Ukraina

Ukraina

Ukraina ir valsts Austrumeiropā, tās galvaspilsēta ir Kijeva. Ukraina ir viena no platības ziņā lielākajām Eiropas valstīm. Ukraina pasaulē pazīstama ar virkni izcilu literātu un sportistu. 2013. gada nogalē Ukrainā sākās politiskas pārmaiņas, kas noveda pie valsts konfrontācijas ar kaimiņvalsti Krieviju.

Populārākie raksti
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
10 pasaulē populāras pamestās militārās bāzes  (5)
23.maijs 2016 00:04
Domstarpību atrisināšana starp valstīm un dažādiem politiskajiem spēkiem gadu tūkstošiem nozīmējusi karu. Pat attīstoties diplomātijai, karš joprojām saglabājās kā pašsaprotams galējais solis, lai notikumus pavērstu par labu sev, tomēr pēc Aukstā kara šķita, ka plaša karadarbība vismaz starp lielvarām vairs nav iespējama un daudzas reiz uzbūvētās militārās bāzes tika pamestas.
Ziņo par Krievijas ultimātu Ukrainai; militāro palīdzību Krievijai lūdzis Janukovičs (teksta tiešraides arhīvs)  (223)
03.marts 2014 09:47
Pirmdien turpinās militārā spriedze Ukrainā - Krievijas karavīri ir pārņēmuši vairumu Krimas pussalas militāri stratēģisko objektu, bet pasaulē turpinās politiski centieni novērst konfliktu un izdarīt spiedienu uz Krieviju.