Vladimirs Vaškevičs

Vilkaste kļuvusi par kriminālpolitiska detektīva varoni; Vaškevičs joprojām ārstējas Austrijā  (19)
26.marts 2015 16:49
Esmu kļuvusi par kriminālpolitiska detektīva varoni, tā šodien grāmatas "Uzbrukums valstij. Neērtais Vaškevičs" prezentācijā tēlaini izteicās viņa sieva, uzņēmēja Ināra Vilkaste.
Vilkaste vīra aizstāvībai izdod slavinošu grāmatu - 'Uzbrukums valstij. Neērtais Vaškevičs'  (73)
14.janvāris 2015 16:36
No amata pienākumiem atstādinātā Finanšu ministrijas ierēdņa Vladimira Vaškeviča sieva Ināra Vilkaste pērn izdevusi grāmatu "Uzbrukums valstij. Neērtais Vaškevičs", kurā dokumentējusi savu un Vaškeviča dzīvi, kā arī Latvijā pret viņiem vērsto kampaņu medijos, "uzbrukumus" un "vajāšanas" ko pastrādājuši "noziedznieki uzplečos".
Sāk kriminālvajāšanu pret Vaškeviču par liecinieka piespiešanu nepatiesi liecināt  (12)
04.novembris 2014 14:26
Ģenerālprokuratūra pieņēmusi lēmumu sākt kriminālvajāšanu pret kukuļošanā apsūdzēto kādreizējo Muitas kriminālpārvaldes priekšnieku Vladimiru Vaškeviču par liecinieka piespiešanu tiesā dot nepatiesu liecību, uzpērkot un piedraudot ar vardarbību.
Vaškeviča lieta: kādu amatpersonu pieķer liecinieka ietekmēšanā un 3 miljonu eiro kukuļa piesolīšanu  (48)
26.septembris 2014 09:54
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ( KNAB ) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai kriminālprocesa materiālus, lūdzot uzsākt kriminālvajāšanu pret kādu valsts amatpersonu par liecinieka piespiešanu ar uzpirkšanu un vardarbības piedraudējumu dot nepatiesu liecību tiesā, atsakoties no iepriekš sniegtajām liecībām un sniedzot amatpersonas aizstāvju sagatavotās nepatiesās liecības. "Delfi" rīcībā esoša informācija liecina, ka šis korupcijas gadījums saistīts ar kukuļošanā apsūdzēto un starptautiskajā meklēšanā esošo bijušo Muitas Kriminālpārvaldes direktoru Vladimiru Vaškeviču.
Četru gadu laikā policijai nav izdevies atrisināt advokāta Platača pazušanas mīklu  (55)
25.maijs 2014 07:30
Svētdien, 25.maijā, aprit četri gadi, kopš pazudis zvērināts advokāts Ainārs Platacis , un policija atzīst, ka tuvāk lietas atrisinājumam nav izdevies tikt.
Vaškevičs neatrodas cietuma slimnīcā, bet policija viņu apsargā  (51)
28.februāris 2014 11:07
Slimnīca, uz kuru ar Austrijas tiesneša lēmumu pārvests kukuļošanā apsūdzētais atstādinātais Finanšu ministrijas ierēdnis Vladimirs Vaškevičs , nav cietuma slimnīca, bet policija viņu apsargā, portālam "Delfi" sacīja zvērināts advokāts Oskars Rode .
Vaškevičs Austrijā pārvests uz citu slimnīcu, informē advokāts  (105)
25.februāris 2014 07:29
Kukuļošanā apsūdzētais bijušais Muitas Kriminālpārvaldes direktors Vladimirs Vaškevičs atbilstoši Austrijas dežūrējošā tiesneša lēmumam un neatkarīga tiesas medicīnas eksperta slēdzienam pārvietots uz citu slimnīcu, portālu "Delfi" informēja zvērināts advokāts Oskars Rode .
Vaškevičs beidzot izsludināts starptautiskā meklēšanā  (88)
23.februāris 2014 19:59
Šonedēļ, 18. februārī jau ilgu laiku ārpus Latvijas esošais bijušais VID Muitas kriminālpārvaldes priekšnieks Vladimirs Vaškevičs beidzot izsludināts starptautiskā meklēšanā, atsaucoties uz savā rīcībā esošu informāciju, ziņo TV3 raidījums "Nekā personīga".
Atceļ mūža ieslodzījumus Vaškeviča spridzināšanā un triju uzņēmēju slepkavībās apsūdzētajiem  (42)
12.februāris 2014 16:18
Augstākā tiesa (AT) atcēlusi spriedumu, ar kuru par uzņēmēju Genādija Peredeļska, Gata Aišpura un Aigara Lūša slepkavībām, kā arī bijušā Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes priekšnieka Vladimira Vaškeviča slepkavības mēģinājumu apsūdzētajiem iepriekš piespriests mūža ieslodzījums, portālam "Delfi" apliecināja tiesā.
Vaškevičs par 'tvītošanu' iesūdz tiesā deputātu Latkovski un Čerņecki  (107)
31.janvāris 2014 08:02
Kukuļošanā apsūdzētā bijušā Finanšu ministrijas ierēdņa Vladimira Vaškeviča juristi vērsušies tiesā pret partijas " Vienotība " deputātu Ainaru Latkovski un Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ģenerāldirektora vietnieku Kasparu Čerņecki par nepatiesas informācijas izplatīšanu, goda un cieņas aizskārumu, portālu "Delfi" piektdien informēja advokātu biroja "Rode un Partneri" pārstāvji.
Sūdzību par apcietinājuma piemērošanu Vaškevičam vērtēs jaunnedēļ  (65)
12.janvāris 2014 12:25
Augstākajā tiesā (AT) 15.janvārī slēgtā sēdē tiks skatīta kukuļdošanā apsūdzētā bijušā Finanšu ministrijas (FM) ierēdņa Vladimira Vaškeviča un viņa pārstāvju blakus sūdzība par viņam piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu, aģentūru LETA informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja.
Vaškevičs pārsūdz lēmumu par apcietināšanu  (55)
07.janvāris 2014 11:07
No amata atstādinātais un kukuļdošanā apsūdzētais Finanšu ministrijas (FM) ierēdnis Vladimirs Vaškevičs apstrīdējis lēmumu, ar kuru uz apcietinājumu mainīts viņam noteiktais drošības līdzeklis, portālu “Delfi” informēja viņa advokāts Oskars Rode .
Attaisno vērienīgajā naftas kontrabandas lietā apsūdzēto Oderovu  (52)
23.septembris 2013 13:05
Pretēji pirmās instances tiesai, Augstākā tiesa (AT) pirmdien, 23.septembrī pilnībā attaisnoja apjomīgajā naftas kontrabandas krimināllietā apsūdzēto bijušo SIA "Ovi" valdes priekšsēdētāju miljonāru Vladimiru Oderovu, kā arī vēl trīs no desmit šajā lietā apsūdzētajiem.
Vaškeviča advokāti piesaka noraidījumu tiesnesei Brodai  (39)
12.septembris 2013 18:30
Kukuļdošanā apsūdzētā un no amata atstādinātā Finanšu ministrijas (FM) ierēdņa Vladimira Vaškeviča aizstāvji ceturtdien Rīgas apgabaltiesā pieteica noraidījumu tiesnesei Tamārai Brodai.
Vaškevičs joprojām ārstējoties Austrijā; tiesa gaidāma rudenī  (41)
21.jūlijs 2013 17:28
Kukuļdošanā apsūdzētais un no amata atstādinātais Finanšu ministrijas (FM) ierēdnis Vladimirs Vaškevičs joprojām ārstējas slimnīcā Austrijā, bet nākamā tiesas sēde viņa krimināllietā gaidāma rudenī, aģentūrai LETA pastāstīja advokāte Jeļena Kvjatkovska.
No Stabiņa līdz Stabiņai – pazudušo krimināli vajāto cikls  (75)
28.jūnijs 2013 06:00
Jūnija vidū tiesa kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu kukuļošanā apsūdzētajai bijušajai Rīgas domes Dzīvokļu pārvaldes priekšniecei Ārijai Stabiņai. Tiesa gan, cietumā viņa nenonāca, jo jau bija paspējusi pazust no likumsargu redzesloka, tuviniekiem atstājot sarūgtinājuma pilnu atvadu vēstuli. Portāls "Delfi" piedāvā uzzināt, kurām amatpersonām vēl draudi nonākt cietumā likuši "pazust" no Latvijas.
Advokāta Platača pazušana: trīs gadu laikā nav izdevies noskaidrot patiesību  (72)
25.maijs 2013 11:37
Sestdien aprit trīs gadi, kopš Valsts policijā (VP) tika saņemts iesniegums par zvērināta advokāta Aināra Platača pazušanu. Lai gan izmeklēšanā esot paveikts liels darbs, tas nav vainagojies ar panākumiem un policija nav noskaidrojusi, kas noticis ar advokātu.
'Nekā personīga': Vaškeviču drīzumā varētu izsludināt starptautiskā meklēšanā  (75)
19.maijs 2013 20:22
Par kukuļdošanu apsūdzētais Vladimirs Vaškevičs ilgstoši neierodas uz tiesas sēdēm un nav atrodams arī norādītajā ārstniecības iestādē ārzemēs. Apsūdzētā aizstāvji turpina uzturēt versiju, ka Vaškevičs ir slims un, ka viņa atlabšana prasīšot ilgāku laiku, tomēr drīzumā bijušo augsta ranga muitnieku varētu izsludināt starptautiskā meklēšanā, svētdien ziņo TV3 raidījums "Nekā personīga".
Vaškevičam pagaidām nebūs jāiet cietumā  (127)
05.aprīlis 2013 14:46
Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu tiesu palāta piektdien atcēla lēmumu par kukuļdošanā apsūdzētā patlaban no amata atstādinātā Finanšu ministrijas (FM) ierēdņa Vladimira Vaškeviča apcietināšanu. Vaškevičs šobrīd ārstējas slimnīcā Austrijā, tāpēc nav varējis ierasties uz tiesas sēdēm, kur tiek skatīta pret viņu ierosinātā krimināllieta.
Vaškeviča kukuļošanas lietu atkal atliek, šoreiz – nepieciešams izprasīt dokumentus  (34)
06.marts 2013 15:05
Rīgas apgabaltiesā trešdien atkal atlikta atstādinātā Finanšu ministrijas (FM) ierēdņa Vladimira Vaškeviča kukuļošanas krimināllieta, šoreiz atlikšanas iemesls – nepieciešamība izprasīt kādus dokumentus, portāls "Delfi" noskaidroja tiesā.
Arī prokuratūra liek atdot Vilkastei kratīšanā izņemtās mantas (plkst.18:10)  (29)
05.februāris 2013 10:43
Arī prokuratūra lēmusi, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam ( KNAB ) ir jāatdod atstādinātajam Finanšu ministrijas (FM) ierēdnim Vladimiram Vaškevičam un viņa sievai, uzņēmējai Inārai Vilkastei , kratīšanā izņemtie priekšmeti, portālu "Delfi" informēja prokuratūrā.
Vaškevičs lūdz sākt kriminālprocesu pret Kravali  (43)
19.janvāris 2013 13:59
Kukuļdošanā apsūdzētais, no amata atstādinātais Finanšu ministrijas (FM) ierēdnis Vladimirs Vaškevičs nosūtījis sūdzību ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, lūdzot sākt kriminālprocesu pret Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieku, Muitas pārvaldes direktoru Tāli Kravali par apzināti nepatiesa ziņojuma sniegšanu.
KNAB sāk kriminālprocesu par draudēšanu lieciniekam Vaškeviča procesā  (53)
03.decembris 2012 18:13
Saistībā ar iespējamiem draudiem kādam lieciniekam, kurš ir liecinājis bijušā kontrabandas apkarotāja Vladimira Vaškeviča kukuļošanas lietā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ( KNAB ) sācis kriminālprocesu.
Prokuratūra vētīs KNAB rīcību, pratinot Vilkastes un Vaškeviča advokātus  (18)
03.decembris 2012 12:12
Pēc Zvērinātu advokātu padomes (ZAP) sūdzības Ģenerālprokuratūra vērtēs Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) izmeklētāju rīcību, pratinot apsūdzēto - bijušā Muitas šefa Vladimira Vaškeviča un viņa sievas Ināras Vilkastes - advokātus.
Saistībā ar Vaškeviča advokātu vēstuli ZAP vēršas pie Dombrovska, Kalnmeiera un Streļčenoka  (19)
24.novembris 2012 10:55
Saistībā ar atstādinātā Finanšu ministrijas ierēdņa Vladimira Vaškeviča advokātu un viņu kolēģu parakstīto vēstuli par iespējamiem Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) amatpersonu pieļautiem likumpārkāpumiem Zvērinātu advokātu padome (ZAP) piektdien vērsusies pie Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V), ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera un KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka.
Vaškevičs uz tiesu ilgstoši nenāk sarežģītas ķirurģiskas operācijas dēļ  (93)
20.oktobris 2012 14:28
No amata atstādinātais Finanšu ministrijas ierēdnis Vladimirs Vaškevičs , kurš apsūdzēts par kukuļdošanu un nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā, uz tiesas sēdēm Rīgas apgabaltiesā ilgstoši nenāk tāpēc, ka viņam nesen veikta sarežģīta ķirurģiska operācija.
Vaškeviča slimošanas dēļ tiesa septīto reizi atliek viņa lietas izskatīšanu  (65)
14.septembris 2012 14:33
Kukuļdošanā apsūdzētā, patlaban no amata atstādinātā Finanšu ministrijas (FM) ierēdņa Vladimira Vaškeviča slimošanas dēļ Rīgas apgabaltiesai atkal nav izdevies sākt viņa krimināllietas izskatīšanu.
Vilkastes un Vaškeviča lobisti traucējuši Valsts prezidenta vizīti NATO sammitā  (95)
27.maijs 2012 20:33
Kukuļdošanā apsūdzētais laulātais pāris – uzņēmēja Ināra Vilkaste un bijušais muitnieks Vladimirs Vaškevičs - mēģinājuši traucēt Valsts prezidenta Andra Bērziņa vizīti tikko kā Čikāgā notikušajā NATO galotņu sammitā, svētdien vēstīja TV3 raidījums "Nekā Personīga".
ST neierosina lietu pēc Vaškeviča sūdzības  (11)
25.maijs 2012 10:47
Satversmes tiesa (ST) šonedēļ nolēmusi neierosināt lietu pēc atstādinātā, kukuļdošanā apsūdzētā Finanšu ministrijas ierēdņa Vladimira Vaškeviča konstitucionālās sūdzības.