Televīzija

Leģendārajam pavāram Mārtiņam Rītiņam - 65  (8)
19.oktobris 2014 12:19
19. oktobrī savu 65. dzimšanas dienu svin viens no Latvijas populārākajiem pavāriem – ekskluzīvā restorāna Vincents šefpavārs un kulinārā šova Kas var būt labāks par šo? vadītājs Mārtiņš Rītiņš (attēlā).
Čigānes izteikumi sadusmo LTV  (190)
17.oktobris 2014 17:38
Latvijas Televīzija ( LTV ), reaģējot uz Saeimas deputātes Lolitas Čigānes (V) apgalvojumiem par to, ka LTV žurnāliste Madara Līcīte safabricējusi ziņu par Čigānes piemērotību izglītības un zinātnes ministra amatam un sarunu ar premjeri, aicina deputāti atsaukt apvainojumus un atvainoties.
Ķīna un Krievija plāno ātrvilciena dzelzceļa līniju starp Maskavu un Pekinu  (46)
17.oktobris 2014 15:44
Ķīna un Krievija apsver ideju par ātrvilciena dzelzceļa līnijas izveidi starp Maskavu ar Pekinu, piektdien ziņo Ķīnas mediji.
Māra Libeka: Nelido augstāk par vistu kūts laktu!  (70)
17.oktobris 2014 00:04
Tā savā laikā aicināja dzejnieks Vilis Plūdons, piebilstot, ka vismīļāki runāt un atcerēties, kur katram no mums ir dējamais kakts. Pašreizējā un arī nākamā valdības vadītāja Laimdota Straujuma pirms ministru portfeļu sadalīšanas konkrētām personām paziņoja, ka galvenie kritēriji būs šo cilvēku profesionalitāte un ministra zināšanas par nozari, tātad katrs no viņiem būs savā īstajā dējamajā kaktā.
Noraida Lielvārdes lidlauka saistību ar plūdiem Ogrē  (14)
16.oktobris 2014 16:14
Aizsardzības ministrija (AM) nepiekrīt valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" pārstāvja trešdien Latvijas Televīzijā paustajam viedoklim, ka Ogres novada plūdu iemesls varētu būt aviācijas bāzes lidlauks Lielvārdē pēc tam, kad tur veikti rekonstrukcijas darbi.
Saimniekšova Mairita atkal meklē mīlu televīzijā  (111)
16.oktobris 2014 09:50
Skaistā Mairita Konstante-Kunstapele, kuru skatītāji iepazina kā vienu no Dagņa Darģa potenciālajām līgaviņām šovā Saimnieks meklē sievu , joprojām nav atradusi īsto. Viņa atkal vērsusies pēc padoma televīzijā, piedaloties LTV1 attiecību šovā Kāpēc esmu viens? .
Krimas iedzīvotājiem trīs mēnešu laikā jānodod aizliegtā literatūra  (126)
15.oktobris 2014 14:18
Krievijas anektētās Krimas pussalas iedzīvotājiem trīs mēnešu laikā ir jānodod literatūra, kas Krievijā iekļauta aizliegto ekstrēmistisko materiālu sarakstā, atsaucoties uz Krimas valdības vadītāju Sergeju Aksenovu, vēsta aģentūra "RIA Novosti".
Foto: Pludmales volejbola entuziasti sāk jauno sezonu
15.oktobris 2014 13:02
Aizvadītas Entuziastu Pludmales Volejbola līgas otrās sezonas pirmās spēles, kurās spēkiem mērojās 12 vīriešu komandas, aizvadot 17 spraigas un interesantas spēles. Jaunā EPVL sezona ir iesākusies veiksmīgi, ar dažādiem jaunumiem un uzlabojumiem.
