Televīzija

'Saskaņa' Augstākajai tiesai prasa pilnībā vai daļēji atcelt vēlēšanu rezultātus Latgalē  (49)
24.oktobris 2014 15:29
Partija "Saskaņa" šodien Augstākajā tiesā (AT) pārsūdzējusi Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apstiprinātos galīgos vēlēšanu rezultātus, prasot pilnībā vai daļēji atcelt vēlēšanu rezultātus Latgales vēlēšanu apgabalā, informēja no "Saskaņas" 12.Saeimā ievēlētais deputāts Andrejs Elksniņš .
'Ciemos' dalībnieki vēlas nokrāsot Kozmena ūsas  (4)
23.oktobris 2014 14:27
TV viedspēles Ciemos vadītāja Kozmena vizuālais tēls neatstāj vienaldzīgu nevienu, arī dalībniekus. Tāpēc Viesītes komandas dalībnieks Alfons Žuks atzinies nelielā noslēpumā – spēlētāji vēlas nokrāsot Kozmena ūsas zaļā krāsā un gatavojas slepus nodzīt vienu pusi no tām.
Psihiatrs kritizē ieceri smagi slimo Āronu laist 'parastajā' Saulkrastu vidusskolā  (451)
23.oktobris 2014 06:40
Plašu rezonansi sabiedrībā šonedēļ izsauca stāsts par mazo zēnu ar īpašām vajadzībām – Āronu, kurš, neskatoties uz tiesas spriedumu, tā arī nav uzsācis mācības Saulkrastu vidusskolā, jo skola un pašvaldība nespēj zēnam nodrošināt pedagogu un atbilstošus mācīšanās apstākļus.
Tracis ap 'Suns meklē mājas' - ne jau raidījums šos dzīvniekus ir novedis līdz patversmei, uzsver TV3  (179)
22.oktobris 2014 13:10
Ne jau raidījuma veidotāji šos dzīvniekus ir noveduši līdz patversmei. Tie ir bijuši cietsirdīgi cilvēki, kas dzīvo mums tepat līdzās. Tā, reaģējot uz kinoloģes Natālijas Borodajenko kritisko komentāru, kā arī neskaitāmu televīzijas skatītāju pausto sašutumu par kanālā TV3  demonstrēto raidījumu "Suns meklē mājas", portālam "Delfi" norāda TV3 pārstāvji un patversmes "Ulubele" vadītāja Ilze Džonsone.
Kinoloģe asi kritizē TV3 raidījuma 'Suns meklē mājas' koncepciju  (300)
22.oktobris 2014 06:57
Šoruden kanālā TV3  sestdienu vakaros vērojams šķietami sirsnīgs un plaši reklamēts raidījums "Suns meklē mājas". Tā ietvaros ik nedēļu kāda ģimene savās mājās uzņem dzīvniekus no patversmes, lai vienam laimīgajam sniegtu labāku dzīvi, nodrošinot četrkājaini ar pastāvīgām mājām līdz mūža galam un pāri plūstošu mīlestību no tik ilgi gaidītajiem saimniekiem.
Netālu no Latvijas ūdeņiem šogad manītas piecas Krievijas zemūdenes  (18)
21.oktobris 2014 12:57
Netālu no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem šogad manītas piecas Krievijas bruņoto spēku zemūdenes, pastāstīja Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.
Ieskaties - kādi būs Rīgas Starptautiskā kino festivāla īpašie notikumi!
21.oktobris 2014 12:33
Šogad no 2. Līdz pat 12. decembrim notiks Rīgas Starptautiskais kino festivāls RIFF, kas tieši pirms Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas Rīgā, Latvijas kino profesionāļiem ļaus daudzveidīgi prezentēt Latvijas kino starptautiskajā vidē, informē Rīgas Starptautiskā kino festivāla rīkotāji.
Video: Kā dramatiskā operācijā Kolumbijā nogalināja FARC līderi Alfonso Kano  (2)
21.oktobris 2014 12:25
Atklātībā nākuši video kadri, kuros redzamas ainas no vērienīgas militārās operācijas, kuras laikā 2011. gadā nogalināts grupējuma Kolumbijas Revolucionārie bruņotie spēki (FARC) līderis Alfonso Kano, nodarot lielāko triecienu nemierniekiem piecas desmitgades ilgstošajā konfliktā ar valdību, vēsta aģentūra "Reuters".
Dzīve pierobežā: Ludzā cieņa gan pret krieviem, gan latviešiem, vājš TV signāls no Rīgas un Savicka atbalsts  (58)
21.oktobris 2014 07:36
Pēc skandāla ar tā dēvētājiem Ludzas separātistiem novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele komentāros ir izvairīga, vien izsakot dziļu nožēlu par notikušo. Aptuveni divus mēnešus vēlāk novadnieki par atgadījumu aizvien runā un atceras. Plašāk savās pārdomās par notikušo un dzīvi tik tuvu Krievijas robežai sarunā ar "Delfi" nu gatava dalīties arī priekšsēdētāja.
Apsūdzēta cilvēktiesību aktīviste, kura izmeklē Krievijas karavīru nāves apstākļus Ukrainā  (46)
20.oktobris 2014 19:12
Krievijas varasiestādes apsūdzējušas krāpšanā 73 gadus vecu cilvēktiesību aktīvisti, kura izmeklē Krievijas karavīru nāves apstākļus Ukrainā.
