Latviešu turbofolka apvienība "Oranžās brīvdienas" (OB) laidusi klajā dziesmu "Gārņi un šakāļi", kurai tapis arī videoklips.

Kā portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji, šis, iespējams, ir visu laiku jaudīgākais OB ieraksts vismaz skanējuma ziņā. "Devām iespēju izpausties mūsu smagajam galam. Ar smagāku mūziku vienmēr esam bijuši diezgan labās attiecībās, taču šī dziesma varbūt sanāca pat agresīvāka, nekā sākumā bijām iecerējuši," skaidro grupas līderis un dziesmas autors Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss.

Dziesmā "Gārņi un šakāļi", tāpat kā daudz citos OB skaņdarbos, saklausāmas sociāli aktuālas tēmas. "Mēs joprojām iestājamies par godīgumu pasaulē, jo īpaši savas mājās. Gārņi un šakāļi pārnestā nozīmē ir arvien vairāk nepieciešami arī Latvijā – kāds kurš visu to dīķi sakuļ," saka Ķergalvis.

"Gārņi un šakāļi" video versijas autors ir tuvs grupas draugs un bijušais dalībnieks Ēriks Saksons. Režiju un pēcapstrādi šoreiz uzņēmies OB mandolīnists Kaspars Čakste.

Sestdien, 24. martā, Liepājā, klubā "Fontaine Palace" ar OB atzīmēs grupas 18 gadu jubileju. Arī šogad no Rīgas uz Liepāju dosies īpašs fanu autobuss un gaidāmi dažādi pārsteigumi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!