Foto: Publicitātes foto

Jau pirmdienas, 15. jūnija, vakarā TV3 tiks dots starts slavenā šova Saimnieks meklē sievu trešajai sezonai – tiks izrādīti deviņi saimnieki, un dāmas varēs mesties pie vēstuļu rakstīšanas. DELFI Izklaide jau tagad iepazīstina ar iekārojamo pulciņu, lai dāmas jau var sākt apsvērt izvēles variantus.

Alfrids Lipovskis (55 gadi), Cirmas pagasts, Ludzas novads

Foto: Publicitātes foto

Alfrids ir saimnieks, kurš pavisam nesen ir kļuvis par mājas Ūsiņi īpašnieku, līdz tam viņš dzīvojis Rēzeknē. Lai arī Alfrids strādā algotu darbu, viņš ir paspējis iekopt skaistu saimniecību ar ābeļdārzu, zivju dīķi un pirtiņu.

Mājā veikts kapitālais remonts un Alfrids saka, ka tajā var baudīt ne tikai lauku, bet arī pilsētas ērtības. Alfrids vēlas saņemt vēstules no sievietēm  vecumā līdz 50 gadiem, kas būtu gatavas nākt pie viņa un saimniekot.

Alfrids sola topošajai saimniecei arī aktīvu sabiedrisko dzīvi, jo viņa saimniecība atrodas starp Rēzekni un Ludzu, un arī viņš pats neesot nekāds mājās sēdētājs. 

Arvils Ozols (39 gadi), Jeru pagasts, Rūjienas novads

Foto: Publicitātes foto

Arvils saimnieko divās saimniecībās - mammas un tēva mājās, kurās tiek audzēti gan liellopi, gan arī graudi. Viņš ir vienīgais dēls ģimenē. 

Arvilam sievas meklējumos bija jādodas, jo mamma izteica ultimātu, sakot, ka viena vairs saimniekot neesot ar mieru.

Arvils ir brašs puisis, kurš meklē meiteni vecumā līdz 35 gadiem. Viņš ir gatavs uzklausīt tikai tādas kandidātes, kuras ir ar mieru nākt dzīvot uz laukiem, palīdzēt saimniecībā un, iespējams, pat izdomāt kādus jaunus saimniecības darbības virzienus. 

Arvils nedzer un nesmēķē, tādēļ grib, lai topošā sieviņa arī būtu bez šiem kaitīgajiem ieradumiem

Egils Langovskis (32 gadi), Briežuciema pagasts, Balvu novads


Foto: Publicitātes foto

Egils kopā ar vecākiem iekopis skaistu saimniecību pavisam netālu no Krievijas robežas. Viņš nav dzimis Latgalē, uz šejieni kopā ar vecākiem pārcēlies pusaudža vecumā. Saimniecībā tiek audzēti gan piena, gan gaļas lopi.

Egils savulaik strādājis ārzemēs, taču atgriezies dzimtenē, lai palīdzētu vecākiem, kā arī tāpēc, ka nekur nav tik labi kā mājās. Egils meklē smuku meiteni, kura būtu viņa vecumā vai jaunāka, kā arī, protams, svarīgi, lai būtu gatava ikdienā dzīvot laukos. 

Gatis Leskovičs (34 gadi), Jaunsātu pagasts, Tukuma novads


Foto: Publicitātes foto

Gatis ir jaunākais dēls sešu bērnu ģimenē un šobrīd vienīgais no bērniem, kas saimnieko mājās, kurās uzaudzis. Kopā ar viņu dzimtajā mājā dzīvo arī mamma. Lai arī saimniecība nav liela, tomēr to ir iespējams paplašināt.

Ikdienā Gatis strādā Tukumā, metālapstrādes uzņēmumā. No iepriekšējām attiecībām saimniekam ir trīs meitas, taču viņas pie Gata nedzīvo. Jaunajai saimniecei Gatis jau ir nopircis auto. 

Viņš gaidīs vēstules no smukām meitenēm vecumā līdz 35 gadiem.

Ģirts Brumsons (33 gadi), Aizpute, Aizputes novads


Foto: Publicitātes foto

Ģirts meklē ne tikai sievu, bet arī mūzu. Viņš ir mākslinieks, kurš uztur kārtībā lielu māju un vēl siltumnīcu. Ģirts gan glezno, gan veido skulptūras, kā arī taisa koka traukus.  

