Foto: Publicitātes foto

ASV superzvaigzne Keitija Perija (Katy Perry) apstiprinājusi, ka uzstāsies "Super Bowl" izcīņas puslaika šovā, kas norisināsies februāra sākumā. Grandiozo notikumu pie televizora ekrāniem ierasti vēro vairāk nekā simts miljoni skatītāju, un katru gadu šova galvenā mākslinieka uzstāšanās izceļas ar īpašu krāšņumu, izmaksājot vairākus miljonus ASV dolāru.

Kļuvis zināms, ka Perijas uzstāšanās būs viena no grandiozākajām pasākuma vēsturē - mūziķe "Youtube" vietnē ievietojusi arī humoristisku video, kurā dalās ar idejām par savu priekšnesumu.

Iepriekšējos gados "Super Bowl" izcīņas pārtraukumā koncertējuši tādi mūziķi kā Bejonsē, Madonna, "The Rolling Stones" un Pols Makartnijs.

Tikko notikušajā "American Music Awards" ceremonijā Keitija Perija triumfēja saņemot trīs balvas, tostarp par gada singlu - "Dark Horse". Dziedātāja tika atzīta arī par labāko sieviešu izpildītāju popa un roka kategorijā.

Kā jau ziņots, Keitija Perija uzstāsies "Arēnā Rīga" 15. martā. Tas būs dziedātājas vienīgais šovs Baltijas valstīs pasaules koncerttūres "Prismatic World Tour" ietvaros un arī viens no 2015. gada iespaidīgākajiem koncertiem Latvijā.

Video ieskats Prismatic pasaules koncerttūrē: 

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!