Foto: Instagram.com/bledans/-Instagram.com/leratv/-
Estrādes, TV un kino zvaigznes no Krievijas neatpaliek no Holivudas skaistulēm, jo arī spēj saglabāt apbrīnojami slaidas un tvirtas formas arī tad, kad sen vairs nav astoņpadsmit gadu.

Daiļos augumus papildina tikpat daiļas sejas – ar pilnīgām lūpām un bez nevienas krunciņas. Piedāvājam apskatīt piecas Krievijas šovbiznesa dāmas, kurām ir pāri četrdesmit, bet viņu augumus varētu apskaust pat divdesmitgadnieces.

Ļera Kudrjavceva – 45 gadi

Foto: Instagram.com/leratv/?
Ļera Kudrjavceva ir Krievijā ļoti populāra TV personība. Viņa ir studējusi aktiermākslu un pirmos soļu uz skatuves spēra kā fona dejotāja.

TV ekrānos Ļera redzama jau no 1995. gada, kad viņa vadīja raidījumu mūzikas kanālā "Muz TV". Viņa vēl joprojām darbojas pie dažādiem TV projektiem, piemēram, šobrīd aktuāls ir skandalozais raidījums "Noslēpums par miljonu", kur citi estrādes spīdekļi atklāj slēptas un pārsteidzošās lieta par savu pagātni.

Viņa ir arī pieprasīta pasākumu vadītāja, un Latvijā viņu esam redzējuši konkursa "Jaunais vilnis" vadītājas ampluā.

Kudrjavceva ir veiksmīgi piedalījusies Krievijas šovos "Zvaigžņu ledus" un "Dejo ar zvaigzni".

45 gadus vecajai TV dīvai ir 27 gadus vecs dēls, bet slaikais augums neļauj nojaust ne par pārkāpto četrdesmit gadu slieksni, ne par mātes lomu.

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on Mar 24, 2015 at 7:25am PDT

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on May 17, 2015 at 9:39am PDT

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on Sep 15, 2015 at 11:48am PDT

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on Aug 11, 2015 at 7:21am PDT

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on May 21, 2015 at 1:35pm PDT

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on May 30, 2016 at 5:18am PDT

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on Mar 26, 2015 at 8:53pm PDT

Evelīna Bļodāns – 48 gadi

Foto: Instagram.com/bledans/

Aktrise, TV seja un dziedātāja Evelīna Bļodāns ir dzimusi Jaltā, tomēr Krievijā netipiskais uzvārds skaidrojams ar latviešu izcelsmi. Viņas tēvs ir latvietis – fotogrāfs Visvaldis Bļodāns. Krievzemes skatuves līkločos uzvārds piedzīvojis izmaiņas, un Evelīna tiek dēvēta gan par Bļodans, gan par Bledans.

Evelīnai ir identiskā dvīne vārdā Maija, kā arī vēl viena māsa – Diāna.

Pirmo popularitāti izskatīgā brunete guva 22 gadu vecumā, piedaloties savulaik populārā komiķu trupā "Maski". Kopš tā laika viņa piedalījusies neskaitāmos šovbiznesa projektos un vadījusi vairākus TV šovus.

Evelīna var palepoties ar trim laulībām un diviem dēliem. Pirmais dēls nāca pasaulē skatuves dīvas otrajā laulībā. 23 gadus vecais Nikolajs dzīvo Izraēlā kopā ar tēvu. Trešajā laulībā Evelīnai piedzima dēls Semjons, kuram tika konstatēts Dauna sindroms. Puisītim šobrīd ir pieci gadi, un Evelīna ar vīru cīnās par bērnu ar īpašām vajadzībām tiesībām un aizsardzību. Viņa sagatavojusi likumprojektu, kurš aizliedz ārstiem piedāvāt vecākiem atteikties no bērniem, kuriem konstatēts Dauna sindroms.

Bļodāns savos 48 gados var palepoties ar izcilu figūru, ko, kā liecina fotobloga"Instagram" ieraksti, viņa cītīgi kaldina fitnesa nodarbībās.

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Jan 15, 2017 at 12:28am PST

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Jan 17, 2017 at 3:04am PST

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Dec 30, 2016 at 10:26pm PST

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Jan 6, 2017 at 11:59pm PST

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Jan 3, 2017 at 2:46pm PST

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Feb 3, 2017 at 10:33pm PST

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Apr 2, 2017 at 11:21pm PDT

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on May 11, 2017 at 4:17am PDT

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on Jan 17, 2017 at 10:08pm PST

Valērija – 49 gadi

Foto: Instagram.com/valeriya/
Krievijas estrādes dīva Valērija Perfilova jau iekarojusi savu vietu starp visiem kaimiņzemes šovbiznesa smagsvariem. Savu pirmo albumu "The Taiga Symphony" viņa ierakstīja 1992. gadā, un tas bija angļu valodā. Karjeras sākumā, lai gūtu atpazīstamību, viņa mērķtiecīgi piedalījās dažādos konkursos, un panākumi ilgi nebija jāgaida.