Hitlers lietojis metamfetamīnu, liecina dokuments  (67)
15.oktobris 2014 10:09
Nacistiskās Vācijas līderis Ādolfs Hitlers , kuru atceras saistībā ar genocīdu, kara kuršanu, un naidpilnu ideoloģiju, reti pieminēts saistībā ar narkotiku lietošanu. Kāds kara laika amerikāņu militārais ziņojums liecina, ka Hitlers lietojis metamfetamīnu, vēsta laikraksts " The Washington Post "
Ar paceltu karogu pieci latvieši pieveic Jukonas ekspedīciju - pēdējā daļa.  (7)
15.oktobris 2014 01:50
Vairāku nedēļu garumā Skats.lv ir sniedzis ieskatu Māra Oltes piezīmēs no latviešu dēkaiņu mestā izaicinājuma vēsturiskajai un majestātiskajai Jukonas upei. Ar noairētiem teju diviem tūkstošiem kilometru, ‘Jukonas skarto’ ekspedīcija veiksmīgi sasniegusi galamērķi un saka ‘paldies’.
Laimonis Kops: Diskusija par gaismas pili turpinās  (47)
14.oktobris 2014 21:35
Par Delfos" ievietoto 18.08.2014. rakstu "Gaismas pils eiforijas un maldu tīmeklī" saņēmu daudz komentāru, vairākus telefona zvanus un atsauksmes par rakstīto.
Dombrovskis: Lēmums par biroja darbiniekiem vēl nav pieņemts  (24)
14.oktobris 2014 18:13
Lēmums par nākamā Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amata kandidāta eiro un sociālā dialoga jautājumos Valda Dombrovska (V/ETP) biroja darbiniekiem vēl nav pieņemts.
Irānas prezidents pārliecināts par drīzu kodolvienošanos ar Rietumiem  (1)
14.oktobris 2014 14:17
Irānas prezidents Hasans Rohani pirmdien paudis pārliecību, ka vienošanos ar Rietumiem par Teherānas kodolprogrammu ir iespējams panākt pirms 24.novembra beigu termiņa.
Vēlētāju balsu pirkšana nav notikusi masveidīgi, mierina Drošības policija  (45)
13.oktobris 2014 20:29
Drošības policija (DP) sākusi kriminālprocesus par iespējamu balsu pirkšanu par labu vairākām partijām vai to kandidātiem, taču ir pārliecināta, ka nav pamata uzskatīt, ka vēlētāju ietekmēšana notikusi masveidīgi.
Iepazīsti viedspēles 'Ciemos' dalībniekus!  (4)
13.oktobris 2014 10:15
Viedspēles Ciemos dalībnieki, kuru piedzīvojumiem televīzijas skatītāji var sekot līdzi Latvijas Televīzijas 1. kanālā katru ceturtdienas pievakari, pārstāv trīs dažādas paaudzes no pieciem dažādiem Latvijas novadiem.
Ludmila Petranovska: 84 pret 16  (58)
13.oktobris 2014 00:04
Šis sabiedrības viedokļa aptaujas rezultāts kļuvis par simbolu negatīvajam šībrīža stāvoklim Krievijas sabiedrībā. 84% sabiedrības – atbalsta valdības lēmumus, priecājas par Krimas pakļaušanu, neieredz ne Ukrainu, ne Eiropu, nebaidās no sankcijām, neiebilst pret ideju par disidentu iznīdēšanu un ir gatavi uz visu "krievu pasaules" vārdā. Pēc vēl vienas aptaujas, rezultāti nedaudz atšķiras, taču secinājumi ir tie paši: sabiedrības vairākums atbalsta visus neprātīgos notikumus. Tam pretī stāv acīmredzams mazākums.
Kamerons spēlējas ar uguni, kritizējot ES, brīdina Barrozu  (7)
10.oktobris 2014 22:02
Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons izvēlējies riskantu stratēģiju, ilgstoši kritizējot Eiropas Savienību (ES), piektdien intervijā televīzijā paziņoja aizejošais Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žozē Manuels Barrozu.
