Televīzija

Atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm decembrī un veselīgu sautējumu un zupu receptes
01.decembris 2015 10:01
2015. gads straujiem soļiem tuvojas izskaņai, un gada pēdējais mēnesis – decembris – lielākajai daļai no mums ir steigas un rosības pilns. Vēl tik daudz lielāku un mazāku darbiņu ir jāpaspēj izdarīt!
'Knīpas un knauķi' - skatītāju simpātija LTV bērnu un jauniešu konkursā 'Balss pavēlnieks'
30.novembris 2015 17:25
Pirmās adventes vakarā LTV1 ēterā izskanēja Latvijas Televīzijas šī gada bērnu un jauniešu konkursa " Balss pavēlnieks " laureātu koncerts. Apkopojot telefonbalsojuma rezultātus, šogad par skatītāju simpātijas pirmās vietas ieguvējiem kļuva grupa " Knīpas un knauķi ".
Lenona 'Imagine', Tolstoja 'Karš un miers' - ko Latvijas katoļu garīdznieki iesaka iedvesmai adventes laikā  (36)
29.novembris 2015 11:07
Ir sākusies advente – laiks, kurā sabiedrība sāk pakāpeniski gatavoties un noskaņoties nozīmīgiem svētkiem – Ziemassvētkiem . Portāls "Delfi" katrā no četrām adventes svētdienām iecerējis piedāvāt sabiedrībā cienītu kādas kristīgās konfesijas garīgo līderu ieteikumus, kādu mākslas darbu, piemēram, filmu, grāmatu, muzikālo darbu, iepazīt garīgai iedvesmai un priekam, lai šīs četras nedēļas līdz svētkiem neļautu sevi pārņemt tikai dāvanu gādāšanas, eglītes pušķošanas un mielasta gatavošanas drudzim.
Latvijai divas trešās vietas Eiropas kērlinga čempionāta B grupā
27.novembris 2015 23:57
Piektdien Eiropas kērlinga čempionāta B grupas spēlēs par trešo vietu Latvijas vīriešu izlase ar 13:3 sagrāva Izraēlu un sieviešu izlase ar 8:7 pārspēja Angliju, portālu "Delfi" informēja Artis Zentelis Latvijas Kērlinga ​​asociācij​​as ģenerālsekretārs.
Ateisms, terorisms, Dievs un atsaucīgie latvieši – skandalozais Oksfordas profesors intervijā 'Delfi'  (421)
27.novembris 2015 03:16
Piektdienas, 13. novembra, vakaru kupls studentu un citu interesentu pulks bija izvēlējies pavadīt Latvijas Universitātes (LU) Lielajā Aulā, lai klausītos, kā labi reklamētajā diskusijā ar provokatīvu nosaukumu "Vai zinātne ir apglabājusi Dievu" prātiem mērosies LU eksrektors fiziķis Mārcis Auziņš un Oksfordas matemātikas profesors Džons Lenokss. Pēc Auziņa teiktā, tik lielu uzmanību un daudzskaitlīgu klausītāju pulku kā šī diskusija Lielā Aula iepriekš pieredzējusi vien tad, kad tur savulaik ar koncertu uzstājies Raimonds Pauls .
Polijas jaunā valdība apšauba raķešu 'Patriot' un 'Airbus' helikopteru iegādi  (12)
26.novembris 2015 08:06
Polijas jaunā konservatīvā valdība trešdien apšaubīja iepriekšējās liberālās valdības izvēli iegādāties armijas modernizācijai ASV ražotas raķetes "Patriot" un kompānijas " Airbus " helikopterus "Caracal" par astoņiem miljardiem eiro.
Turcija nevēlas bojāt attiecības ar Krieviju; Su-24 nebombardēja 'Daesh', uzsver Erdogans  (53)
25.novembris 2015 13:06
Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans trešdien paziņoja, ka Turcija nevēlas nekādu saasinājumu attiecībās ar Krieviju saistībā ar to, ka pie Sīrijas robežas Turcijas iznīcinātāji notrieca Krievijas lidmašīnu , tomēr prezidents solīja vienmēr aizsargāt Turcijas robežas.
Ungārijā atklāj sprāgstvielām pilnu automobili; atrod spridzekļu ražotni  (19)
25.novembris 2015 08:33
Ungārijas pretterorisma policija pagājušajā nedēļā aizturēja četrus cilvēkus, kas brauca uz galvaspilsētu Budapeštu ar sprāgstvielām savā automobilī, kā arī atrada masu slepkavībai izveidotu spridzekļu laboratoriju, ziņo britu aģentūra "Reuters", atsaucoties uz pretterorisma policijas vadītāju.
