Televīzija

Liepājas pedofilijas lietā pārsūdzību iesniedzis arī viens no apsūdzētajiem  (3)
31.jūlijs 2015 10:49
Krimināllietā par mazgadīgas meitenes vairākkārtēju seksuālu aizskaršanu apelācijas sūdzību vakar iesniedzis arī viens no apsūdzētajiem, informēja Liepājas tiesas tiesneša palīdze Inta Kurpa.
Sabiedrisko pasūtījumu bērnu un jauniešu raidījumu veidošanai uztic 'Re:TV' un 'Rīga TV24'  (2)
30.jūlijs 2015 23:38
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ( NEPLP ) šodien nolēma sabiedriskā pasūtījuma daļas bērnu un jauniešu raidījumu veidošanai 2015. gadā uzticēt abiem konkursā startējušajiem pretendentiem - SIA "Vidzemes televīzija", kas veido programmu "Re:TV", un "Rīga TV24" veidotājai, AS "TV Latvija", informēja NEPLP Informācijas centra vadītāja Agnese Berga.
Liepājas pedofilu lieta: Apsūdzētie atteikušies no kritizētās advokātes pakalpojumiem  (16)
29.jūlijs 2015 11:40
Par mazgadīgas meitenes seksuālu aizskaršanu apsūdzētie vīrieši, kurus Liepājas tiesa atzina par vainīgiem un sodīja ar piespiedu darbu, atteikušies no sākotnēji valsts piešķirtās advokātes Lindas Elsberģes.
Iestādēm ir tendence slēpt vardarbības gadījumus, pārliecināts Jansons  (5)
27.jūlijs 2015 08:43
Iestādēm, tostarp, bērnu namiem, ir tendence slēpt notikušos vardarbības gadījumus pret bērnu, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja tiesībsargs Juris Jansons .
LNT apgrozījums pērn - 8,5 miljoni eiro; zaudējumi samazinās  (2)
27.jūlijs 2015 07:36
Latvijas Neatkarīgā televīzija ( LNT ) pagājušajā gadā strādāja ar 8,479 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2013.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 38% un bija 1,701 miljons eiro, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotais kompānijas finanšu pārskats.
Juris Hiršs: Radoša cilvēka tiesības nevar tikt iegrožotas  (33)
27.jūlijs 2015 01:00
Ikvienam ir skaidrs, ka māksliniekiem ļoti nepieciešami pasākumi, kuros ir iespēja sevi parādīt – koncerti, izstādes, festivāli, aptaujas. Tas ir kolosāls stimuls kaut ko darīt. Bet tieši darīt ir svarīgākais jebkuram – vai tā būtu māksla, mūzika vai literatūra. Ir nepieciešama iedvesma un pārliecība, ka tas, ko dari, kādam ir vajadzīgs, ka ir vērts cīnīties, domāt un strādāt – celt savu līmeni arvien augstāk.
Ķīnas lidmašīnā mēģinājis aizdedzināties pasažieris
26.jūlijs 2015 17:56
Ķīnas aviokompānijas "Shenzen Airlines" lidmašīnā valsts dienvidos svētdienas naktī mēģināja aizdedzināties pasažieris, bet to novērsa citi pasažieri un lidmašīnas apkalpes locekļi, ziņoja Ķīnas centrālā televīzija.
Interneta hits: Iespējams, labākais fona priekšnesums televīzijā  (7)
26.jūlijs 2015 14:59
Interneta vidē strauju popularitāti iemantojis video, kurā redzams, kā divi vīrieši rāda iluzorus trikus televīzijas tiešraidē.
Igors Pimenovs: Āfrikas bēgļi mums māca integrāciju  (76)
25.jūlijs 2015 00:02
Saeimas Eiropas lietu komisija divreiz skatīja Eiropas priekšlikumu par Ziemeļāfrikas un Tuvu Austrumu bēgļu izvietošanu Latvijā. Runa ir par to, lai divu gadu laikā ES dalībvalstis uzņemtu patvēruma meklētājus: 24000 cilvēkus, kas šobrīd atrodas Itālijā, un 16000 cilvēku – Grieķijā. Papildus Eiropas Savienība ir gatava uzņemt vēl 20000 personu, kurām ir nepieciešama starptautiskā aizsardzība.
