Vjetnama

Populārākie raksti
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
'Lielvaras komplekts' - valstis, kurās joprojām atrodas Krievijas armijas bāzes  (347)
01.oktobris 2015 00:04
Krievijas militārās aktivitātes pieaugums Sīrijā pēdējā mēneša laikā tiek vērtēts pretrunīgi. Vienlaikus izskan gan viedoklis, ka Maskavas iesaiste sarežģītajā konfliktā bija negaidīta un neizprotama, gan norāde, ka Krievijas iesaiste savu interešu aizsardzībai bijusi tikai laika jautājums.
Cilvēka roku darināti brīnumi - neparastākie tilti pasaulē
19.oktobris 2015 07:33
Cilvēki jau gadu tūkstošiem iemācījušies pārvarēt šķēršļus, izmantojot atjautību un izveicību, piemēram, pārmetot dēli pāri upei vai virvi pāri aizai, lai to šķērsotu. Laika gaitā šīs prasmes pilnveidojušās līdz pat mākslinieciskai meistarībai, radot tiltus, kas savā majestātiskumā, neatkārtojamībā un cēlumā daudzviet kļuvuši par to atrašanās vietu simboliem un varenākajiem apskates objektiem. Lūk, vien daži no pasaules ievērojamākajiem un skaistākajiem tiltiem!