Televīzija

Pērn valsts pārvaldē turpinājuši palielināties prettiesiski avansu maksājumi  (31)
25.maijs 2015 13:00
Pagājušajā gadā turpinājuši palielināties valsts pārvaldē prettiesiski un ekonomiski nepamatoti veiktie avansa maksājumi, revīzijās par ministriju un citu valsts pārvaldes iestāžu 2014.gada pārskatu pareizību secinājusi Valsts kontrole (VK).
Aktīvisti: 'Islāma valsts' Palmīrā noslepkavojusi vismaz 217 cilvēkus  (1)
25.maijs 2015 10:43
Džihādistu grupējums " Islāma valsts " pēdējo deviņu dienu laikā Sīrijas vēsturiskajā pilsētā Palmīrā un tās apkārtnē nogalinājis vismaz 217 cilvēkus, svētdien paziņojusi Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR).
Uz vairākiem dziesmu svētku koncertiem biļetes vairs nav pieejamas  (21)
23.maijs 2015 12:49
Uz vairākiem dziesmu svētku koncertiem biļetes vairs nav pieejamas, pavēstīja dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.
Kriminālvajāšanai pakļautās Zīvertes vietā Jelgavas poliklīnikai meklē jaunu vadītāju  (5)
22.maijs 2015 11:46
Pašvaldības īpašumā esošajai SIA " Jelgavas poliklīnika " pašvaldība meklē jaunu vadītāju pēc bijušās valdes locekles Annas Zīvertes, pret kuru patlaban rit kriminālvajāšana par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, darba attiecību pārtraukšanas, liecina paziņojums "Latvijas Vēstnesī".
Ķīnieši būvē salas jūras teritorijas 'iekarošanai'; ASV izlūklidmašīnas pagaidām netuvojas  (37)
22.maijs 2015 11:11
ASV novērošanas lidmašīnas un karaflotes kuģi vēl nav metuši tiešu izaicinājumu Pekinas pretenzijām uz teritorijām ap ķīniešu uzbērtajām mākslīgajām salām Dienvidķīnas jūrā, taču Pentagons brīdina, ka tas varētu būt "nākamais solis".
Krāšņi kadri: Atvadoties no kulta seriāla 'Mad Men'  (1)
20.maijs 2015 13:53
Svētdien seriāla Mad Men ( Trakie vīrieši ) noslēguma sēriju televīzijā noskatījušies 3,3 miljoni cilvēku, liecina kompānijas Nielsen apkopotie dati.
Pēc nepilngadīgās kāzām Kadirovs aicina vīrus aizliegt sievietēm lietot 'WhatsApp'  (128)
20.maijs 2015 12:18
Čečenijas līderis Ramzans Kadirovs aicinājis vīriešus aizliegt savām sievām lietot mobilo saziņas servisu "WhatsApp", kad ar tā starpniecību izplatītas ziņas par pretrunīgi vērtētajām jaunas meitenes laulībām ar gados krietni vecāko policijas priekšnieku, vēsta raidsabiedrība BBC.
Ceļi sabrūk ātrāk nekā tos spējam atjaunot, atzīst Matīss  (161)
20.maijs 2015 08:45
Ceļi Latvijā sabrūk ātrāk, nekā tos iespējams atjaunot, Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" atzina satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V).
Soctīklotāji 'aizsvilstas' par Lietuvas prezidentes rīcību intervijas laikā  (414)
19.maijs 2015 22:50
Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites intervija Latvijas Televīzijas raidījumam "1:1" otrdienas vakarā lika "uzliesmot" mikroblogošanas vietnei " Twitter " , tā lietotāji pauda sašutumu par viņas nevēlēšanos atbildēt uz iepriekš nesaskaņotiem jautājumiem.
Izbeidz kriminālprocesu par iespējamiem 12.Saeimas vēlēšanu pārkāpumiem Stalbē  (10)
19.maijs 2015 15:11
Drošības policija ir izbeigusi kriminālprocesu par iespējamu balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās Stalbē par labu partijas “ Saskaņa ” deputātam Ivaram Zariņam.
Latvijas zinātnieki sāk īstenot vairākus kosmosa projektus  (2)
19.maijs 2015 10:20
Līdz ar sadarbības līguma noslēgšanu ar Eiropas Kosmosa aģentūru (EKA) Latvija uzsāk piecu kosmosa projektu īstenošanu. Tie aptvers tādas tēmas kā nākotnes satelītu datu simulācija un pielietojuma iespējas, satelītu būves mācību programmas izveide, aizsargmateriālu izgatavošana nesējraķetēm un bērnu un jauniešu izpratnes veicināšana par kosmosa tehnoloģijām un industriju.
