Foto: Publicitātes foto

Pianista Andreja Osokina un dziedātājas Katrīnas Gupalo koncertprogrammas "100 gadi ar Piafu" noslēguma koncerts 11. februārī izskanēs "Splendid Palace".

"Šī vēsturiskā zāle, kas ir viena no Rīgas arhitektūras skaistākajiem paraugiem, ir lieliski piemērota tādai izsmalcinātai un emocionāli piesātinātai programmai kā ''100 gadi ar Piafu''," uzskata Osokins.

"''100 gadi ar Piafu'' ir veltījums leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas simtgadei. Programma apvieno gan dziedātājas leģendārākos hitus un īpaši ekspresīvās pēdējo gadu dziesmas, kas daudziem klausītājiem būs atklājums, gan arī klasisko mūziku, kas skanējusi Piafas dzīves laikā, iedvesmojusi viņu un radījusi atmosfēru 20. gadsimta Parīzē - Ravēls, Satī, Stravinskis un Debisī," par programmu stāsta koncertu rīkotāji.

Turpmākie tūres koncerti notiks 13. janvārī Jelgavas Kultūras namā, 16. janvārī Liepājas Latviešu biedrības namā, 19. janvārī Talsu tautas namā, 20. janvārī Daugavpils Teātrī, 24. janvārī Gulbenes Kultūras centrā un 11. februārī "Splendid Palace" Rīgā.

Biļetes uz koncertu Splendid Palace Rīgā ir iespējams iegādāties Biļešu Servisa kasēs un internetā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!