Foto: Lauris Vīksne
Ceturtdienas, 11. jūnija, vakarā Spilves lidlaukā klausītāji vairākos simtos automašīnu izbaudīja mūziķu uzstāšanās autokoncerta formātā. Šis bija līdz šim lielākais autokoncerts, kas pandēmijas ierobežojumu laikā noticis Latvijā.

Automašīnu singālskaņu atbalstītas uz skatuves kāpa četras Latvijā iemīļotas grupas – "Labvēlīgais tips", "Astro'n'out", "Pienvedēja piedzīvojumi" un "Rīgas modes". Koncertu starplaikos par autodiskotēku rūpējās dīdžejs Toms Grēviņš ļaujot pašiem koncerta apmeklētājiem izvēlēties mūziku, kurai skanēt automašīnu skaļruņos.

"Šis gads un arī šī vasara daudziem no mums būs neaizmirstama ar savu savdabību – iespējams, ka vairums nekad nebija iedomājušies, ka apmeklēs koncertus sēžot automašīnās, tāpat kā mēs nebijām iedomājušies, ka tādus organizēsim. Tā bija unikāla pieredze gan mums, gan koncerta apmeklētājiem. Domājam, ka par šo autokoncertu atmiņās ar citiem varēs dalīties vēl ilgi," komentē pasākuma organizators Uldis Pabērzis, kurš līdz šim vairākus gadus pēc kārtas rīkoja festivālu "Suumer Sound" Liepājā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!