Foto: Ar vērienu sācies LTV pozitīvo emociju šovs 'Lai top!  (60)
18.maijs 2015 09:30
Tuvojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Latvijas Televīzija ( LTV ) svētdien, 17. maijā, atklāja pozitīvo emociju šovu Lai top! , kurā sešus svētdienas vakaru sabiedrībā zināmi cilvēki atrādīs kopā ar bērnu un jauniešu kolektīviem gatavotus priekšnesumus.
Ziedotājiem piešķirtās nodokļu atlaides lēšamas desmitos miljonu eiro  (5)
17.maijs 2015 21:32
Pērn uzņēmumi dažādām organizācijām, kas saņēmušas sabiedriskā labuma statusu, ziedojuši 34,5 miljonus eiro, savukārt pretī jau saņēmuši nodokļu atlaides 12,7 miljonu eiro apmērā, un šī summa vēl pieaugs, jo daļa uzņēmumu vēl nav iesnieguši gada pārskatus, svētdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".
Divu skolu reorganizācija Rēzeknē saistīta ar pilsētas domes finanšu interesēm, norāda tiesībsargs  (6)
17.maijs 2015 13:40
Izvērtējot Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča (SC) argumentus par labu Rēzeknes 4.vidusskolas un Rēzeknes Vakara vidusskolas reorganizācijai, tiesībsargs Juris Jansons secinājis, ka viens no reorganizācijas iemesliem ir pilsētas domes finanšu intereses.
Foto: Mihails Barišņikovs Rīgā - kolekcijas izstāde 'Māksla man līdzās'  (5)
15.maijs 2015 17:14
Portāls "Delfi" sadarbībā ar "kim?" Laikmetīgās mākslas centru, Barišņikova Mākslas centru (BMC) Ņujorkā (ASV) un Latvijas Nacionālo mākslas muzeju piedāvā ieskatu Rīgā dzimušā izcilā baletmeistara Mihaila Barišņikova mākslas kolekcijā.
Saimniekšova Mairitu biedē projekta jaunais vīriešu piedāvājums  (54)
15.maijs 2015 14:11
TV3 šova Saimnieks meklē sievu otrās sezonas viena no spilgtākajām dalībniecēm Mairita Konstante-Kunstapele (attēlā ar saimnieku Dagni Darģi) joprojām ir brīva sieviete un ar interesi gaida šova jaunās sezonas vīriešu piedāvājumu, cerot, ka šoreiz neviens no saimniekiem viņai sirdī neiekritīs un roka pati necelsies vēstules rakstīšanai.
Bērnu slimnīcas Vecāku mājā turpmāk būs pieejams bezmaksas WiFi
14.maijs 2015 16:42
Atzīmējot "Vecāku mājas" piecu gadu jubileju un Starptautisko ģimenes dienu, " Lattelecom " atklājis bezmaksas WiFi zonu Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas "Vecāku mājā". 60% vecāku ar bērniem līdz 18 gadu vecumam īpašā aptaujā norādījuši, ka visbiežāk bezmaksas WiFi vēlētos izmantot tieši ārstniecības iestādēs, kam seko skola vai darbs, parks vai cita sabiedriska vieta – attiecīgi 25% un 24%.
Ekskluzīva intervija ar Holivudas zvaigzni – aktieri Metu Dilonu  (3)
14.maijs 2015 11:15
Mūsdienās televīzijas seriāli piedzīvo savu apogeju: pirmkārt, tajos tiek ieguldīti aizvien lielāki līdzekļi, un, otrkārt, cilvēki vienkārši nevēlas iziet no mājām. Gandrīz visi tiek dēvēti par kulta seriāliem, un tajos piedalās labākie aktieri – no Čārlija Šīna līdz Kevinam Speisijam, no Džona Malkoviča līdz Dastinam Hofmanam. Tagad šai plejādei pievienojies arī Mets Dilons.
Video: Ķīnā ar sešvietīgu auto uz darbu brauc 50 cilvēki  (8)
14.maijs 2015 11:06
Policija Ķīnas dienvidos pagājušās nedēļas nogalē apturējusi sešvietīgu automašīnu, kurā kopā bijuši piecdesmit cilvēku, ziņo aģentūra "Reuters".
Pagaidām apzināti 42 ukraiņu bērni, kuriem tiks nodrošināta rehabilitācija Latvijā  (9)
13.maijs 2015 18:30
Ar akcijā "Kara bērni" savāktajiem ziedojumiem rehabilitācija Latvijā tiks nodrošināta vairākiem desmitiem ukraiņu bērnu, kuri karā zaudējuši kādu no vecākiem, trešdien preses konferencē informēja akcijas galvenie rīkotāji "Rotary" kluba Latvijā vadītāja Mairita Solima.
