Televīzija

'Soctīklotāji' pamatīgi sašūmējas par Lemberga dalību 'Sastrēgumstundā'  (14)
23.aprīlis 2014 22:43
Sociālo tīklu lietotājos trešdien pamatīgu sašutumu un neizpratni izraisīja Ventspils mēra Aivara Lemberga dalība Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda", kur tika diskutēts par to, kā valstij tikt pie naudas. Kritiku izpelnījās gan pats viņa klātbūtnes fakts, gan viņa teiktais šajā raidījumā.
Japānā kafejnīcā vientuļiem apmeklētājiem piedāvā plīša trollīšu Muminu kompāniju
23.aprīlis 2014 20:47
Japānā kafejnīcā "Moomin Café" tiem viesiem, kuri ieturas vienatnē, īpašnieki piedāvā kompāniju – lielus plīša trollīšus Muminus, lai klientiem nebūtu garlaicīgi uzturēties kafejnīcā, vēsta ārvalstu mediji.
Plāno atlaist ilggadējo Saeimas Kancelejas vadītāju Steinu  (6)
23.aprīlis 2014 20:42
Saeimas Prezidijs šodien slēgtajā sēdē nolēma sākt parlamenta Kancelejas direktora Māra Steina darba līguma uzteikšanas procedūru, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Administratīvās lietas par izklaides kuģīša nogrimšanu Lielvārdē nebūs  (1)
23.aprīlis 2014 20:04
Saistībā ar Lieldienās Lielvārdē nogrimušā un Daugavu piesārņojušā izklaides kuģīša "Līgo" negadījumu Valsts vides dienests neplāno sākt administratīvo lietvedību pret kuģīša īpašnieku, jo notikušais bijis neparedzams negadījums. Arī pašvaldība par to neplāno lietvedību.
Nolaupīto personu skaits Austrumukrainā sasniedzis 16  (1)
23.aprīlis 2014 19:52
Pēdējās nedēļas laika Austrumukrainas pilsētās, kas nonākušas separātistu kontrolē, Slovjanskā un Gorlivkā nolaupīti 16 cilvēki, vēsta "Kyiv Post".
Video: Dragreisā avarējušā auto dedzinātājiem Kazruņģī draud bargs cietumsods  (7)
23.aprīlis 2014 16:11
Aizvadītajā sestdienā, 19.aprīlī, bēdīgi noslēdzās nelegāli organizētas auto sacensības Strenču novada Kazruņģī. Kāds iereibis autovadītājs izbrauca trasē un sadūrās ar "Honda", kas tajā brīdī piedalījās sacensībās. Saniknotais pūlis sarīkoja linča tiesu - "nepiederošo" auto apgāza un nodedzināja, vēsta "Vidzemes Televīzija".
Jauno Triju zvaigžņu ordeņa kavalieru vidū - Cimdars, Volmārs un Rimšēvičs  (68)
23.aprīlis 2014 13:05
Ordeņu kapituls nolēmis par nopelniem Latvijas valsts labā Triju zvaigžņu ordeņus piešķirt Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam, hokejistam Sandim Ozoliņam, ilggadējam Latvijas Televīzijas žurnālistam Andrejam Volmāram, kā arī vairākiem redzamiem sportistiem un kultūras darbiniekiem.
ASV karavīri Latvijā uzturēsies vismaz līdz gada beigām  (237)
23.aprīlis 2014 09:57
Ceturtdien, 24.aprīlī ar mērķi piedalīties militārajās mācībās Latvijā ieradīsies ASV gaisa desanta rota, portālu "Delfi" informēja ASV vēstniecības Rīgā Preses un kultūras nodaļa. Noprotams, ka ASV karavīri mūsu valstī uzturēsies vismaz līdz gada beigām.
Ar kartupeli 'bruņojies' vīrietis cenšas aplaupīt veikalu  (4)
22.aprīlis 2014 23:49
Kāds vīrietis Rodas salā, ASV , draudot ar kartupeli, centies aplaupīt kādu veikalu, atsaucoties uz policijas ziņojumu, vēsta aģentūra AP.
Mariss Jansons pēc 10 gadiem pamet Amsterdamas Karaliskā orķestra virsdiriģenta posteni, vēsta LTV  (6)
22.aprīlis 2014 21:22
Diriģents Mariss Jansons pēc 10 gadu darba Amsterdamas Karaliskā orķestra virsdiriģenta amatā izlēmis beigt pildīt diriģenta pienākumus, to skaidrojot ar lielo slodzi, kas jāizjūt šajā amatā, otrdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.
ASV karavīri Baltijas valstīs ieradīsies jau tuvākajās dienās, apstiprina Riekstiņš  (302)
22.aprīlis 2014 21:10
Tuvākajās dienās Baltijas valstīs, kā arī Polijā, ieradīsies papildus militārās ASV vienības – kopumā ap 600 karavīru, Latvijas Televīzijai apstiprināja Latvijas pārstāvis NATO Māris Riekstiņš .
KM zaudē strīdā par autortiesībām uz 973 PSRS laikā uzņemtajām filmām  (45)
22.aprīlis 2014 19:25
Rīgas apgabaltiesa šodien pilnībā noraidīja Kultūras ministrijas (KM) prasību strīdā par mantiskajām autortiesībām uz "Rīgas kinostudijā" tapušajām 973 padomju filmām, kas uzņemtas laikā no 1964.gada līdz 1990.gada 4.maijam.
Ogres TV sūdz tiesā NEPLP vadītāju Dimantu par goda un cieņas aizskaršanu  (10)
22.aprīlis 2014 18:09
Nacionālās elektronisko plašsaziņu līdzekļu padomes ( NEPLP ) vadītājs Ainārs Dimants šodien saņēmis Ogres rajona tiesas 10.aprīlī izsūtīto vēstuli par televīzijas kanāla OTV prasību tiesā pret Dimantu par goda un cieņas aizskaršanu.
