Televīzija

Krutojs ziedojis Nacionālajai operai 120 000 eiro  (195)
29.jūlijs 2014 19:04
"Jaunā viļņa" organizators Igors Krutojs ziedojis Latvijas Nacionālajai operai (LNO) 120 000 eiro, apstiprināja LNO valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš .
Boss 'slimu' darbinieci pamana Sadraudzības spēļu atklāšanas ceremonijas uzvedumā
29.jūlijs 2014 17:30
Kādai Sadraudzības spēļu brīvprātīgajai, iespējams, nāksies zaudēt darbu, jo viņas boss pamanījis sievieti televīzijā, skatoties spēļu atklāšanas ceremonijas tiešraidi.
Video: Kā Skudra gatavo 'Torpedo' hokejistus jaunajai sezonai
29.jūlijs 2014 16:58
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu spēlētājiem atvaļinājums ir noslēdzies, un komandas cītīgi gatavojas jaunajai sezonai. Latvijas speciālists Pēteris Skudra arī šosezon vada Ņižņijnovgorodas " Torpedo " komandu, un KHL televīzija izveidojusi sižetu par šīs vienības gatavošanos gaidāmajai sezonai.
Foto: Zibakcija pret Krutoja dzimšanas dienas svinībām operā negūst plašu atsaucību  (159)
29.jūlijs 2014 15:41
Zibakcijā pret konkursa "Jaunais vilnis" organizatora Igora Krutoja dzimšanas dienas svinībām Latvijas Nacionālajā operā (LNO) šodien piedalījās mazāk nekā desmit cilvēki, novēroja aģentūra LETA.
'Saskaņa' popularitātē atkal apsteidz 'Vienotību'  (164)
28.jūlijs 2014 20:58
Latvijas politisko partiju vidū līdere ir "Saskaņa", otrā populārākā – " Vienotība ", bet trešajā vietā – Zaļo un zemnieku savienība , atsaucoties uz tās rīcībā esošajiem jaunākajiem partiju reitingiem, pirmdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
Svētceļnieki no Liepājas kā pirmie sāk ceļu uz Aglonu  (15)
27.jūlijs 2014 18:31
Svētdien, 27.jūlijā, svētceļniku grupa no Liepājas sākusi ceļu uz Aglonu, kur, kā katru gadu, 15.augustā tiks svinēti Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Šī ir pirmā svētceļotāju grupiņa, kas Latvijā jau devusies uz augusta vidū gaidāmajiem svētkiem.
Izraēla noraida Kerija Gazas pamiera plānu  (7)
25.jūlijs 2014 22:44
Izraēla piektdien noraidījusi ASV valsts sekretāra Džona Kerija piedāvāto Gazas pamiera plānu, vēsta Izraēlas sabiedriskā televīzija.
Teroristi no Sīrijas ir ceļā uz Norvēģiju, brīdina policija  (2)
25.jūlijs 2014 15:14
Teroristu grupa no Sīrijas ir ceļā uz Norvēģiju, lai īstenotu uzbrukumu, piektdien paziņojis Norvēģijas drošības policijas (PST) galvenais analītiķis Juns Fitje Hofmans.
Čalovskis: Labi, ka ECT atzina pārkāpumus  (15)
25.jūlijs 2014 08:01
Labi, ka Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) atzinusi Latvijas pārkāpumus, Latvijas Televīzijas raidījumā „Rīta Panorāma” sacīja par „Imantas hakeri” nosauktais Deniss Čalovskis, kuru Amerikas Savienotās Valstis ( ASV ) tur aizdomās par līdzdalību bīstama datorvīrusa radīšanā.
Valsts var 'shēmot', bet uzņēmējiem jābūt kristāltīriem, neizpratnē saistībā ar naudas atmazgāšanu minētais Dzenītis  (129)
25.jūlijs 2014 06:46
Uzņēmējs un politiķis Māris Dzenītis, kura mājoklī saistībā ar naudas atmazgāšanas grupējuma izmeklēšanu notikusi kratīšana, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) paziņojumus uzskata par vieglprātīgiem, nepamatotiem un uzņēmējdarbības vidi demoralizējošiem.