Viņš saviem spēkiem iekārtojis arī mākslas parku, kurā ir ne tikai paša veidotas skulptūras, bet arī izveidots māksliniecisks betona tiltiņš.

Viņš noteikti ir daudzpusīgākais šīs sezonas saimnieks, jo ikdienā vēl uzspēj darīt skolotāja darbu. Ģirts gaidīs vēstules no meitenēm, kuras ir vecumā no 18 līdz 33 gadiem. Un vēl Ģirts atzīmē, ka meitenēm ir jābūt gatavām pozēt arī kā modelēm. 

Intars Ivanāns (27 gadi), Stabulnieku pagasts, Riebiņu novads


Foto: Publicitātes foto

Intars saimnieko sava tēva lielsaimniecībā, kurā ir vairāk nekā 200 ragu lopu. Intars ir beidzis Latvijas Lauksaimniecības universitāti un atgriezies, lai apgūtās zināšanas pielietotu praksē, strādājot savā saimniecībā.

Saimniecība ir liela un skaista, ar lielisku dārzu un pirtiņu dīķa malā. Intars sola, ka meitenei, kura šeit būs viņa sievas godā, nebūs jāpārstrādājas. 

Viņš gaidīs vēstules no slaidām meitenēm, kuras ir viņa vecumā vai jaunākas. Papildu nosacījums - meitenei jābūt gatavai mainīt savu dzīvi un pārvākties uz dzīvi pie Intara. 

Jānis Kauķis (30 gadi), Valles pagasts, Vecumnieku novads


Foto: Publicitātes foto

Jānis ir dzimis rīdzinieks un saimniekošanu uzsācis salīdzinoši nesen. Viņa saimniecība sastāv no lauku viensētas un apmēram desmit hektāriem zemes, taču Jānis jau kaļ plānus par saimniecībai piegulošo zemju atpirkšanu. Viņš ir iegādājies nepieciešamo tehniku un pagaidām visus lauku darbus veic pats.

Pēc izglītības viņš ir dārznieks un lauksaimnieks, taču pats saka, ka pietrūkstot saimnieces, kas visu saimniekošanu ievirzītu pareizā gultnē. 

Jānis meklē meiteni, kura būtu jaunāka par viņu vai arī viņa vecumā. Meitenei jābūt gatavai dzīvot laukos. Ja viņai būs "uzņēmējas" dzirksts, tad Jānis par to tikai priecāšoties. 

Jānis Šmits (20 gadi), Matīšu pagasts, Burtnieku novads


Foto: Publicitātes foto

Jānis ir šīs sezonas jaunākais dalībnieks, taču noteikti viens no prātīgākajiem. Jānis skaidri zina, ko darīs pēc trim vai pieciem gadiem. Viņš šobrīd saimnieko savas vecmammas un mammas saimniecībā un kā vīrieša cilvēks dara visus smagos darbus.

Viņš audzē arī zemenes, bet ikdienā dodas uz darbu galdniecībā. Nākotnē Jānis vēlas kļūt par mēbeļu restauratoru. 

Kas attiecas uz daiļo dzimumu, Jānis meklē sportisku meiteni savā vecumā vai nedaudz vecāku, bet pats galvenais ir, lai viņa būtu gatava nopietnām attiecībām, jo tieši tādas Jānis vēlas. 

Oskars Kugelans (39 gadi), Rendas pagasts, Kuldīgas novads


Foto: Publicitātes foto

Oskars saviem spēkiem iekopis skaistu saimniecību, kurā topošajai saimniecei gan nekas īpašs nebūšot jādara, tik vien kā jāuztur kārtība. Oskars ir arī lielisks mūrnieks un viņa kundes ir pa visu Latviju, tādēļ sieviņai būšot jāsamierinās, ka dažubrīd saimnieka mājās nebūs.

Vēl Oskaram patīk makšķerēt. Viņš gaidīs vēstules no sievietēm, kuras ir vecumā līdz 45 gadiem. Oskaram jau ir bijušas attiecības, taču tās diemžēl beigušās, jo abi dzīvojuši tālu viens no otra. Šī iemesla dēļ viņš ļoti meklē sievieti, kas būtu gatava pārcelties uz dzīvi pie viņa.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!