Televīzija

Ar finālu ceturtdien noslēgsies TV spēle 'Es varu būt premjerministrs'  (3)
30.oktobris 2014 18:00
Ceturtdien, 30. oktobrī pulksten 22.15, Latvijas Televīzijā (LTV1) noslēgsies televīzijas spēle "Es varu būt premjerministrs" un tiks noskaidrots, kurš no trīs finālistiem uzvarēs cīņā par premjera mēnešalgu.
Video: Salacgrīvā nezināmi cilvēki izsludinājuši atlīdzība par maluzvejnieku noķeršanu
30.oktobris 2014 09:29
Salacgrīvā anonīmi aktīvisti izsludinājuši 250 eiro atlīdzība par maluzvejnieku noķeršanu.
Foto: Krievija krāšņi izrāda 2018.gada Pasaules kausa emblēmu  (31)
29.oktobris 2014 11:38
Otrdienas vakarā Maskavā un tiešraidē Krievijas televīzijā tika atrādīta 2018.gada Pasaules kausa finālturnīra futbolā emblēma.
Londonā miris Zambijas prezidents Maikls Sata – 'Karalis Kobra'
29.oktobris 2014 11:18
Otrdienas naktī slimnīcā Londonā 77 gadu vecumā miris Zambijas prezidents Maikls Sata, vēsta raidsabiedrība BBC.
Ķuzis: Mazgadīgo seksuālā izmantošana ir izplatīta  (46)
28.oktobris 2014 22:40
Šā gada sākumā, sākot meklēt tā dēvēto Imantas pedofilu, izmeklēšana izvērsās plaši - policija identificēja un aizturēja vairākas personas, kas nodarbojās ar pedofiliju un saskārās ar to, ka mazgadīgo un nepilngadīgo personu seksuāla izmantošana ir ļoti plaši izplatīts šis noziegums, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā „1:1” sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis .
Uz mūžu diskvalificētajam Ārmstrongam ir izredzes atgriezties profesionālajā sportā
28.oktobris 2014 17:26
Amerikāņu riteņbraucējam Lensam Ārmstrongam ir izredzes atgriezties profesionālajā sportā, atzinis Starptautiskās Riteņbraukšanas federācijas ( UCI ) prezidents Braiens Kuksons.
Šantāžisti Čehijā draud izplatīt Ebolas vīrusu  (7)
27.oktobris 2014 23:49
Šantāžisti draud Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu, ja Prāga viņiem nesamaksās vienu miljonu eiro virtuālajā valūtā "Bitcoin", pirmdien paziņoja policija.
Grībauskaite: Lietuva var būt lepna par uzcelto sašķidrinātās gāzes termināli  (25)
27.oktobris 2014 22:39
Lietuva var būt lepna par trīsarpus gados uzcelto sašķidrinātās gāzes termināli, kas kļūs par visa reģiona enerģētiskās drošības garantu un vajadzības gadījumā spēs nodrošināt 90% no Baltijas valstu pieprasījuma, pirmdien uzsvērusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite , runājot termināļa jaunā kuģa "Independence" ("Neatkarība") oficiālajā sagaidīšanas ceremonijā.
'TV zvaigzne' Toretto: Es būšu Latvijas seksa guru!  (30)
27.oktobris 2014 15:30
Kamēr daļa šova TV zvaigzne dalībnieku mokās neziņā par to, kāds tieši varētu būt viņu pienesums Latvijas šovbiznesā, Edgars Gailītis jeb Toretto (attēlā) jau nospraudis skaidru mērķi – viņš cer kļūt par Latvijas galveno seksa jautājumu ekspertu.
Foto: Lietuva svinīgi sagaida sašķidrinātās gāzes termināļa kuģi 'Independence'  (222)
27.oktobris 2014 09:12
Pirmdien, 27.oktobra rītā Lietuvā ieradies Dienvidkorejā būvētais topošā sašķidrinātās gāzes termināļa jaunais kuģis "Independence", ko lietuvieši uzlūko kā savas enerģētiskās neatkarības simbolu, vēsta "Delfi.lt".
