Foto: Publicitātes attēli

Jelgavas tirdzniecības centrā "Pilsētas Pasāža" atvērts jauns izklaides centrs bērniem, kā arī virtuālas realitātes studija ar spēlēm jauniešiem un pieaugušajiem, informēja tirdzniecības centra direktore Jūlija Jaunzeme.

Tirdzniecības centrs "Pilsētas Pasāžas" mazajiem un lielajiem apmeklētājiem "Kids Arena" piedāvās izklaides zonas bērniem, "VR Gaming" – pirmo virtuālās realitātes izklaides telpu Jelgavā un Zemgales novadā.

"Jaunākās tendences rāda, ka tirdzniecības centri ir ne tikai iepirkšanās, bet arī dažādu pakalpojumu saņemšanas vieta, kur var labi pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, kā arī rīkot ballītes bērniem vai izbaudīt jautras un atraktīvas atrakcijas. Līdz šim Jelgavā nebija pieejami šādi piedāvājumi, tāpēc bija jādodas uz Rīgu, taču tagad tas viss būs tuvāk. Ir padomāts arī par jauniešiem un pieaugušajiem, kuri varēs doties aizraujošā ceļojumā virtuālajā realitātē, neizbraucot no Jelgavas," stāsta Jūlija Jaunzeme.

"Kids Arena" tirdzniecības centra "Pilsētas Pasāža" apmeklētājiem piedāvā trīs atpūtas zonas – mazuļu zonu pašiem jaunākajiem apmeklētājiem vecumā no 1 līdz 3 gadiem, lielo trīsstāvu atrakciju bērniem un pusaudžiem no 3 līdz 15 gadiem un "Nindzjas parku" ar šķēršļu trasēm. Ir pieejams arī galda hokejs un ballīšu istabas privātām svinībām, kas kopumā var uzņemt līdz pat 70 viesiem," pauž "Kids Arena" vadītājs Mārcis Kārkliņš.

"VR Gaming" piedāvātās izklaides ir virtuālās realitātes un izlaušanās istabas spēles, kā arī speciāli aprīkoti amerikāņu kalniņu un autosacīkšu simulatori, kas nodrošina tādas sajūtas, kādas parasts ekrāns nespēj sagādāt.

Tikai Jelgavas studijā varēs izbaudīt aktīvāko un tehnoloģiski attīstītāko virtuālās realitātes pieredzi brīvās staigāšanas jeb "free-roam" arēnā, proti, spēlētājiem ierobežotā laukumā tiek izveidota virtuāla 3D arēna, kurā var sacensties "lazertag" tipa spēlē.

2023. gada aprīlī nekustamo īpašumu attīstītājs un pārvaldītājs "Marno J", ieguldot vairākus miljonus eiro, sāka tirdzniecības centra "Pilsētas Pasāža" Jelgavā pārbūvi, un visaptverošas pārmaiņas piedzīvos gan tirdzniecības centra fasāde, gan iekštelpas. Īpaša uzmanība tiek pievērsta energoefektivitātei un pakalpojumu klāsta paplašināšanai.

Pārbūves laikā tiek atjaunoti un remontēti visi pieci ēkas stāvi. Pērn decembra beigās tirdzniecības centra pirmajā stāvā durvis vēra Latvijā lielākais jaunā koncepta veikals "Mego supermarkets".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!