Skaņu Mežs

Skaņu Mežs

"Skaņu mežs" ir eksperimentālās un avangarda mūzikas festivāls, kas Rīgā notiek ik rudeni kopš 2003. gada. Festivāls tiek organizēts, lai atainotu pašas jaunākās norises mūzikas pasaulē un lai provocētu interesantus muzikālus notikumus Rīgā, tādā veidā padarot šo pilsētu par kulturāli interesantāku vietu tās iedzīvotājiem.

Redaktors iesaka
Klāt 'Skaņu meža' nedēļas nogale. Ko nepalaist garām
13.oktobris 2017 12:33
Nepieradinātās mūzikas festivāls "Skaņu mežs" šogad atzīmē savu 15. gadskārtu, un tā centrālie koncertvakari noritēs šajā nedēļas nogalē – 13. un 14. oktobrī – mūzikas namā "Daile". Kādus pārbaudījumus un pārsteigumus šogad klausītājiem gatavo festivāls – turpmākajā programmas apskatā.
'Skaņu mežs' izziņo lekciju un meistarklašu programmu
04.oktobris 2017 09:30
Nepieradinātās mūzikas festivāls "Skaņu mežs'2017" izziņo koncertprogrammai piesaistītas meistarklases un lekcijas, kas 6., 12. un 13. oktobrī noritēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
'Skaņu meža' programmu papildina ritmiskās mūzikas producente Jlin  (1)
19.septembris 2017 09:51
Piektdien, 13. oktobrī, nepieradinātās mūzikas festivālā "Skaņu mežs" mūzikas namā "Daile" uzstāsies ritmiskās mūzikas producente Jlin no Indianas, kuru medijs "The Guardian" nodēvējis par "zvaigzni, kas virza uz priekšu "footwork" žanra attīstību", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.