LŽA aicina Vējoni vērsties ST saistībā ar Saeimas lēmumu atbrīvot NEPLP vadītāju Dimantu  (9)
22.jūlijs 2015 15:17
Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) iesniegumā Valsts prezidentu Raimondu Vējoni aicina vērsties Satversmes tiesā saistībā ar Saeimas 8. jūlija lēmumu no amata atbrīvot Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) vadītāju Aināru Dimantu, informēja LŽA valdes priekšsēdētāja Sanita Jemberga.
Tiesa nekomentēs sprieduma motivāciju lietā par mazgadīgas meitenes pavešanu netiklībā  (14)
20.jūlijs 2015 13:16
Liepājas tiesas tiesnese Aiva Daidere nekomentēs pilna tiesas sprieduma motivāciju, saskaņā ar kuru par netiklām darbībām ar mazgadīgu meiteni divi bērna radinieki sodīti ar piespiedu darbu, probācijas uzraudzību, pirmdien informēja tiesā.
Cietums var sagraut cilvēka dzīvi, pēc Liepājas pedofilu gadījuma saka psihoterapeits  (204)
17.jūlijs 2015 20:49
Likšana cietumā var arī cilvēka dzīvi ārkārtīgi sagraut, tā, ka viņš iznāk ārā kā sabiedrībai nederīgs loceklis, Latvijas Televīzijas raidījumā "Panorāma" sacīja psihoterapeits dr. Arturs Utināns.
Cehs.lv: Latvijas attīstības lielākais drauds - šmurgulība  (164)
16.jūlijs 2015 00:02
Pirms dažām dienām, ejot garām Vecrīgas kafijas kioskiņam, kur mēdzu šad tad iepirkties, ievēroju, ka pēkšņi visam sortimentam būtiski pieaugušas cenas. Cits nekas nav mainījies - aiz letes joprojām tas pats apātiskais bārdainais dīkdienis, tā pati apdilusī palodzīte, tikai tagad viss vēl dārgāk... Un vēl bezkaunīgi priekšplānā izbīdīta kastīte dzeramnaudām. Nolēmu šo vietu aizmirst un prātā norakstīju kā kārtējo globālajam šmurgulības trendam zaudēto teritoriju.
Noslepkavoto pusaudzi būvgružu kaudzē atradusi paziņa; atpazinusi pēc nagu lakas un gredzeniem  (29)
15.jūlijs 2015 20:47
Pierīgā, Skultē, nedēļas nogalē nežēlīgi nogalinātās Alīnas mirstīgās atliekas būvgružu kaudzē atradusi viņas paziņa, kura meiteni atpazinusi pēc nagu lakas un gredzeniem, trešdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
'Rīga TV24' cer uzvarēt NEPLP izsludinātajā konkursā, tādējādi kompensējot paaugstināto apraides maksu  (4)
15.jūlijs 2015 18:27
Televīzijas kanāls " Rīga TV24" plāno pieteikties un uzvarēt Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) izsludinātajā konkursā, kura mērķis ir sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošana nacionālajiem komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem bērnu un jauniešu raidījumu veidošanai, tādējādi kompensējot no 3.augusta paaugstināto apraides maksu, sacīja "Rīga TV24" direktors Klāvs Kalniņš.
Liepājas pedofili pēc piespiedu darba spēs nostāties uz likumpaklausības ceļa, pārliecināta tiesnese  (153)
14.jūlijs 2015 21:02
Nosakot šādu soda veidu un mēru abiem par netiklām darbībām pret mazgadīgo Liepājā notiesātajiem vīriešiem, tiesa ir pārliecināta, ka tas liks sasniegt soda mērķi, vainīgajiem izdarīt atbilstošus secinājumus un nostāties uz likumpaklausīga ceļa, savu spriedumu Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma" komentēja tā pieņēmēja – Liepājas tiesas tiesnese Aiva Daidere.