Video: Slavenais puķu selekcionārs Jānis Rukšāns izrāda savu kolekciju  (3)
22.aprīlis 2014 17:00
Latvijā ir kāda kolekcija, kura varētu pretendēt uz iekļūšanu Ginesa rekordu grāmatā. Tā atrodas Latvijā ievērojamā narcišu selekcionāra un pētnieka Jāņa Rukšāna siltumnīcās Stalbes pagasta "Pulkās", vēsta "Vidzemes Televīzija".
Krievija gatava jaunām Rietumu sankcijām, paziņo Medvedevs  (2)
22.aprīlis 2014 15:23
Krievija ir gatava jaunām Rietumu sankcijām, kas tai varētu tikt noteiktas Ukrainas krīzes dēļ, otrdien atzina Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs .
Polijā milzu rindās gaida Pāvila II piemiņas monētas
22.aprīlis 2014 11:17
Šīs nedēļas nogalē pāvests Jānis Pāvils II tiks pasludināts par svēto. Gatavojoties šim notikumam, Polijas centrālā banka izdevusi 1,7 miljonus pāvestam veltītas piemiņas monētas, vēsta valsts sabiedriskā televīzija.
Video: Viesītē vistas dēj dažādu krāsu olas  (3)
21.aprīlis 2014 11:34
Viesītes "Vilciņos" ar putnkopību nodarbojas jau trešo gadu. Vistu pulks arvien tiek papildināts un īpašs tas tāpēc, ka vistas te dēj dažādu krāsu olas - arī zilas un zaļas, vēsta "Latgales Reģionālā televīzija".
Ušakovs mana bērna dzīvi vērtē zemāk par RS autobusa cenu, sarūgtināta avārijā bojāgājušās meitenes māte  (54)
20.aprīlis 2014 21:18
"Kad toreiz tikāmies ar [mēru Nilu] Ušakovu, es viņam jautāju – cik maksā autobuss? Viņš kādu laiku minstinājās, bet tad atzinās – 200 000 latu. Sanāk, ka mana bērna dzīvi novērtēja 10 reizes zemāk," Latvijas Televīzijas raidījumam "de fakto" saka pirms četriem gadiem Baložos "Rīgas Satiksmes" (RS) autobusa šofera izraisītā avārijā bojā gājušās 12.klases skolnieces Janas māte Diāna Zvezdina.
'De facto' sociālais eksperiments: esam nabagi, bet braucam kā 'bagātie'  (145)
20.aprīlis 2014 21:16
Iedzīvotājiem Latvijā ir vieni no zemākajiem ienākumiem Eiropas Savienībā (ES), bet braukšanas paradumu ziņā latvieši ir līdzvērtīgi bagātajām Rietumvalstīm, secinājis Latvijas Televīzijas raidījums "de facto". Sociālā eksperimenta rezultātā atklājies, ka automašīnā vidēji pārvietojas 1,65 persona. Iedzīvotāji nelabprāt uzņem līdzbraucējus, lai izmaksas par degvielu sadalītu.
Latvijas prezidents izskatās gandrīz kā tukšs krēsls pie Baltijas galda, 'de facto' atzīst igauņu komentētājs  (53)
20.aprīlis 2014 21:16
"Acīmredzami, ja salīdzinām Daļas Gribauskaites un Tomasa Hendrika Ilvesa atpazīstamību, Latvijas prezidents izskatās gandrīz kā tukšs krēsls pie Baltijas galda. Ar to es domāju, ka viņš praktiski nav pazīstams ārpus Latvijas," Latvijas Televīzijas raidījumam "de facto" saka igauņu avīzes "Postimees" politiskais komentētājs Ahto Lobjakass.
Gapoņenko ārvalstu medijiem stāsta par Latvijas armijas draudiem šaut uz krieviem  (167)
20.aprīlis 2014 20:00
"Nepilsoņu kongresa" aktīvists Aleksandrs Gapoņenko Norvēģijas televīzijai paziņojis, ka Latvijas valdība noskaņota ar armiju apspiest nepilsoņu protestus un apšaut krievu sievietes un bērnus, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
LTV sāk jaunu dokumentālo filmu ciklu ar 'Dzīve baletā'  (2)
17.aprīlis 2014 15:05
Pirmdien, 21. aprīlī, pulksten 18.45, Latvijas Televīzija (LTV) uzsāks jaunu dokumentālo filmu ciklu ar LTV režisores Agitas Cānes jauno filmu "Dzīve baletā. Rīgas balets 20.gs. 70. - 80. gadi" par nozīmīgākajiem posmiem Latvijas baleta vēsturē - 20. gadsimta septiņdesmitajiem un astoņdesmitajiem gadiem, kad galvenais baletmeistars bija Aleksandrs Lembergs. Turpmāk LTV piedāvās arī citas jaunas filmas par izcilām Latvijas kultūras personībām, vēsta LTV pārstāvji.
'Radīti mūzikai': Jaunākā šova dalībniece - vijolniece Sabīne Sergejeva
17.aprīlis 2014 10:00
Sešos svētdienu vakaros, sākot no 20. aprīļa LTV1 savu talantu pierādīs topošie mūziķi - vijolniece Sabīne Sergejeva, tubas mūziķis Kaspars Šmits, soprāns Marlēna Keine, čellists Marks Viļenskis, pianisti Katrīna Gupalo un Dainis Tenis, kā arī sitaminstrumentālisti Elvijs Endelis un Mikus Bāliņš.