NEPLP sāk lietas pret PBK un 'Pro100 TV' par vienpusīgu Ukrainas notikumu atspoguļošanu  (13)
24.jūlijs 2014 14:20
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ( NEPLP ) nolēmusi sākt lietvedības vairākās administratīvo pārkāpumu lietās par iespējamajiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma (EPLL) pārkāpumiem elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos SIA "Pirmais Baltijas Kanāls", SIA " Televīzijas kanāls Pro100 TV" un SIA "Autoradio Rēzekne ", portāls "Delfi" uzzināja padomē.
Ciemos: Valdgales vējdzirnavas, kurās jau 15 gadus saimnieko itālis Džuzepe  (5)
24.jūlijs 2014 09:55
Pa ceļam no Talsiem uz Dundagu ceļa kreisajā pusē stalti ceļas Valdgales vējdzirnavas, kurās jau 15 gadus saimnieko itālis Džuzepe Rikardi, vēsta Talsu televīzija. Viņš tās no gruvešu kaudzes ir izveidojis par skaistu skatu torni, no kura paveras brīnišķīga ainava uz novada ārēm.
VID: Luksusa dzīves baudītāju un naudas 'atmazgātāju' grupējumā - sabiedrībā pazīstamas personas  (176)
24.jūlijs 2014 08:12
Pirms neilga laika Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) Finanšu policijas pārvaldes atklātajā nodokļu nemaksātāju un naudas "atmazgātāju" grupējumā, kas legalizētos līdzekļus izmantoja luksusa dzīvesveida nodrošināšanai, ir daudzas sabiedrībā pazīstamas personas, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" ceturtdien sacīja VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.
Ukraina lūdz ES vērsties pret Krievijas medijiem  (14)
23.jūlijs 2014 21:14
Pamatojoties uz izkropļoto Ukrainas notikumu attēlošanu Krievijas medijos, Ukrainas ārlietu ministrs Arsēns Avakovs ierosinājis prezidentam Petro Porošenko lūgt Eiropas Savienību (ES) noteikt ceļošanas ierobežojumus Krievijas mediju īpašniekiem un vadītājiem.
Latvijā nevēlamie mūziķi Krievijas televīzijā nevar savaldīt emocijas un skarbi kritizē Rinkēviča lēmumu  (111)
22.jūlijs 2014 19:16
Dienu pēc Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmuma iekļaut Latvijai nevēlamo personu sarakstā Krievijas dziedātājus Valēriju, Oļegu Gazmanovu un Josifu Kobzonu, sarakstā iekļautie telekanāla „Rossija RTR” raidījumā „Prjamoi efir” kritizēja ministra lēmumu un neslēpa emocijas, ko šis verdikts viņos raisījis.
Krutojs jubilejas ballītei noīrējis daļu Operas  (40)
21.jūlijs 2014 21:51
Jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis organizators Igors Krutojs  (attēlā) noīrējis Latvijas Nacionālās operas Lielo zāli savas dzimšanas dienas svinībām, apstiprinājusi LNO sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Sprindža.
Dziedātāja Valērija nomainījusi vārdu; šķēršļu iebraukšanai Latvijā neesot  (86)
21.jūlijs 2014 21:51
Dziedātāja Valērija Latvijas "melnajā sarakstā" juridiski nemaz nav iekļauta, Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma" sacījusi mākslinieces menedžere Darja Kovaļenko.
Video: 'Lubāna mitrājā' būs jauni tūrisma maršruti  (3)
21.jūlijs 2014 16:43
Dabas lieguma "Lubāna mitrājs" informācijas centrā darbu sākuši Madonas novada jauniešu nodibinājums "Pie kraujas" - viņi jau labiekārtojuši tūrisma centra teritoriju un plāno jaunus maršrutus, informē Madonas novada pāšvaldība.