Būz zināmas Šlokenbekas ūdenskrātuves analīzes  (10)
14.jūlijs 2015 06:44
Plānots, ka otrdien būs zināmas Šlokenbekas ūdenskrātuves analīzes, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" pirmdien informēja Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Inga Koļegova.
Dziesmu svētku skandāls: no 'kriminālas infrastruktūras' līdz 'lieliskiem svētkiem' – atbildīgie īpašas problēmas nesaredz  (283)
13.jūlijs 2015 21:24
XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki bijuši lieliski – darīts viss iespējamais, lai tie izdotos – atbildīgie neredz iemeslus, kāpēc viņiem amati būtu jāatstāj. Tomēr infrastruktūra ir kriminālā līmenī un nekaitētu arī jauns stadions dejotājiem, pirmdien LTV raidījumā "Sastrēgumstunda" atzina svētku vadītāji, organizētāji un dalībnieki.
Vienkārši soļi, kā mēneša laikā savu dzīvi padarīt laimīgāku
13.jūlijs 2015 14:05
Lai gan apzināmies, ka par ikdienas neveiksmēm nav vērts pārdzīvot ilgtermiņā, tieši mazās sadzīves ķibeles un nebūšanas mūsu noskaņojumam kaitē visvairāk. Lai uzzinātu, kā mēneša laikā savu ikdienu padarīt laimīgāku un skatījumu uz pasauli – pozitīvāku, kā arī veiksmīgāk risinātu dažādas problēmsituācijas, iepazīsties ar psihologu ieteikumiem, ko apkopojis portāls wisebread.com, kā ar vienkāršu soļu palīdzību mēneša laikā mainīt savu dzīvi.
'Lakers' kādreizējā zvaigzne par Porziņģi: viņš ir 'maniaks'  (20)
13.jūlijs 2015 11:19
Nacionālās basketbola līgas ( NBA ) kluba Losandželosas " Lakers " kādreizējā zvaigzne Džeimss Vortijs teicis atzinīgus vārdus par Ņujorkas " Knicks " draftēto latvieti Kristapu Porziņģi un uzskata, ka viņam ir liels potenciāls, vēsta "New York Post".
Grieķijas ekonomikas ministrs sola nedēļas laikā atvērt bankas  (2)
12.jūlijs 2015 12:50
Grieķija saglabās kapitāla kontroli "vairākus mēnešus", lai gan bankas valstī tiks atvērtas nedēļas laikā, ja Grieķija panāks vienošanos par jaunu glābšanas aizdevumu svētdien gaidāmajā Eiropas Savienības (ES) ārkārtas samitā, paziņoja Grieķijas ekonomikas ministrs Giorgs Statakis.
Foto: 'Atceltais' Dziesmu un deju svētku gājiens pulcē teju visus dalībniekus (plkst. 11:49)  (674)
12.jūlijs 2015 01:50
Pēc sestdienas vakarā Mežaparkā notikušās bērnu ģībšanas organozatori oficiāli atcēluši svētdien plānoto XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gājienu, portālam "Delfi" apstiprināja izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles komunikācijas konsultante Ilze Salna. Gājiens tomēr pulcējis simtiem brīvprātīgo dalībnieku un interesentu.
Uguns izpostījusi kultūrvēsturisku ēku Alsungas novadā
08.jūlijs 2015 23:09
Pirmdienas rītā izcēlies ugunsgrēks kultūrvēsturiskā ēkā Alsungas novadā, vēstīja Latvijas Televīzija (LTV).
Saeima no amata atbrīvo NEPLP vadītāju Dimantu  (62)
08.jūlijs 2015 11:34
Saeima trešdien nolēma no amata atbrīvot Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) vadītāju Aināru Dimantu.
'Degpunktā' Ieva Brante pozē gandrīz plikiņa  (57)
07.jūlijs 2015 16:57
Trauksmainais raidījums Degpunktā , iespējams, drīzumā varētu tikt pie jauniem skatītājiem ne tikai aizraujošo sižetu, bet arī vadītājas Ievas Brantes dēļ. Simpātiskā meitene šovasar kļūst jo dienas jo seksīgāka, un nu viņa savu daili atrādījusi visā krāšņumā, pozējot skandalozajam fotogrāfam Aleksandram Sokolovam.