Aizdomās par korupciju arestēts Zagrebas mērs un viņa sabiedrotie  (6)
20.oktobris 2014 13:02
Horvātijas policija aizdomās par korupciju un varas ļaunprātīgu izmantošanu svētdien arestējusi Zagrebas mēru Milanu Bandiču un vairākus viņa līdzgaitniekus, vēsta aģentūra "Reuters".
Leģendārajam pavāram Mārtiņam Rītiņam - 65  (19)
19.oktobris 2014 12:19
19. oktobrī savu 65. dzimšanas dienu svin viens no Latvijas populārākajiem pavāriem – ekskluzīvā restorāna Vincents šefpavārs un kulinārā šova Kas var būt labāks par šo? vadītājs Mārtiņš Rītiņš (attēlā).
Čigānes izteikumi sadusmo LTV  (167)
17.oktobris 2014 17:38
Latvijas Televīzija ( LTV ), reaģējot uz Saeimas deputātes Lolitas Čigānes (V) apgalvojumiem par to, ka LTV žurnāliste Madara Līcīte safabricējusi ziņu par Čigānes piemērotību izglītības un zinātnes ministra amatam un sarunu ar premjeri, aicina deputāti atsaukt apvainojumus un atvainoties.
Ķīna un Krievija plāno ātrvilciena dzelzceļa līniju starp Maskavu un Pekinu  (45)
17.oktobris 2014 15:44
Ķīna un Krievija apsver ideju par ātrvilciena dzelzceļa līnijas izveidi starp Maskavu ar Pekinu, piektdien ziņo Ķīnas mediji.
Māra Libeka: Nelido augstāk par vistu kūts laktu!  (70)
17.oktobris 2014 00:04
Tā savā laikā aicināja dzejnieks Vilis Plūdons, piebilstot, ka vismīļāki runāt un atcerēties, kur katram no mums ir dējamais kakts. Pašreizējā un arī nākamā valdības vadītāja Laimdota Straujuma pirms ministru portfeļu sadalīšanas konkrētām personām paziņoja, ka galvenie kritēriji būs šo cilvēku profesionalitāte un ministra zināšanas par nozari, tātad katrs no viņiem būs savā īstajā dējamajā kaktā.
Noraida Lielvārdes lidlauka saistību ar plūdiem Ogrē  (14)
16.oktobris 2014 16:14
Aizsardzības ministrija (AM) nepiekrīt valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" pārstāvja trešdien Latvijas Televīzijā paustajam viedoklim, ka Ogres novada plūdu iemesls varētu būt aviācijas bāzes lidlauks Lielvārdē pēc tam, kad tur veikti rekonstrukcijas darbi.
Saimniekšova Mairita atkal meklē mīlu televīzijā  (112)
16.oktobris 2014 09:50
Skaistā Mairita Konstante-Kunstapele, kuru skatītāji iepazina kā vienu no Dagņa Darģa potenciālajām līgaviņām šovā Saimnieks meklē sievu , joprojām nav atradusi īsto. Viņa atkal vērsusies pēc padoma televīzijā, piedaloties LTV1 attiecību šovā Kāpēc esmu viens? .
Krimas iedzīvotājiem trīs mēnešu laikā jānodod aizliegtā literatūra  (126)
15.oktobris 2014 14:18
Krievijas anektētās Krimas pussalas iedzīvotājiem trīs mēnešu laikā ir jānodod literatūra, kas Krievijā iekļauta aizliegto ekstrēmistisko materiālu sarakstā, atsaucoties uz Krimas valdības vadītāju Sergeju Aksenovu, vēsta aģentūra "RIA Novosti".
Foto: Pludmales volejbola entuziasti sāk jauno sezonu
15.oktobris 2014 13:02
Aizvadītas Entuziastu Pludmales Volejbola līgas otrās sezonas pirmās spēles, kurās spēkiem mērojās 12 vīriešu komandas, aizvadot 17 spraigas un interesantas spēles. Jaunā EPVL sezona ir iesākusies veiksmīgi, ar dažādiem jaunumiem un uzlabojumiem.
Hitlers lietojis metamfetamīnu, liecina dokuments  (67)
15.oktobris 2014 10:09
Nacistiskās Vācijas līderis Ādolfs Hitlers , kuru atceras saistībā ar genocīdu, kara kuršanu, un naidpilnu ideoloģiju, reti pieminēts saistībā ar narkotiku lietošanu. Kāds kara laika amerikāņu militārais ziņojums liecina, ka Hitlers lietojis metamfetamīnu, vēsta laikraksts " The Washington Post "
Ar paceltu karogu pieci latvieši pieveic Jukonas ekspedīciju - pēdējā daļa.  (7)
15.oktobris 2014 01:50
Vairāku nedēļu garumā Skats.lv ir sniedzis ieskatu Māra Oltes piezīmēs no latviešu dēkaiņu mestā izaicinājuma vēsturiskajai un majestātiskajai Jukonas upei. Ar noairētiem teju diviem tūkstošiem kilometru, ‘Jukonas skarto’ ekspedīcija veiksmīgi sasniegusi galamērķi un saka ‘paldies’.