Televīzija

Eiropas līderi neapmierināti un piesardzīgi par Grieķijas referenduma rezultātiem  (72)
06.jūlijs 2015 06:09
Eiropas līderi svētdien pauda neapmierinātības un piesardzības caurvītu viedokli pēc tam, kad vēlētāji Grieķijā ar vairāk nekā 61% atbalstu noraidīja starptautisko aizdevēju prasīto reformu pieņemšanu.
'Delfi' no Atēnām: Grieķu žurnālisti iestājas pret populistu valdību; sabiedrisko mediju apsūdz propagandā  (43)
05.jūlijs 2015 13:09
Svētdien, 5.jūlijā, sācies referendums par Grieķijas vienošanos ar starptautiskajiem aizdevējiem. Kā brīdina Eiropas līderi, balsojums praktiski ir par palikšanu eirozonā. Portāls "Delfi" intervijās ar vadošajiem Grieķijas mediju vides ekspertiem skaidro, kāda loma pirmsreferenduma laikā, ziņojot par krīzes notikumiem, bijusi valsts un privātajiem medijiem.
Budžets, pensijas, PVN: kreditoru izvirzītās prasības Grieķijai  (16)
05.jūlijs 2015 11:31
Grieķijā svētdien notiek referendums par starptautisko kreditoru valstij izvirzītajiem nosacījumiem, bet eirozonas finanšu ministri nolēmuši gaidīt šī referenduma iznākumu un tikai pēc tam turpināt sarunas par Grieķijas parādsaistību krīzi.
Drosmīgā Gulbenes meitene, kas atteicās no dzīvokļa un direktores amata. 'Katamarānu karaliene' Aiva Vīksna  (6)
04.jūlijs 2015 17:05
Turpinot sadarbībā ar grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā" izdevējiem aizsākto rakstu sēriju par iedvesmojošām un veiksmīgām Latvijas sievietēm, kuras pierādījušas sevi uzņēmējdarbībā, mākslā, zinātnē un citās jomās, piedāvājam uzņēmējas Aivas Vīksnas stāstu, kas atklāj viņas ceļu pretim panākumiem un atklāj Aivas gūtās zināšanas, kā arī personības trauslo pusi.
NVA vēl neprognozē, vai darbinieku atlaišanai būs ilgstošas sekas zivrūpniecības nozarē  (3)
04.jūlijs 2015 15:44
Pašlaik ir grūti prognozēt, vai darbinieku atlaišanai zivrūpniecības nozarē būs ilgstoša ietekme, norādīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Finanšu un attīstības departamenta direktora vietnieks Egīls Vidžups.
Cirka vadība noliedz ēkas bīstamību; publiskie paziņojumi varētu radīt zaudējumus  (11)
03.jūlijs 2015 21:06
Rīgas Cirka telpas skatītājiem un māksliniekiem ir drošas, piektdien Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma" sacīja Rīgas Cirka direktore Lolita Lipinska, norādot, ka viņu šokējis Būvniecības valsts kontroles biroja publiskie paustie paziņojumi par cirka bīstamību.
Jaunietim par draudēšanu ar neīstu pistoli Nīderlandes televīzijā piespriež cietumsodu  (7)
03.jūlijs 2015 20:55
Jaunietim, kurš janvārī ar neīstu pistoli izjauca Nīderlandes valsts raidsabiedrības NOS televīzijas vakara ziņu programmu, iebrūkot studijā un pieprasot raidlaiku, piektdien piespriests divu ar pusi gadu cietumsods.
Bergmanim kļūstot par aizsardzības ministru, no amata atkāpsies līdzšinējais AM valsts sekretārs  (36)
03.jūlijs 2015 20:46
Pēc Raimonda Bergmaņa (ZZS) stāšanās aizsardzības ministra amatā no amata atkāpsies līdzšinējais Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Sārts, piektdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
Ciprs vēlas 30% samazinājumu valsts parādsaistībām; par 20 gadiem pagarināt atmaksas termiņu  (12)
03.jūlijs 2015 17:46
Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs piektdien pirms nedēļas nogalē gaidāmā referenduma izteica valsts parādsaistību restrukturizācijas prasības, kuras viņš vēlas, lai apstiprina starptautiskie kreditori.
Šogad par saistību izpildi līdz līguma laušanai OTV izmaksāti 107 539 eiro
03.jūlijs 2015 17:18
Ņemot vērā, ka līgums tiks lauzts pirms termiņa, 2015.gadā par saistību izpildi līdz līguma laušanai SIA "Ogres televīzija" (programma OTV) tika izmaksāti 107 539 eiro, bet turpmākā finansējuma piešķiršana ir pārtraukta, informēja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) finanšu direktore Viviāna Zipa.