Kozlovskis: jāpalielina policistu skaits, kas īpaši apmācīti cīņai ar terorismu  (34)
24.novembris 2015 23:26
Nākamā gada laikā ir jārod iespēja Latvijā palielināt policistu skaitu, kas ir īpaši apmācīti cīņai ar terorismu, Latvijas Televīzijas raidījumā "1 pret 1" sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
Pirmie foto: Sākusies cīņa par ceļazīmi uz 'Eirovīziju'  (37)
24.novembris 2015 15:07
Otrdien, 24. novembrī, Latvijas Televīzijā norisinājās muzikālā konkursa Supernova atlase, un starp tiem, kuri izmēģināja spēkus stingrās žūrijas priekšā, bija arī liels skaits jau zināmu vārdu.
Paziņoti 'Spēlmaņu nakts 2015' laureāti; gada izrādes laurus plūc 'Antigone'  (7)
24.novembris 2015 00:03
Latvijas laikmetīgā teātra tēva Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā, 23. novembrī Dailes teātrī tika godināti 2014./2015. gada teātra sezonas sasniegumi, izrādes un to veidotāji, kā arī pasniegtas balvas par mūža ieguldījumu Teātra mākslā un skatītāju simpātijas balvas.
Traģisko Garkalnes avāriju izraisījušo šoferi no Polijas apcietinājumā nepatur  (7)
23.novembris 2015 16:49
Rīgas apgabaltiesa pirmdien nolēma no apcietinājuma atbrīvot šoferi no Polijas , kura vadītais spēkrats pirms pāris nedēļām ietriecās riteņbraucēju grupā Garkalnē.
Dzejniece Zandere saņems jau piekto 'Autortiesību bezgalības balvu', Pauls un Kaupers - ceturto  (3)
23.novembris 2015 16:15
Autoru biedrība AKKA/LAA 30. novembrī jau 17. reizi pasniegs "Autortiesību bezgalības balvu", kuru atkārtoti saņems vairāki autori.
Krievija grib Francijai dāvināt kucēnu Dobriņu Parīzē nošautā policijas suņa vietā  (34)
21.novembris 2015 17:36
Krievija piedāvājusi nosūtīt vācu aitu suņa kucēnu Francijai, tādā veidā izrādot solidaritāti pēc tam, kad policijas suns tika nogalināts reidā pret džihādistiem, kas saistīti ar teroraktiem Parīzē.
'Spēlmaņu nakts' apbalvošanas ceremonijai varēs sekot līdzi tiešraidēs LTV un Latvijas Radio
20.novembris 2015 11:19
" Spēlmaņu nakts ", kas arī šogad tradicionāli notiks Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā, 23. novembrī, tiks translēta Latvijas Televīzijas 1. kanālā un Latvijas Radio 1 tiešraidē no Dailes teātra.
'France 2': Sendenī grupējums plānojis uzbrukumu Šarla de Golla lidostai un iepirkumu centram  (5)
18.novembris 2015 18:14
Trešdien Francijas galvaspilsētas Parīzes priekšpilsētā Sendenī neitralizētais grupējums plānojis "nenovēršamus" uzbrukumus Šarla de Golla starptautiskajai lidostai un lielam iepirkumu centram, ziņo Francijas nacionālā televīzija "France 2".
Pauls Ritums, 'Rīgas Laiks': Ja Boabdils būtu to zinājis  (52)
17.novembris 2015 15:14
Latviešiem jāsaprot, ka šeit pēc 50 gadiem būs islāma valsts. Tik vien tāpēc, ka mūsu, islāmticīgo, bērni būs vairākumā. [..] Mēs esam par mierīgu līdzāspastāvēšanu, un islāms ir labākais veids, kā iekarot šo pasauli miera formā. Latvijas Islāma kultūras centra priekšsēdētājs Abu Umars Hamza Jānis Lūciņš un preses sekretārs Ahmeds Roberts Klimovičs, Neatkarīgā Rīta Avīze, 13. oktobrī Eiropas islāmticīgo iedzīvotāju skaits līdz 2050. gadam dubultosies, un viņu īpatsvars Eiropas iedzīvotāju vidū palielināsies līdz 10,2%. Pew Research Center, "The Future of World Religions: Population Growth Projections, 2010–2050". 2. aprīlī
Parīzes terora aktu ēnā atceļ televīzijas seriālu izrādīšanu un kino pirmizrādes
16.novembris 2015 17:22
Amerikāņu un britu televīzijas kanāli Parīzes terora aktu ēnā pārcēluši vairāku seriālu sēriju izrādīšanu.
Polijas ĀM: Eiropā ieplūstošos Sīrijas bēgļus varētu apmācīt dzimtenes atbrīvošanai  (21)
16.novembris 2015 11:40
Simtiem tūkstošu Sīrijas bēgļu, kuri ieplūst Eiropā, varētu militāri apmācīt, lai no viņiem izveidotu armiju, kas atgrieztos dzimtenē tās atbrīvošanai, svētdien paziņoja jaunās Polijas valdības ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis.
