Kvinde), portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
Riga IFF atklās Dāvja Sīmaņa spēlfilmas 'Tēvs Nakts' īpašais seanss
07.septembris 2018 15:36
Rīgas Starptautiskais kino festivāls ( Riga IFF ) šoruden atklās savu programmu ar režisora Dāvja Sīmaņa spēlfilmas " Tēvs Nakts " – patiesu stāstu par latvieti Žani Lipki, kurš Otrā pasaules kara laikā Rīgā izglāba vairāk nekā piecdesmit ebreju, portālu "Delfi" informē Riga IFF rīkotāji.
Riga IFF bērnu filmu programmā iekļauta Ineses Zanderes veidota izlase
20.augusts 2018 13:59
Rīgas Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) bērnu filmu programmas Kids Weekend ietvaros 21. oktobrī pulksten 11 kinoteātra Splendid Palace būs skatāma animācijas īsfilmu izlase pašiem jaunākajiem – pirmsskolas vecuma skatītājiem. Sekojot pērn iedibinātajai tradīcijai, to veido festivāla vieskurators, un šogad tā ir dzejniece un bērnu grāmatu autore Inese Zandere , portālu "Delfi" informē festivāla pārstāvji.