Kā saimniekšova brašuļiem veicies mīlas dzīvē?  (50)
03.jūlijs 2015 10:20
Populārā TV3 šova Saimnieks meklē sievu trešajā sezonā uz kāzām cer deviņi stalti brašuļi. Iepriekšējo sezonu pieredze rāda, ka sievu atrast šajā šovā ir reāli, taču citus pat TV3 iesaistīšanās nespēj izraut no vientulības lāsta. DELFI Izklaide atskatās uz iepriekšējo sezonu saimniekiem un to, kā viņiem gājis ar mīlas lietām pēc šova noslēguma.
LTV1 jūnijā pēc daudzu gadu pārtraukuma bijis skatītākais TV kanāls Latvijā  (10)
02.jūlijs 2015 17:45
Šī gada jūnijā pēc daudzu gadu pārtraukuma skatītākais televīzijas kanāls Latvijā bijis Latvijas Televīzijas pirmais kanāls (LTV1), kamēr uz otro vietu atkritis līdzšinējais līderis TV3 , bet trešajā vietā atgriezusies "Latvijas Neatkarīgā televīzija" ( LNT ), liecina pētījumu kompānijas TNS apkopotie dati.
Ogres televīzija atzīst skatītāju trūkumu; gatava turpināt darbu citā formā  (22)
02.jūlijs 2015 15:03
Ogres televīzijas (OTV) komanda ir gatava turpināt darbu vienā vai citā formā, un pašlaik tiek meklēti konkrēti risinājumi, portālam "Delfi" norādīja OTV.
Ogres televīzija vairs nebūs redzama bezmaksas apraidē  (53)
02.jūlijs 2015 10:29
Valsts AS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) no 2.jūlija pārtrauc nodrošināt bezmaksas zemes TV apraidē esošās Ogres televīzijas programmas izplatīšanu, informēja LVRTC Mārketinga daļas vadītāja Vineta Sprugaine.
Konsultatīvā padome: NEPLP atlaišana neatbilstu likumam, labas pārvaldības praksei un principiem  (14)
01.jūlijs 2015 23:32
Saeimas iespējamais lēmums atbrīvot Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) locekļus no amata neatbilstu likumam, labas pārvaldības praksei un principiem, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais NEPLP Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) ārkārtas sēdē sagatavotais viedoklis.
NEPLP ķildas: Kaimiņš ar Viņķeli 'saķeras' par budžeta veidošanu un krievu valodu  (158)
01.jūlijs 2015 22:46
Diskusijā par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) atlaišanu, Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš (LRA), nostājoties pretējās frontēs ar kolēģi Ilzi Viņķeli (V), padomei pārmet tās locekļu iedragāto reputāciju, līdzekļu izšķērdēšanu saistībā ar plāniem izveidot sabiedriskā medija kanālu krievu valodā.
Ciprs paziņo, ka referendums notiks un aicina balsot pret reformu priekšlikumiem  (100)
01.jūlijs 2015 18:28
Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs trešdien uzrunā tautai pavēstīja, ka svētdien iecerētais referendums par starptautisko kreditoru reformu priekšlikumiem notiks kā plānots un atkārtoti aicināja tos noraidīt.
Indonēzijas pilsētā lidmašīna uzkrīt viesnīcai un citām ēkām; vismaz 113 bojāgājušo  (11)
30.jūnijs 2015 14:35
Indonēzijā, Sumatras salas ziemeļos, militārā transporta lidmašīna avarējusi blīvi apdzīvotā Medanas pilsētas daļā, uzkrītot viesnīcai un vairākām dzīvojamajām ēkām, ziņo "The Jakarta Globe". Sākotnēji tika vēstīts, ka bojā gājuši vismaz 30 cilvēki, bet Gaisa spēku pārstāvis atklājis, ka bojāgājušo skaits varētu pārsniegt 113.
Mediju uzraugs neredz iemeslu šaubām par reputācijas zudumu; noliedz bezdarbību 'pieci.lv' gadījumā  (18)
30.jūnijs 2015 11:02
Izvērtējot Saeimas deputātu iesniegumā minētos argumentus, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ( NEPLP ) nesaskata nedz pierādījumus, nedz iemeslus pamatotām šaubām par NEPLP locekļu reputācijas zudumu, portālam "Delfi" pavēstīja NEPLP sekretariātā.
Tiesības pārraidīt nākamās četras olimpiskās spēles ieguvis 'Eurosport'; situācija Latvijā neskaidra  (9)
29.jūnijs 2015 21:31
Tiesības filmēt un pārraidīt olimpiskās spēles Eiropā no 2018. līdz 2024.gadam ieguvusi telekompānija "Eurosport".
