26.janvāris 2011 19:40
Otro reizi par profesionālās tenisistes karjeras beigšanu trešdien paziņoja kādreizējā pasaules ranga līdere, beļģiete Žustīne Enina.
'Australian Open' zaudējumu piedzīvo Enina; Viljamsa nepabeidz spēli
21.janvāris 2011 14:32
Austrālijas atklātā tenisa čempionāta astotdaļfinālā piektdien nespēja iekļūt viena no favorītēm Žustīne Enina, bet savainojuma dēļ no sacensībām bija spiesta izstāties amerikāniete Venusa Viljamsa.
Vozņacki un Enina turpina pārliecinoši; igauniete Kanepi izstājas  (7)
19.janvāris 2011 14:09
Pārliecinošas uzvaras Austrālijas atklāta tenisa čempionāta otrajā kārtā trešdien svinēja divas favorītes Karolīna Vozņacki un Žustīna Enina, bet trešajā kārtā nespēja iekļūt igauniete Kaija Kanepi.
Klijstersa un Enina varētu spēlēt pārī Londonas Olimpiskajās spēlēs
10.decembris 2010 12:08
Beļģu tenisistes, bijušās pasaules ranga līderes Kima Klijstersa un Žistīne Enina neizslēdz iespēju, ka nākamajās Olimpiskajās spēlēs Londonā varētu startēt pārī dubultspēļu turnīrā.
Šarapova traumas dēļ izstājas no Romas tenisa turnīra
17.maijs 2008 15:50
Marija Šarapova, kura pirmdien kļūs par pasaules tenisa ranga pirmo raketi, sestdien traumas dēļ izstājās no Romas tenisa turnīra.
'WTA Tour Championships' finālā iekļūst Ardēna  (7)
11.novembris 2006 21:39
Sieviešu tenisa sezonas noslēguma turnīra "WTA Tour Championships" finālā sestdien iekļuva beļģiete Žustīna Enina Ardēna, kas pusfinālā ar 6-2, 7-6 (7:5) uzvarēja krievieti Mariju Šarapovu.
'Australian Open' ceturtdaļfināla rezultāti  (1)
29.janvāris 2004 05:02
Trešdien Melburnā Austrālijas atklātajā čempionātā tenisā turpinājās ceturtdaļfināla spēles, informē australianopen.com.
'Australian Open' ceturtdaļfināla rezultāti  (4)
28.janvāris 2004 09:05
Otrdien Melburnā Austrālijas atklātajā čempionātā tenisā sākās ceturtdaļfināla spēles, informē australianopen.com.
'Australian Open' astotdaļfināla rezultāti
27.janvāris 2004 05:02
Pirmdien Melburnā Austrālijas atklātajā čempionātā tenisā turpinājās astotdaļfināla spēles, informē australianopen.com.
'Australian Open' astotdaļfināla rezultāti  (2)
26.janvāris 2004 05:01
Svētdien Melburnā Austrālijas atklātajā čempionātā tenisā sākušās astotdaļfināla spēles. Vīriešu sacensībās favorīti guva kārtējās uzvaras, informē australianopen.com.
'Australian Open' trešās kārtas rezultāti  (5)
24.janvāris 2004 05:03
Piektdien Melburnā turpinājās Austrālijas atklātais čempionāts tenisā. Vienspēlēs nekādi pārsteigumi nenotika, informē australianopen.com.
'Australian Open' otrās kārtas rezultāti  (11)
22.janvāris 2004 05:02
Austrālijas atklātā tenisa čempionāta trešajā dienā fiksēts pārsteigums – Slovākijas tenisiste Daniela Hantučova divos setos ar rezultātu 4:6, 3:6 piekāpās austrālietei Alīsijai Molikai, informē australianopen.com.
Serena Viljamsa saglabā līderes pozīcijas pasaules rangā  (1)
04.augusts 2003 15:15
Serena Viljamsa saglabāja līderes pozīcijas pirmdien publicētajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangu tabulā, taču savainojuma dēļ viņa nevarēs vēlāk augustā spēlēt ASV atklātajā čempionātā, tādēļ, visticamāk, zaudēs pirmo vietu.
Agasi nedomā par tenisista karjeras beigšanu  (5)
01.jūlijs 2003 15:07
Pasaules tenisa ranga līderis Andrē Agasi vēl nedomā par savas karjeras beigām. Pēc neveiksmes Vimbldonas tenisa turnīra astotdaļfinālā slavenais amerikānis paziņoja, ka atgriezīsies šajā turnīrā arī nākamgad.
Amerikānietes uzvar Krievijas tenisistes un iekļūst Vimbldonas turnīra ceturtdaļfinālos  (1)
01.jūlijs 2003 05:01
Trīs ASV tenisistes pirmdien guva uzvaras pār krievietēm Vimbldonas turnīra astotdaļfinālos un iekļuva gada trešā "Grand Slam" turnīra sieviešu vienspēļu nākamajā kārtā.
Kurņikova zaudē Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pirmajā kārtā  (13)
15.janvāris 2002 08:53
Žustina Enina otrdien Melburnā ar uzvaru sāka 2002. gada pirmo "Grand Slam" turnīru. Austrālijas atklātajā čempionātā ar 6. numuru izliktā beļģiete pirmajā kārtā pieveica krievieti Annu Kurņikovu - 6-2, 7-5.