Televīzija

LTV sāk jaunu dokumentālo filmu ciklu ar 'Dzīve baletā'  (2)
17.aprīlis 2014 15:05
Pirmdien, 21. aprīlī, pulksten 18.45, Latvijas Televīzija (LTV) uzsāks jaunu dokumentālo filmu ciklu ar LTV režisores Agitas Cānes jauno filmu "Dzīve baletā. Rīgas balets 20.gs. 70. - 80. gadi" par nozīmīgākajiem posmiem Latvijas baleta vēsturē - 20. gadsimta septiņdesmitajiem un astoņdesmitajiem gadiem, kad galvenais baletmeistars bija Aleksandrs Lembergs. Turpmāk LTV piedāvās arī citas jaunas filmas par izcilām Latvijas kultūras personībām, vēsta LTV pārstāvji.
'Radīti mūzikai': Jaunākā šova dalībniece - vijolniece Sabīne Sergejeva
17.aprīlis 2014 10:00
Sešos svētdienu vakaros, sākot no 20. aprīļa LTV1 savu talantu pierādīs topošie mūziķi - vijolniece Sabīne Sergejeva, tubas mūziķis Kaspars Šmits, soprāns Marlēna Keine, čellists Marks Viļenskis, pianisti Katrīna Gupalo un Dainis Tenis, kā arī sitaminstrumentālisti Elvijs Endelis un Mikus Bāliņš.
Pārkrāsota Rīgas lielākā 'Georga lente'  (167)
17.aprīlis 2014 09:03
Pēc jezgas, kuru sociālajos tīklos pagājušajā nedēļā izraisīja kādas Līvu laukumā topošas vasaras kafejnīcas noformējums melni oranžos toņos, kafejnīcas īpašnieki to ir mainījuši, šonedēļ novēroja portāls "Delfi".
Režisores Daces Slavinskas filmas 'Citāds ordenis' piedzīvos pirmizrādi LTV
16.aprīlis 2014 16:07
Lielajā piektdienā, 18. aprīlī, pulksten 21.15, LTV1 piedāvās godalgotās Latvijas Televīzijas (LTV) režisores Daces Slavinskas jaunāko filmu – atklātu un skaudru stāstu par "Citādu ordeni" ar pašdarinātiem ieročiem un divlitrīgajām alus pudelēm, ar smagu darbu un tikpat grūtu atpūtu, ar jancīgiem vēstures šoviem un skaļu pavadīšanu viņsaulē, portālu "Delfi" informē LTV.
Latvijai nekādu draudu no Krievijas nav, apgalvo Vešņakovs  (203)
16.aprīlis 2014 07:21
Lai arī Krievijas agresija Ukrainā ir nopietni satraukusi daudzus Latvijas iedzīvotājus par savas valsts drošību, Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs ir pārliecināts, ka Latvijai nekādu draudu no Krievijas nav.
Pēteris Apinis: Nepopulārs viedoklis par valsts prezidentu  (137)
16.aprīlis 2014 00:02
Manas tautas zīme ir rīkoties vienoti un pieticīgi. Neizlēkt. Latvietis labprāt pieņem vairākuma viedokli. Latvietis ar gavilēm pieņem Rīkojumu Nr.2, atlaiž Saeimu, bet tieši ar tādām pašām gavilēm aizslauka šā rīkojuma autoru Valdi Zatleru un rīkojuma rezultātu – Reformu partiju – vēstures mēslainē. Tie, kas publiski iebilda pret rīkojumu, trīs gadus atpakaļ tika noķengāti, gluži tāpat kā šobrīd tiek noķengāts rīkojums.
Saeima diskutēs par starptautiska televīzijas kanāla veidošanu  (15)
15.aprīlis 2014 21:49
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija 23.aprīļa sēdē diskutēs par jauna starptautiska televīzijas kanāla veidošanu, kas raidītu krievu valodā, aģentūru LETA informēja komisijas konsultante Liene Apsīte.
Tiesā vēl nav dzirdēts neviens komercnoslēpums, apgalvo Neo  (30)
15.aprīlis 2014 16:10
Tiesas sēdē, kurā tiek skatīta tā dēvētā Neo lieta , divu dienu laikā vēl nav dzirdēts neviens komercnoslēpums, sacīja apsūdzētais Ilmārs Poikāns jeb Neo.
Video: Latvijā samazinās nelegālo ieceļotāju skaits no Krievijas  (1)
15.aprīlis 2014 13:45
14.aprīļa, pirmdienas, rītā, veicot dokumentu pārbaudi Zilupes dzelzceļa robežkontroles punktā 160 pasažieriem ekspresī Maskava-Rīga, te netiek atrasts itin neviens nelegālu dokumentu īpašnieks. Taču vēl pirms robežas šķērsoānas vienam nācās pamest vilcienu, jo pasē ielīmētās vīzas derīguma termiņš sākas vien dienu vēlāk, vēsta "Latgales Reģionālā televīzija".
Bērziņš un Straujuma priecīgi par ideju veidot krievvalodīgo auditorijai domātu TV kanālu Baltijas valstīs  (38)
15.aprīlis 2014 08:39
Valsts prezidents Andris Bērziņš un Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( V) atbalsta ideju veidot vienotu, krievvalodīgo auditorijai domātu televīzijas kanālu.
