Skaņu Mežs

Skaņu Mežs

"Skaņu mežs" ir eksperimentālās un avangarda mūzikas festivāls, kas Rīgā notiek ik rudeni kopš 2003. gada. Festivāls tiek organizēts, lai atainotu pašas jaunākās norises mūzikas pasaulē un lai provocētu interesantus muzikālus notikumus Rīgā, tādā veidā padarot šo pilsētu par kulturāli interesantāku vietu tās iedzīvotājiem.

Redaktors iesaka
Nedēļas nogalē notiks festivāla 'Skaņu mežs 2018' koncerti
10.oktobris 2018 10:29
Mūzikas namā "Daile" 12. un 13. oktobrī norisināsies centrālie šā gada nepieradinātās mūzikas festivāla "Skaņu mežs" koncerti, piedāvājot daudzveidīgu un pārdomātu programmu.
Iekšējo konfliktu hip-hops. Saruna ar 'Skaņu meža' viesi Busdriver
10.oktobris 2018 08:24
Šonedēļ, 12. un 13. oktobrī, jau sešpadsmito reizi norisināsies nepieradinātās mūzikas un mākslas festivāls "Skaņu mežs". Piektdien festivāla programmā mūzikas namā ''Daile'' uzstāsies amerikāņu eksperimentālā repa mākslinieks Busdriver, īstajā vārdā Regans Farkurhars (Regan Farquhar).
'Skaņu meža' goda viesis būs spektrālisma komponists Tristans Miraijs
03.septembris 2018 11:46
Nepieradinātās mūzikas festivāla "Skaņu mežs'2018" goda viesis būs franču komponists Tristans Miraijs (Tristan Murail), ko līdzās Žerāram Grizē (Gerard Grisey) dēvē par vienu spektrālisma tēviem, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.