Foto: Publicitātes foto
Otrdien, 10. februārī, grupa "Prāta vētra" klausītāju uzmanībai nodos pirmo singlu "Ziemu apēst" no pavasarī gaidāmā albuma "7 soļi svaiga gaisa", portālu "Delfi" informē grupas menedžmenta pārstāve Guna Zučika.

Dziesmas pirmatskaņojums notiks "Radio SWH" ēterā plkst 8:15 no rīta, bet dziesmas video versijas pirmizrāde plkst. 8:20 tikai "Lattelecom" televīzijā – Virszemes un Interaktīvās TV klientiem, kā arī pārējiem interesentiem, izmantojot "Lattelecom" Interneta televīziju – "Lattelecom.tv".

Tiks atvērta arī "Ziemu apēst" interaktīvā mājaslapa www.ziemuapest.lv. Plkst. 10 "Prāta Vētra" uzsāks vasaras koncertturneja biļešu pārdošanu "eKase.lv", tirdzniecības centra "Spice" info centrā un pilsētu kultūras centru kasēs. Pirmās trīs dienas biļetes par īpašu cenu – 21 eiro, bet tikai tirdzniecības centrā "Spice" pirmās 50 fanu zonas biļetes uz visiem koncertiem – 21 eiro.

"7 soļi svaiga gaisa" koncerti notiks 25. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā, Ventspilī, Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā, Pauku priedēs un noslēguma koncerts 29. augustā, Rīgā, "New Hanza City" teritorijā.

Īpaša dāvana sarūpēta Jelgavas iedzīvotājiem – atzīmējot pilsētas 750 gadu jubileju, jelgavniekiem biļete, iegādājoties to Jelgavas kultūras namā, 21 eiro.

Berlīnē, "Hansa Studio" ierakstītā albuma producents ir Alekss Silva, ar kuru grupa jau ir strādājusi pie albuma "Četri krasti" un dziesmām "Colder" un "Plaukstas lieluma pavasaris".

Grupas dalībnieki atzīst: "Pēc eksperimentēšanas ar iepriekšējiem albumiem mums bija sajūta, ka gribam atgriezties pie "klasiskās" "Prāta Vētras", tādēļ izvēlēties producentu bija viegli. Viss labi salikās, Alekss bija brīvs, tāpat ka "Hansa Studio", kur jau sen gribējām ierakstīties".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!