ASV senatoru vizīte – skaidrs apliecinājums solījumu izpildei, uzsver Valsts prezidents  (65)
15.aprīlis 2014 08:13
ASV senatoru Džona Makeina, Džona Baroso un Džona Hovena vizīte Latvijā ir vēl viens skaidrs apliecinājums, ka ASV savas saistības pildīs, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš .
Turčinovs apstiprina pretterorisma operācijas aizvadīšanu Ukrainas austrumos  (41)
14.aprīlis 2014 18:25
Ukrainas prezidenta pienākumu izpildītājs un Augstākās Radas priekšsēdētājs Aleksandrs Turčinovs apstiprinājis Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes lēmumu par pretterorisma operācijas aizvadīšanu Ukrainas austrumos, liecina informācija prezidenta mājas lapā.
Video: Pēc sešus gadus ilgiem būvdarbiem beidzot durvis ver atjaunotais Madonas bērnudārzs  (3)
14.aprīlis 2014 17:35
Plānoto pusgadu ilgu būvniecības darbu vietā - process sešu gadu garumā. Gaidot pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" jauno piebūvi, būvlaukumā uzaugusi vesela bērnudārznieku paaudze, vēsta "Madonas televīzija".
Novārtā pamests bijušais Ainažu robežkontroles punkts  (8)
14.aprīlis 2014 13:30
Šonedēļ valdībā skatīs Iekšlietu ministrijas valdījumā esošo Rucavas un Grenctāles robežpunktu demontāžu. Joprojām gan ir neskaidrs tālākais bijušā Ainažu robežpunkta liktenis. Tā ēkas un daļa apkārtējās teritorijas pirms trim gadiem nonāca privātīpašnieka rokās, tiesa, pašlaik nekas neliecina par to, ka Latvijas-Igaunijas robežšķērsošanas vieta varētu tikt sakopta, vēsta "Vidzemes Televīzija".
Video: Negausīgās maluzvejniecības dēļ tukšojas Rāznas ezers  (21)
11.aprīlis 2014 14:09
Rāzna ir viens no skaistākajiem Latvijas ezeriem, kur sastopamas 26 zivju sugas. Nereti to dēvē arī par Latgales jūru, taču vietējie iedzīvotāji noraizējušies, ka pēdējos gados, maluzvejniecības dēļ, ievērojami sarukuši ezera zivju resursi, vēsta "Latgales Rēģionālā televīzija".
Sievietei TV intervijas laikā uzbrūk laupītājs
11.aprīlis 2014 08:59
Brazīlijā, Riodežaneiro vietējā televīzija "RJTV" veidoja sižetu par noziedzību. Brīdī, kad TV žurnālists intervēja kādu sievieti, viņai uzbruka laupītājs un centās no kakla noraut zelta ķēdīti.
IZZI un 'Baltcom' negrib piekrist MTG cenai par LNT un TV3 retranslāciju, vēsta laikraksts  (72)
11.aprīlis 2014 08:31
Šobrīd risinās sarunas starp " Baltcom " un mediju grupu "Modern Times Group" ( MTG ) par telekanālu TV3 un LNT retranslācijas nosacījumiem no šā gada jūnija, taču kompānija nav gatava piekrist MTG piedāvātajam cenas paaugstinājumam, laikrakstam " Dienas Bizness" atzinis "Baltcom" valdes priekšsēdētājs Vojko Rovere.
Video: Daugavpils cietoksnī turpinās atjaunošanas darbi; drīzumā durvis vērs sargu māja  (2)
10.aprīlis 2014 09:35
Daugavpils cietoksnī atjaunotie Nikolaja vārti vēl tikai nupat saņēmuši titulu - aizvadītā gada labākā "Restaurācija" Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotajā skatē "Gada labākā būve Latvijā". Šobrīd turpinās darbi pie cietokšņa krasta Lunates - vaļņa atjaunošanas, tās sākotnējā veidolā tiek restaurēta sargu māja, vēsta "Latgales Reģionālā televīzija".
Pēteris Apinis: Priekšvēlēšanu cīņā par spaisa baļķa nešanu uzvarētājs ir Saeima  (22)
10.aprīlis 2014 00:02
Tādas vienotības un saskaņas politiska jautājuma risināšanā nav bijis kopš cīņas par enerģijas dzērienu tirdzniecības aizliegumu bērniem, pusaudžiem, grūtniecēm un kaimiņam.
Atkārtoti vērtēs Agešina izteikumus par PSRS okupācijas noliegšanu  (19)
09.aprīlis 2014 17:17
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija plāno atkārtoti izvērtēt parlamentārieša Andreja Judina (V) iesniegumu par deputātu Valēriju Agešinu (SC), kurš, paužot "nekorektu informāciju" saistībā ar Krimināllikuma grozījumiem, pārkāpis Saeimas deputāta ētikas kodeksu.
Garkalnē 'uzdarbojas' puspliks šerifs Bārda  (13)
09.aprīlis 2014 14:37
Pirms vairākiem gadiem deputāts, mūziķi un uzņēmējs Luijs Fonteins jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss paziņoja, ka vēlas kļūt par Liepājas šerifu, un tagad arī Garkalnes novada iedzīvotājiem uzradies pašiem savs kārtības sargs – ar pamatīgu un sirmu bārdu noaugušais Ilgvars Knostenbers jeb Bārda (attēlā).