Ar izglītojošu kampaņu aicinās iedzīvotājus pievērst uzmanību personīgo datu drošībai  (9)
27.oktobris 2014 07:37
Lai pievērstu sabiedrības uzmanību personīgo datu drošībai, īpaši veicot finanšu darījumus internetā, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija un Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija "Cert.lv" šodien atklās izglītojošu kampaņu "Rūpējies par savu datu drošību!", informē Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas pārstāve Elīna Dobulāne.
Lietuva gatavojas svinīgi sagaidīt Klaipēdas sašķidrinātās gāzes termināļa kuģi 'Independence'  (36)
27.oktobris 2014 07:15
Šo nedēļu Lietuvā ievadīs īpašs notikums - pirmdien Klaipēdā gaida ierodamies Dienvidkorejā būvēto topošā sašķidrinātās gāzes termināļa jauno kuģi "Independence", ko lietuvieši uzlūko kā savas enerģētiskās neatkarības simbolu. Kā atzīst eksperti, šis kuģis jau labu laiku pirms ierašanās "atvedis Lietuvai zemākas gāzes cenas".
Sarmīte Ēlerte: Graut vai stiprināt  (115)
26.oktobris 2014 00:04
Aivars Lembergs definē prioritātes. Četras dienas pēc vēlēšanām būtisku ietekmi jaunajā valdībā ieguvušās ZZS par premjeru nekad nekļuvušā kandidāta Aivara Lemberga rakstā "Sabiedrisko mediju ilūzija" (8.10.2014,delfi.lv) izskan nepieciešamība tikt galā ar sabiedrisko mediju un to uzraugošo padomi.
Pēteris Apinis: Par Sērdienīti – Veselības ministriju – un bagātajiem vienoti zaļi nacionālajiem preciniekiem, kas šo negrib ņemt  (62)
26.oktobris 2014 00:04
Profesore Gunta Ancāne savās lekcijās stāsta, kāda ir atšķirība starp Pelnrušķīti un Sērdienīti. Pelnrušķīti māte audzējusi un lolojusi līdz 5 vai 7 gadu vecumam, viņa baudījusi mātes mīlestību, tādēļ dzīves īstajā brīdī pati ķirbja ratos brauc ņemt princi. Sērdienītei māte mirusi dzemdībās, viņa ir dzīves pamesta, slauka istabiņu, gaida, kad atbrauks tautudēls un viņu paņems. Pelnrušķītei un Sērdienītei ir vēl dažas būtiskas psihoemocionālas atšķirības, bet tās šoreiz liksim malā.
Foto: Kā dzīvo ūdeles kažokzvēru audzētavā Kurzemē  (137)
25.oktobris 2014 15:47
Piektdien atvērto durvju dienu piedzīvoja zvēraudzētavas A/S "Grobiņa" filiāle Vērgalē.
Runas prasmju apgūšana bērniem: Kas to ietekmē un kas ir jāmāk  (6)
24.oktobris 2014 23:00
Kāds bērns savu pirmo "mamma" pasaka vēl pirms savas pirmās dzimšanas dienas, cits savukārt runāt sāk nedaudz vēlāk. Mazuļiem runas prasmju apgūšana ir ļoti individuāls process, tomēr gandrīz visi vecāki ļoti gaida, ka viņu bērniņš sāks runāt, un ļoti uztraucas, ja runas prasmes sāk kavēties un atpaliek no līdzīga vecuma bērnu spējām runāt.
'Saskaņa' Augstākajai tiesai prasa pilnībā vai daļēji atcelt vēlēšanu rezultātus Latgalē  (85)
24.oktobris 2014 15:29
Partija "Saskaņa" šodien Augstākajā tiesā (AT) pārsūdzējusi Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apstiprinātos galīgos vēlēšanu rezultātus, prasot pilnībā vai daļēji atcelt vēlēšanu rezultātus Latgales vēlēšanu apgabalā, informēja no "Saskaņas" 12.Saeimā ievēlētais deputāts Andrejs Elksniņš .