Valērija 2002. gadā paņēma pauzi no šovbiznesa un nozuda no skatuves. Pēc gada viņa atgriezās muzikālajā dzīvē – mistiskā nozušana nekādu kaitējumu viņas panākumiem gan nebija nodarījusi.

Dziedātāja ir bēdīgi slavena ar savu iesaisti politikā, simpātijām pret Vladimira Putina režīmu, kā arī uzstāšanos okupētajā Krimā un 9. maija svinībās.

Valērija var palepoties ar trim laulībām, bet atvases blondajai mūziķei ir trīs. Dziedātājas bērni dzimuši otrajā laulībā ar producentu Aleksandru Šulginu. 1994. gadā pasaulē nāca meita Anna, pēc gada dēls Artēmijs, bet vēl pēc četriem – Arsēnijs.

Valērija vienmēr varējusi palepoties ar izcili slaidu augumu, un ar nelielu piepūli fitnesa nodarbībās viņa labo figūru spēj uzturēt arī savos teju piecdesmit gados.

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Jul 19, 2016 at 3:32am PDT

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Apr 8, 2017 at 11:01am PDT

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on May 4, 2017 at 11:08am PDT

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Nov 11, 2016 at 1:46am PST

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Feb 17, 2017 at 2:47am PST

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Jan 18, 2017 at 2:11am PST

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Aug 4, 2016 at 3:29am PDT

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Oct 3, 2016 at 8:02am PDT

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on May 1, 2017 at 7:07pm PDT

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Apr 5, 2017 at 3:09am PDT

A post shared by VALERIYA (@valeriya) on Sep 29, 2016 at 1:02am PDT

Nataša Koroļova – 43 gadi

Foto: Instagram.com/natellanatella/

Natālija Koroļova dzimusi Kijevā, Ukrainā. Viņas ģimene bija ļoti muzikāla, tādēļ mazā Nataša pirmo reizi uz skatuves kāpa jau trīs gadu vecumā. Visa bērnība pagāja koncertos kopā ar bērnu kori un konkursos.

1989. viņa devās uz noklausīšanos pie Krievijā populārā dziesmu autora Igora Nikolajeva. Nikolajevs uzrakstīja sešpadsmit gadus vecajai Natālijai dziesmu par dzeltenajām tulpēm, kas kļuva par hitu Krievijā un visā bijušajā Padomju Savienībā. Ar šo dziesmu pa īstam aizsākas Natašas karjera kā solistei.

Kad Koroļova bija 18 gadus veca, viņa salaulājās ar Nikolajevu, un viņu laulība ilga deviņus gadus. 2003. gadā viņa apprecēja kolorītu tipāžu – šovu dejotāju Sergeju Gluško, kurš savu kuplo matu cirtu un atlētiskā auguma dēļ tika iesaukts par Tarzānu.

Koroļovai ir piecpadsmit gadus vecs dēls Arhips.

43 gadus vecajai dziedātājai ir visai formīga figūra, un Koroļovai tipiski periodi, kad viņa "izplūst", bet tad atkal saņemas un izskatās lieliski. Šobrīd sportisko formu palīdz saglabāt Natašas atlētiskais mīļotais, kurš darbojas arī kā fitnesa eksperts.

Anželika Varum – 47 gadi

Foto: Instagram.com/avarum/
Anželika jeb īstajā vārdā Marija Varum piedzima 1969. gadā Ļvivā. Varum ģimene bija muzikāla, tādēļ mazo Mariju pie klavierēm piesēdināja jau piecu gadu vecumā, bet ģitārspēli viņa apguva skolas laikā.

22 gadu vecumā iznāca Anželikas pirmais albums, un pāris gabali no tā kļuva par šlāgeriem vairākās postpadomju valstīs. Dziedātājas kontā ir četrpadsmit albumi. 1997. gadā sākās viņas sadarbība ar Krievijā populāro mūziķi Leonīdu Agutinu, un drīz vien abu starpā uzvirmoja jūtas.

Pāris bieži viesojās Jūrmalā, kad šeit vēl tika aizvadīts jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis".

Pēc divu gadu kopdzīves Anželika laida pasaulē Leonīda meitu Elizabeti, bet laulību ceremoniju pāris nolēma nosvinēt romantiskajā Venēcijā gadu pēc meitas dzimšanas. Šobrīd Elizabatei ir jau astoņpadsmit.

Neskatoties uz to, ka drīz Varum pārkāps piecdesmit gadu slieksni, viņas slaidums un muskuļu tonuss ir patiesi apskaužams.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!