Foto: Publicitātes attēli

Laika periodā no 2022. gada 1. maija līdz šā gada 30. aprīlim AS "Lido" apgrozījusi 51,98 miljonus eiro, pēc nodokļu nomaksas gūstot 1,37 miljonu eiro peļņu, informē "Lursoft Klientu portfelis".

Iesniegtajā vadības ziņojumā norādīts, ka aizvadītais finanšu gads AS "Lido" bijis ļoti veiksmīgs, jo tas par 18% pārsniedzis 2019. gada apgrozījumu, kas bija periods pirms Covid-19 ierobežojošo pasākumu ieviešanas.

Uzņēmums skaidro, ka apgrozījuma pieaugums bija vērojams gan ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas segmentā, gan arī pārtikas produktu vairumtirdzniecībā.

Aizvadītā finanšu gada peļņas rezultāts bijis labākais kopš 2017. gada.

2023. gada aprīļa izskaņā AS "Lido" pārvaldīja 14 ātrās apkalpošanas restorānus, 3 mazumtirdzniecības veikalus Rīgā, kā arī gaļas pārstrādes un pārtikas produktu ražotni Rīgā. Pārskata periodā AS "Lido" paplašināja savu darbību Igaunijā, atverot jaunu restorānu tirdzniecības centrā "Kristiine". Minēto restorānu pārvaldīs meitas uzņēmums OU "Lido Kristine".

"Lursoft" pieejamie dati liecina, ka aizvadītajā finanšu gadā AS "Lido" ar darba vietām nodrošināja 912 darbiniekus. Uzņēmums nodokļu iemaksās valsts kopbudžetā pērn samaksājis 10,85 miljonus eiro, tostarp 4,33 miljonus eiro valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās un 2,2 miljonus eiro iedzīvotāju ienākuma nodoklī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!