Taizeme

Populārākie raksti
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
Piecas nopietnas tūristu kļūdas, apmeklējot Taizemi  (15)
12.novembris 2013 17:57
Kolorītā Taizeme ir pazīstama kā saulaina un viesmīlīga zeme. Tomēr par viesošanos šajā valstī nelāgas atmiņas var palikt tiem, kas nav bijuši tuvāk pazīstami ar taizemiešu tradīcijām vai arī ceļojuši kaut kur "sagrābstītu stereotipu" vadīti. Lai ceļojums būtu patīkams un atstātu labu pēcgaršu, resurss "Redigo.ru" piedāvā iepazīt izplatītākās tūristu kļūdas.
Pasaules bagātākie politiķi: miljardieri ietekmīgos amatos  (45)
28.jūnijs 2014 06:16
Jaunais Ukrainas prezidents Petro Porošenko , protams, nav pirmais miljardieris, kam izdevies kļūt par valsts prezidentu, tomēr lielākoties cilvēki, kuriem pieder miljardos dolāru vērts kapitāls, "samierinās" ar valdības vadīšanu vai vienkārša ministra krēslu, liecina "Forbes.ru" apkopotā informācija.