Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Latvijas minirallija 2016. gada kausa izcīņas ceturtajā posmā "Priekule 2016" uzvaru izcīnīja Artis Vicinskis/Andis Dauga, kuri tuvāko sekotāju Mārtiņu Sesku/Reini Vilsonu finišā apsteidza par 4,23 sekundēm, informē sacensību rīkotāji.

Vicinskis/Dauga sacensībās startēja "4WD plus" klasē ar pilnpiedziņas "Subaru Impreza" automašīnu, savukārt Sesks/Vilsons minirallijā piedalījās ar priekšpiedziņas "Peugeot 208 R2", ar kuru startē arī Latvijas rallija čempionātā.

3. vietu minirallija kopvērtējumā un 1. vietu 4WD klasē izcīnīja Niks Kanders/Didzis Kanders ("Audi 80 Quattro").

2WD klasē uzvaru izcīnīja Ervīns Ērglis/Jānis Olle ("BMW 316"), 1600 klasē ātrākie bija Andris Putniņš/Raimonds Gļauda ("Rover 214"), 2000 klasē uzvaru izcīnīja Kristers Cimdiņš/Gatis Cimdiņš ("VAZ 21083").

Visspraigākā cīņa par uzvaru izvērtās 2WD klasē, kur 2. vietas ieguvēji Gatis Babris/Ingus Makarēvičs no uzvarētāja Ervīna Ērgļa atpalika 1,6 sekundes, bet 3. vietas ieguvēji Indulis Kalniņš/Gvido Rozenblūms finišēja ar 3,27 sekunžu deficītu. Savukārt 2000 klasē uzvarētāja Kristera Cimdiņa pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem Raivo Ozoliņu/Uldi Gailīti finišā bija vien 1,39 sekundes.

Sacensībās startēja 57 ekipāžas.

Minirallijā "Priekule 2016" bija jāaizvada kopumā seši ātrumposmi, kas tika sadalīti divās sekcijās. Ātrumposmu kopējais garums būs nepilni 15 kilometri.

Minirallija sacensībās dalībnieki startē ar standarta automašīnām, kas nav aprīkotas ar speciālu drošības karkasu, savukārt "Open" klasē drīkst sacensties arī ar rallija vai rallijsprinta sporta automašīnām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!