'Ciemos' dalībnieki vēlas nokrāsot Kozmena ūsas  (5)
23.oktobris 2014 14:27
TV viedspēles Ciemos vadītāja Kozmena vizuālais tēls neatstāj vienaldzīgu nevienu, arī dalībniekus. Tāpēc Viesītes komandas dalībnieks Alfons Žuks atzinies nelielā noslēpumā – spēlētāji vēlas nokrāsot Kozmena ūsas zaļā krāsā un gatavojas slepus nodzīt vienu pusi no tām.
Psihiatrs kritizē ieceri smagi slimo Āronu laist 'parastajā' Saulkrastu vidusskolā  (479)
23.oktobris 2014 06:40
Plašu rezonansi sabiedrībā šonedēļ izsauca stāsts par mazo zēnu ar īpašām vajadzībām – Āronu, kurš, neskatoties uz tiesas spriedumu, tā arī nav uzsācis mācības Saulkrastu vidusskolā, jo skola un pašvaldība nespēj zēnam nodrošināt pedagogu un atbilstošus mācīšanās apstākļus.
Tracis ap 'Suns meklē mājas' - ne jau raidījums šos dzīvniekus ir novedis līdz patversmei, uzsver TV3  (180)
22.oktobris 2014 13:10
Ne jau raidījuma veidotāji šos dzīvniekus ir noveduši līdz patversmei. Tie ir bijuši cietsirdīgi cilvēki, kas dzīvo mums tepat līdzās. Tā, reaģējot uz kinoloģes Natālijas Borodajenko kritisko komentāru, kā arī neskaitāmu televīzijas skatītāju pausto sašutumu par kanālā TV3  demonstrēto raidījumu "Suns meklē mājas", portālam "Delfi" norāda TV3 pārstāvji un patversmes "Ulubele" vadītāja Ilze Džonsone.
Kinoloģe asi kritizē TV3 raidījuma 'Suns meklē mājas' koncepciju  (297)
22.oktobris 2014 06:57
Šoruden kanālā TV3  sestdienu vakaros vērojams šķietami sirsnīgs un plaši reklamēts raidījums "Suns meklē mājas". Tā ietvaros ik nedēļu kāda ģimene savās mājās uzņem dzīvniekus no patversmes, lai vienam laimīgajam sniegtu labāku dzīvi, nodrošinot četrkājaini ar pastāvīgām mājām līdz mūža galam un pāri plūstošu mīlestību no tik ilgi gaidītajiem saimniekiem.
Netālu no Latvijas ūdeņiem šogad manītas piecas Krievijas zemūdenes  (18)
21.oktobris 2014 12:57
Netālu no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem šogad manītas piecas Krievijas bruņoto spēku zemūdenes, pastāstīja Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.
Ieskaties - kādi būs Rīgas Starptautiskā kino festivāla īpašie notikumi!
21.oktobris 2014 12:33
Šogad no 2. Līdz pat 12. decembrim notiks Rīgas Starptautiskais kino festivāls RIFF, kas tieši pirms Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas Rīgā, Latvijas kino profesionāļiem ļaus daudzveidīgi prezentēt Latvijas kino starptautiskajā vidē, informē Rīgas Starptautiskā kino festivāla rīkotāji.
Video: Kā dramatiskā operācijā Kolumbijā nogalināja FARC līderi Alfonso Kano  (2)
21.oktobris 2014 12:25
Atklātībā nākuši video kadri, kuros redzamas ainas no vērienīgas militārās operācijas, kuras laikā 2011. gadā nogalināts grupējuma Kolumbijas Revolucionārie bruņotie spēki (FARC) līderis Alfonso Kano, nodarot lielāko triecienu nemierniekiem piecas desmitgades ilgstošajā konfliktā ar valdību, vēsta aģentūra "Reuters".