20 gadi kopš 'Bankas Baltija' kraha: Latvijas noguldītāju nauda pazūd ārvalstu kontos  (134)
13.maijs 2015 08:08
Vēl 1995.gada sākumā " Banka Baltija " varēja lepoties ar Latvijas lielākās komercbankas titulu, tomēr jau pēc pāris mēnešiem valsts pārstāvji nacionalizētajā bankā konstatēs, ka naudas noguldītāju līdzekļu izmaksai nav, bet izsniegtie kredīti pārskaitīti bankas īpašnieku ārzonu firmu kontos vai cedēti Krievijas bankām. Šī gada maijā aprit 20 gadi kopš 90.gadu banku krīzes kulminācijas - "Bankas Baltija" kraha.
VID ķersies klāt lietoto automašīnu nozarei  (104)
13.maijs 2015 07:50
Valsts ieņēmumu dienests ( VID ) tuvākajā laikā kā nākamo jomu, kurā veiks operatīvās un kontroles pārbaudes, izvēlējusies lietoto automašīnu nozari, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja dienesta priekšniece Ināra Pētersone.
Siksnis strādās sabiedrisko attiecību firmā 'Nords Porter Novelli'  (8)
12.maijs 2015 12:06
Bijušais Latvijas Radio valdes loceklis Jānis Siksnis kļuvis par sabiedrisko attiecību aģentūras "Nords Porter Novelli" projektu direktoru, informē "Nords Porter Novelli" pārstāvji.
Jemenas nemiernieki notriekuši Marokas lidmašīnu  (4)
11.maijs 2015 17:24
Jemenas "Houthi" nemiernieki notriekuši Marokas kaujas lidmašīnu, kura piedalījās Saūda Arābijas vadītās koalīcijas gaisa triecienos pret grupējumu, atsaucoties uz Jemenas medijiem, vēsta raidsabiedrība BBC.
Nācija sacenšas labākajos uzaicinājumos uz seksu  (12)
08.maijs 2015 16:05
Pavasarim ieejot savā pilnbriedā, arī latviešu izklaides kļūst pilnasinīgākas un pikantākas. Sociālajā tīklā Twitter līdz ar siltajiem saules stariem atklāts īpaši romantisks stulbings – “frāze, ar ko sākas sekss”.
Katrīna Iļjinska: Solvita Āboltiņa – Mocarts vai Saljēri?  (10)
08.maijs 2015 10:26
Slavenais itāļu komponists Antonio Saljēri sava mūža laikā sarakstīja 40 operas, bet izcilais austrietis Volfgangs Amadejs Mocarts – 21. Izrādās, ka spilgākajai Latvijas politiķei Solvitai Āboltiņai ļoti patīk opermūzika, viņa pat to pieskaita pie saviem hobijiem. Varbūt tādēļ, ka politiķei un komponistiem ir daudz kopīga – piemēram, aizrautība un talants, kāds raksturīgs katram savā darbībā.
Igaunis un deviņi citi gados jaunākie valstu līderi  (25)
08.maijs 2015 06:30
Pirms 25 gadiem, 1990. gada 8. maijā, Igaunijas Padomju Sociālistiskā Republika ar Augstākās padomes rezolūciju tika pārdēvēta par Igaunijas Republiku vēl pirms de facto tā atguva neatkarību. Portāls "Delfi", sveicot Igauniju un atzīmējot mūsu kaimiņu vēlmi vienmēr būt pirmajiem, iepazīstina ar desmit gados jaunākajiem pasaules valstu līderiem. Viņu vidū, protams, ir arī igaunis.
'Saskaņa' prezidenta amatam varētu virzīt Andreju Klementjevu, vēsta LTV  (128)
07.maijs 2015 20:38
" Saskaņa " Valsts prezidenta amatam varētu virzīt Saeimas deputātu Andreju Klementjevu, atsaucoties uz tā rīcībā esošu neoficiālu informāciju ceturtdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
Nevaru iedomāties, ka latvieši 9.maiju kādreiz uztvers kā svinamu dienu, paziņo pētnieks  (302)
06.maijs 2015 22:27
Svētki vai nu sabiedrību vieno vai šķeļ. Kāds potenciāls vienot ir 9.maijam? Nekāds. Es nevaru iedomāties, ka latvieši 9.maiju kādreiz uztvers kā svinamu dienu, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda" sacīja Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors Andis Kudors.