Cīņa ar cūku mēri: visu Latvijas pierobežu grib noteikt par ārkārtas zonu  (10)
21.jūlijs 2014 08:29
Pastāv bažas, ka cūku mēris var izplatīties visā valsts teritorijā, tāpēc otrdien valdībai būs jāpieņem pietiekami nopietns lēmums par plašas teritorijas – visas Latvijas pierobežas - pasludināšanu par ārkārtas zonu, pirmdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis.
'Melno sarakstu' papildinās ar četriem pazīstamiem Krievijas kultūras darboņiem  (41)
21.jūlijs 2014 08:16
Tā dēvētajā "melnajā sarakstā" jeb to personu sarakstā, kurām liegta ieceļošana Latvijā, pirmdien tiks iekļauti trīs vai četri Krievijas kultūras darbinieki, pirmdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs .
Sarmīte Ēlerte: Kremļa troļļi  (204)
19.jūlijs 2014 00:08
Pret Kremļa jaukšanos Latvijas lietās vai tā kontrolēto TV kanālu propagandu ir dabiska aizsargreakcija, kā, piemēram, nesen, kad A. Vešņakovs un Krievijas ārlietu ministrija, kritizēja Satversmes preambulu, atklāti paužot neapmierinātību par Latvijas valstsgribas nostiprināšanu. Taču tā ir tikai redzamā Kremļa klātbūtne Latvijas informācijas telpā.
Seši bērnības dienu mājas kārtības likumi, ko beidzot esi atzinis par pareiziem
18.jūlijs 2014 16:16
Uzsākot patstāvīgu dzīvi un izbaudot, ko nozīmē organizēt sadzīvi un mājas ikdienu, rodas jauna pieredze un tradīcijas, kas, dzīvojot kopā ar vecākiem, šķita liekas vai pat absurdas. Pēkšņi daži likumi ikdienas dzīvē ir loģiski un pat nepieciešami. Kas ir šie mājas noteikumi, kas pieaugušam cilvēkam ir tik saprotami, arī atskatoties uz savu vecāku ieradumiem? Savu vērtējumu sniedz portāls " Apartment Therapy ".
Prokurors Zelčs digitālās televīzijas krimināllietā Liepniekam prasa 128 000 eiro naudas sodu  (18)
18.jūlijs 2014 15:24
Prokurors Monvīds Zelčs šodien lūdza tiesai digitālās televīzijas krimināllietā apsūdzēto polittehnologu Jurģi Liepnieku sodīt ar naudas sodu 400 minimālo mēnešalgu jeb 128 000 eiro apmērā.
Atbildību par Malaizijas lidmašīnas notriekšanu neviens nav uzņēmies (plkst. 16:44)  (186)
18.jūlijs 2014 09:50
Neviens atbildību par lidsabiedrības "Malaysia Airlines" pasažieru lidmašīnas notriekšanu, nonāvējot 300 cilvēkus, vēl nav uzņēmies. Ārvalstu mediji vēsta, ka identificētas 278 cilvēku mirstīgās atliekas, starp tiem lielākā daļa ir Nīderlandes pilsoņi.
'airBaltic' pāri Ukrainai nelidos; plānotos reisus tas neietekmēs  (1)
18.jūlijs 2014 08:32
Latvijas nacionālā aviokompānija " airBaltic " pēc notikušās traģēdijas Austrumukrainā nelido pāri Ukrainas gaisa telpai, taču tas neietekmēs plānotos reisus, to piektdien, 18.jūlijā, Latvijas televīzijā sacīja lidsabiedrības pārstāve Ilze Arkliņa.
Krievijas atbildība Malaizijas pasažieru lidmašīnas notriekšanā nav pierādīta, uzsver Mamikins  (59)
18.jūlijs 2014 08:19
Bijušais žurnālists, Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (SC) aicina sākumā iegūt pierādījumus Krievijas atbildībai Malaizijas pasažieru lidmašīnas notriekšanā, jo pagaidām tādu nav. To deputāts piektdien, 18.jūlijā, sacīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma".