Zelta Maska

Zelta Maska

"Zelta maska Latvijā" ir teātra festivāls, kurā ik rudeni Rīgā un citās Latvijas pilsētās tiek piedāvāti aktuālākie Krievijas teātru iestudējumi.

Redaktors iesaka
Jevgēņijs Mironovs: mēs ar Alvi Hermani negaidīsim nekādus lēmumus, lai sadarbotos  (2)
03.oktobris 2017 15:17
Teātra festivāla "Zelta maska Latvijā" atklāšanas pasākumā aktieris un Krievijas Valsts Nāciju teātra radošais direktors Jevgēņijs Mironovs atzinās mīlestībā Rīgai un draudzīgās attieksmē pret Krievijas "melnajā sarakstā" nonākušo Alvi Hermani. Kā atklāj Mironovs, viņš jau sen iesniedzis paziņojumu, lai latviešu režisoram atkal ļautu doties uz Krieviju un iestudēt tur izrādes, taču atbildi varot arī nemaz negaidīt.
Latvijā varēs noskatīties 'Zelta masku' ieguvušo izrādi 'Krievu romāns'
17.septembris 2017 11:32
Rīgā, Liepājā un Ventspilī oktobrī varēs noskatīties labāko Krievijas teātra izrādi 2015./2016. g. sezonā – Vladimira Majakovska Maskavas Akadēmiskā teātra iestudēto "Krievu romānu", portālu "Delfi" informē festivāla "Zelta maska Latvijā" rīkotāji no "Art Forte".
Izziņo teātra festivāla 'Zelta maska Latvijā' 2017. gada programmu
09.maijs 2017 14:45
No 3. līdz 14. oktobrim Rīgā, Ventspilī un Liepājā norisināsies teātra festivāls "Zelta maska Latvijā 2017", piedāvājot noskatīties piecas izcilas Krievijas teātru izrādes, kuras novērtējuši gan teātra kritiķi, gan arī skatītāji, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji "Art Forte".