Foto: Elvijs Pārpucis

Piektdien, 17. maijā, straumēšanas un lejupielādes platformās tiek publiskota producenta un izpildītāja Gustavo jaunā dziesma un mūzikas video "Nepārmet man 3000" ar Patrishas un Normunda Rutuļa piedalīšanos. Tā ir jauna versija par Raimonda Paula populāro 1969. gada hitu " Nepārmet man".

Šādā sadarbībā mākslinieki apvienojās pirmo reizi, vēsta Gustavo pārstāvji. Dziesma tapusi īpaši trešā "Lielā koncerta" repertuāram un uz grandiozās skatuves pirmo reizi dzīvajā izpildījumā skanēs 1. jūnijā Mežaparkā.

"Jaunais skaņdarbs ir Raimonda Paula 1969. gadā ierakstītās dziesmas "Nepārmet man" svaiga versija ar citādu saturisku ievirzi. Tajā dzirdams vairāku laikmetu sakausējums, kurā tika apvienota pagājušā gadsimta septiņdesmitiem gadiem raksturīgais estrādes skanējums ar bagātīgu un dinamisku mūsdienu hip-hopa stilistiku. Dziesmas tekstu papildināju ar jauniem pantiem, kuros no klausītāja skatu punkta izstāstīju stāstu par to, kā savulaik iemīlēju viena no saviem iedvesmas avotiem, repera André 3000 daiļradi," dalās dziesmas līdzautors un izpildītājs Gustavo.

Jaunā dziesma Mežaparkā tiks dziedāta ar vērienīgu pavadošo mūziķu sastāvu – Latvijas Radio bigbendu un "Sinfonietta Rīga", kad godinot Latvijas populārās mūzikas zelta fondu, uz grandiozas skatuves pulcēsies vairāk nekā simts mūziķu.

Kompozīcijas piedziedājumu dzied Patrisha duetā ar Normundu Rutuli. Arī viņu izpildījumā ir dzirdama divu paaudžu satikšanās, kas ir saklausāma arī solistu atšķirīgajās izpildījuma manierēs.

"Esmu ārkārtīgi gandarīts par šo unikālo un nebijušo sadarbību, kurā bija iespēja strādāt ar Patrishu, Normundu Rutuli un lielu skaitu talantīgu instrumentālistu. Tas bija tiešām iedvesmojoši. Jaunās dziesmas aranžiju veidojām kopā ar taustiņinstrumentālistu Ritvaru Garozu. Šis noteikti ir viens no komplicētākājiem skaņdarbiem, ko līdz šim esmu producējis. Kopumā tajā iesaistījās sešpadsmit mūziķi, to starpā arī pūtēji no Latvijas Radio bigbenda, stīgu kavartets no orķestra "Sinfonietta Rīga" sastāva," turpina mūziķis.

Dziesmas instrumentālo daļu izpildīja Ritvars Garoza – taustiņi, Jānis Puķītis – flauta, alta saksofons, baritona saksofons, Māris Jēkabsons – flauta, tenora saksofons, Reinis Puriņš – trompete, Laira Rozenberga – trombons, Kārlis Alfrēds Feldbergs – bastrombons, Mārcis Vasiļevskis – ģitāra , Toms Kursītis – basģitāra, Kristiāna Krūskopa un Madara Gaile – vijoles, Ineta Abakuka – alts, Māra Botmane – čells. Ieraksta skaņu režisors ir ilggadējais Gustavo draugs un kolēģis Sergejs Laletins.

Videoklipa režisors Elvijs Pārpucis.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!