Vilis Seleckis: Islāms – laiks nomest rozā brilles  (151)
16.novembris 2015 10:20
Viena no galvenajām domām, ko pēc Parīzes teroraktiem pauž oficiālās varas pārstāvji, ir apgalvojums, ka šīs ļaundarības veikuši ekstrēmisti, kam nav nekāda sakara ar patieso islāmu. Jā, protams. Pašreizējā situācijā oficiālās varas nostāja nevar būt citāda, jo daudzās valstīs islāms ir valdošā ideoloģija. Turklāt Rietumeiropa ir pilna mošejām, un gluži dabiski, ka ir nepieciešami reveransi Allaha pielūdzēju priekšā, sludinot, ka Eiropu apdraud ekstrēmiskie strāvojumi, bet ne islāms kopumā.
Pie Rīgas Franču skolas dežūrēs pašvaldības policija  (33)
16.novembris 2015 07:55
Pie Žila Verna Rīgas Franču skolas sākot no pirmdienas dežūrēs Rīgas pašvaldības policijas darbinieks, pirmdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "Rīta Panorāma".
Saistībā ar Parīzes teroraktiem policija veic kratīšanas Briseles priekšpilsētā  (5)
14.novembris 2015 20:56
Beļģijas policija saistībā ar Parīzē notikušajiem terora aktiem sestdien veikusi kratīšanas vienā no Briseles priekšpilsētām, ziņo sabiedriskais televīzijas kanāls RTBF.
Apdraudētas ir tās valstis, kas cīnās ar 'Islāma valsti', pārliecināts Francijas vēstnieks  (29)
14.novembris 2015 13:21
Apdraudētas ir daudzas valsis, kas pašlaik cīnās ar terorismu un "Islāma valsti" - šāds terora akts varēja notikt jebkurā valstī, Latvijas Televīzijā sestdien sacīja, Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskonti.
Režisors Goba no Parīzes: ļoti augstā līmenī viņi atrisināja to ārprātīgo situāciju  (71)
14.novembris 2015 12:51
Ļoti augstā līmenī viņi atrisināja to ārprātīgo situāciju, kad mašīnas ar ievainotajiem turpināja nākt uz slimnīcām, intervijā Latvijas Televīzijai Francijas medicīnas dienestu rīcību pēc piektdienas vakara apšaudes raksturoja kinorežisors Kaspars Goba .
Mums jārāda, ka mūs neiebiedēs šādi terora akti, uzsver Latvijas aizsardzības ministrs  (30)
14.novembris 2015 12:38
Mums jārāda, ka mūs neiebiedēs šādi terora akti, sestdien tiešraidē Latvijas Televīzijā sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS).
Juris Viļums: Ceturtā vara un reģioni  (27)
14.novembris 2015 02:10
Lēmējvara. Izpildvara. Tiesu vara. Plašsaziņas līdzekļi jeb mediju vara. Par visu iepriekš uzskaitīto spēku patieso varēšanu Latvijā pastāvīgi jābažījas. Šoreiz gan vairāk par to nepelnīti nostumto ceturto, kurai stiprā, demokrātiskā sistēmā faktiski vajadzētu būt pirmajai.
Sakašķējas 'Eņģeļi pār Latviju' rīkotāji: 'Ziedot.lv' apvainojas un izstājas no akcijas  (9)
14.novembris 2015 00:04
Jau astoņus gadus ap Ziemassvētku laiku norit labdarības organizācijas " Ziedot.lv ", Latvijas Neatkarīgās televīzijas ( LNT ) un citu uzņēmumu kopīgi rīkotā akcija " Eņģeļi pār Latviju ", aicinot līdzcilvēkus būt iejūtīgiem un dāsniem, ziedojot smagi slimiem bērniem. Šogad gaidāmas izmaiņas – "Ziedot.lv" akcijā vairs nepiedalīsies, tikmēr tajā iesaistījies jauns dalībnieks – Bērnu slimnīcas fonds .
Putina 'pastardienas mašīna': spēj Ņujorku noskalot ar radioaktīvu cunami  (157)
13.novembris 2015 21:52
Rādot sižetu par pirmdien Sočos notikušu Krievijas prezidenta Vladimira Putina tikšanos ar ģenerāļiem, valsts TV Pirmais kanāls parādījis kadrus, kuros redzamas informācijas par tālas darbības kodoltorpēdas "Status-6" projektu.
Ogrē saskrienas vilciens un vieglā automašīna  (1)
13.novembris 2015 15:57
Ogrē agrā piektdienas rītā saskrējies vilciens ar vieglo automašīnu, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).