Ozolnieku rudens pusmaratons notiks kopā ar 'spartatloniešiem'
10.oktobris 2014 15:41
19. oktobrī Ozolniekos notiks XII Ozolnieku rudens pusmaratons, kurā piedalīsies titulētais skrējējs no Ogres – Valdis Ņilovs, kurš ir arī Skrējēju kluba "Ozolnieki" biedrs. Viņš nesen atgriezies no Grieķijā notikušā leģendārā Spartatlona skrējiena (ap 246 km), kur latvietis, noskrienot daudzus vietējos "spartiešus" un pasaules līmeņa ultramaratonistus, ierindojās augstajā 10. vietā.
Kims Čenuns partijas gadadienā neapmeklē vadoņu mauzoleju; nav redzēts jau ilgāk par mēnesi  (30)
10.oktobris 2014 09:48
Ziemeļkorejas vadonis Kims Čenuns piektdien nav piedalījies politiski svarīgā pasākumā – Ziemeļkorejas Strādnieku partijas 69. dibināšanas gadadienas godināšanas ceremonijā Kumsusanas pilī (attēlā pils apmeklējums 2013. gadā), kur atrodas mirušo līderu Kima Irsena un Kima Čenuna mauzolejs, vēsta raidsabiedrība BBC.
Foto: Kā sociālajā tīklā zīmējas bagāti irāņi  (68)
09.oktobris 2014 15:39
Seši mēneši cietumā un 91 pletnes sitiens – tāds sods dažiem irāņu jauniešiem tika piespriests par dancošanu Farela Viljamsa dziesmas Happy pavadījumā. Taču kontrastu zemē Irānā ir arī pavisam citi tikumi.
Ar filmas 'Planēta Dzintars' pirmizrādi Latvijas prezidentūra turpinās 'Rīga 2014' iesākto  (1)
09.oktobris 2014 14:03
Sākot sadarbību starp Nodibinājumu " Rīga 2014 " un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu kultūras programmas veidošanā, ceturtdien, 9. oktobrī, plkst. 18 kinoteātra " Splendid Palace " Mazajā zālē notiks "VFS Films" dokumentālās filmas "Planēta Dzintars" pirmizrāde, kas izveidota no Rīga 2014 programmas Dzintara ekspedīciju videomateriāliem, kuri gada sākumā rādīti Latvijas Televīzijas raidījuma "Dzintara pusē" 12 sērijās, portālu "Delfi" informē Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta pārstāvji.
Strautmane ceturtdien sāks nākotnes premjerministru meklējumus  (9)
09.oktobris 2014 13:06
Ceturtdien, 9.oktobrī, Latvijas Televīzijā sāksies televīzijas spēle "Es varu būt premjerministrs". Spēli vadīs žurnāliste Baiba Strautmane, savukārt žūrijā būs bijušie premjerministri, žurnālisti, politologi un sabiedrības viedokļu līderi.
Traģiskā avārijā Klintainē bojā gājis inkasācijas auto vadītājs  (27)
09.oktobris 2014 11:04
Trešdienas, 8.oktobra, pēcpusdienā Pļaviņu novada Klintainē, iespējams, šoferim aizmiegot, no ceļa noskrējis un apgāzies auto, kura vadītājs notikuma vietā gājis bojā, bet pasažieris nogādāts slimnīcā, portāls "Delfi" uzzināja Valsts policijā.
Nepilngadīgā līgava pozē 'Baywatch' kostīmā  (80)
09.oktobris 2014 10:34
Nu jau 20 gadus vecā amerikāņu "sabiedrības dāma" Kortnija Stodena (attēlā), kura joprojām tiek dēvēta par Nepilngadīgo līgavu, turpina iepriecināt savus neskaitāmos fanus sociālajos tīklos.
Kalnozols CVK lūdz pārskatīt vēlēšanu rezultātus  (51)
08.oktobris 2014 22:02
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta deputāta kandidāts Valdis Kalnozols , kurš pārdesmit punktu dēļ Saeimas deputātu kandidātu sarakstā palicis aiz svītras, šodien vērsies Centrālajā vēlēšanu komisijā ar lūgumu pārskatīt vēlēšanu rezultātus, ziņo Latvijas Televīzija (LTV).