Bezdarba līmenis valstī sarucis līdz 8,5%; Kurzemē gan ievērojams pieaugums  (8)
29.jūnijs 2015 19:16
Jūnijā bezdarba līmenis valstī kopumā samazinājies par 0,1 procentpunktu, nokrītot līdz 8,5%, tomēr Kurzemē tas pieaudzis par 0,5 procentpunktiem, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati.
Kā attīstīt cilvēku pārliecināšanas prasmes? Noderīgi psiholoģiski triki un paņēmieni
29.jūnijs 2015 11:56
Iespējams, tev jāpārliecina draudzene pievienoties tevis izdomātajos brīvdienu plānos. Iespējams, uz sarunu jāaicina priekšnieks, lūdzot algas pielikumu. Vai varbūt vēlies iemācīties labāk kaulēties, tā iepērkoties par maciņam draudzīgākām cenām? Jebkurā no minētajām situācijām nepieciešamas teicamas pārliecināšanas spējas. Kamēr skaļi izteiktie vārdi sastāda veido vien daļu no kopējā iespaida, ko uz sarunas partneri atstāj, krietni lielāka ietekme ir ķermeņa valodai. Šai sakarā piedāvājam personības izaugsmes trenera Roberta Loka ieteikumus, kā efektīvi uzlabot neverbālās komunikācijas un pārliecināšanas prasmes!
Ciprs: Grieķijas bankas pirmdien būs slēgtas; tiks ieviesti kapitāla plūsmas kontroles pasākumi  (80)
28.jūnijs 2015 21:23
Grieķijas bankas pirmdien paliks slēgtas un tiks ieviesti kapitāla plūsmas kontroles pasākumi, svētdien televīzijā paziņojis Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs.
TV zvaigznes kleita nespēj saturēt brangās krūtis  (6)
27.jūnijs 2015 15:51
Dažām realitātes šovu zvaigznēm piemīt negants niķis ceļu uz slavas virsotnēm bruģēt ar plikumu zibināšanu, un to TV personību vidū, kas neprotas kauna, ir arī britu sabiedrības dāma un bijusī prostitūta Helēna Vuda (attēlā).
Maizītis aicina neļauties nekāda veida propagandai  (42)
26.jūnijs 2015 15:30
Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītājs Jānis Maizītis, atbildot uz jautājumu par iespējamiem riskiem saistībā ar Krievijas informācijas aģentūras "Rossiya Segodnya" vēlmi reģistrēt filiāli Latvijā, aicināja sabiedrību nepakļauties nekāda veida propogandai, domājot katram ar savu galvu.
Ogres pašvaldība apsūdz LTV nepatiesas informācijas sniegšanā  (28)
22.jūnijs 2015 13:40
21. jūnijā LTV 1 raidījuma "De facto" sižetā par pārkāpumiem Ogres novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē (PII) "Riekstiņš" izskanējuši nepatiesi apgalvojumi, portālam "Delfi" ziņo Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs.
Pārrobežu projekti piesaista Krievijas specdienestu uzmanību  (23)
21.jūnijs 2015 21:20
Neraugoties uz saspīlētajām attiecībām, arī turpmāk Latvijas un Krievijas pārrobežas kopīgajos projektos ieguldīs Eiropas Savienības fondu miljonus. Taču šie projekti piesaistījuši arī Krievijas specdienestu uzmanību, ziņo Latvijas Televīzija, atsaucoties uz Drošības policijas informāciju.
Latvijas regbija 7 izlase ar veiksmīgu sniegumu turpina cīņu par tikšanu uz Rio  (12)
20.jūnijs 2015 22:22
Sestdien, 20. jūnijā, Polijas pilsētā Gdaņskā risinājās otrais Eiropas čempionāta A grupas posms regbijā 7, kurā mūsu sportisti ar trim uzvarām un vienu zaudējumu priekšsacīkstēs jau pirms rītdienas izšķirīgajām spēlēm divu turnīru kopvērtējumā garantēja vismaz trešo vietu un līdz ar to iespēju piedalīties Riodežaneiro olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas turnīrā, kas risināsies Portugāles galvaspilsētā Lisabonā.
Gruzijā meklē vēl vienu no applūdušā zoodārza izbēgušu tīģeri  (1)
19.jūnijs 2015 15:33
Gruzijas policija piektdien meklēja vēl vienu tīģeri, kuram izdevās izbēgt no plūdos cietušā Tbilisi zoodārza.