Foto: Vida Press
Daudzas sievietes spītīgi pieturas pie pārliecības, ka legingus iespējams valkāt bikšu vietā. Apžmiegtās ūziņas bieži vien tiek kombinētas ar pavisam īsiem topiņiem, un daiļā dzimuma pārstāves, šķiet, pašas apzināti dara visu, lai nonāktu muļķīgās situācijās.

Tiesa, vēsture pierādījusi, ka legingi ir ļoti riskants apģērba gabals, un netrūkst pasaules šovbiznesā labi zināmu daiļavu, kurām to dēļ nācies nokļūt pavisam neapskaužamās un visai apkaunojošās situācijās, kas rūdītajiem "stila policistiem" likušas apmierināti pie sevis noņurdēt: "Mēs taču teicām, ka legingi nav bikses!"

Modelei pazib zem legingiem uzvilktās mazbiksiņas

Foto: Vida Press

Šopavasar plašu ievērību izpelnījās amerikāņu modeles, apakšveļas zīmola "Victoria's Secret" eņģelīša Teilores Hilas (attēlā) misēklis lidostā.

Daiļā modele, iespīlējusies viegla auduma legingos, aprīļa izskaņā lepni slāja cauri Losandželosas lidostai.

Legingiem, kurus, mūsuprāt, tikpat labi var dēvēt vienkārši par biezajām zeķubiksēm, simpātiskais eņģelītis bija pieskaņojis īsu krekliņu, kas nenosedza dupsi, un visu pārējo paveica kameru zibspuldžu gaismas, kas atklāja, kādas mazbiksiņas zem legingiem bija uzvilkusi Hila.

Teilorei Sviftai gadās 'kamieļa pēda'

Foto: Vida Press

Legingu liga aizvadītā gada vasarā piemeklēja arī amerikāņu dziedātāju Teilori Sviftu (attēlā), un šī apģērba nīdēji atkal varēja uzgavilēt, ka viņiem izrādījusies taisnība.

Tiesa, taisnības labad gan jāpiebilst, ka Svifta legingus bija apvilkusi, dodoties uz sport zāli, tomēr viņas misēklis kārtējo reizi apliecināja, ka biezās zeķubikses un īss krekliņš nav veiksmīgākā kombinācija.

Dziedātājai gadījās tā dēvētā "kamieļa pēda" – pieguļošie sporta legingi bija iežmiegušies viņai staklē un izcēla viņas ķermeņa pašas intīmākās vietiņas aprises.

Baisa kombinācija – legingi un 'Ugg' zābaki

Foto: Vida Press

Savukārt 2014. gada pavasarī misējās modelei Džesikai Hārtai (attēlā), kura pa Ņujorku klīda pagalam ērmīgos legingos.

Legingu krāsu salikums un ģeometriskais šuvums bija tik īpatnējs, ka modeles kājas izskatījās neproporcionāli tievas un pavisam trauslas salīdzinājumā ar pārējo ķermeni.

Īpatnējie legingi radīja optisko ilūziju, ka pievilcīgās modeles kājas kļuvušas slimīgi kārnas. Bet visu vēl vairāk pasliktināja tas, ka viņa biezajām zeķubiksēm klāt bija pievilkusi daudzu slavenību iecienītos "Ugg" zābakus, kurus modes eksperti teju vienprātīgi atzinuši par vieniem no bezgaumīgākajiem apaviem pasaulē.

Kimas Kardašjanas hobijs – izgāzties

Foto: Vida Press

Neviens stila misēkļu apkopojums nav pilnīgs, ja tajā nav iekļauts amerikāņu sabiedrības dāmas un televīzijas šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas vārds (attēlā).

Legingi un apspīlēti triko ir Kimas iecienītāko tērpu topa augšgalā, jo, ko tur liegties, tie ļoti glaimo viņas varenajam, izdaudzinātajam dupsim, izceļot visas tā labākās īpašības.

Tomēr dažreiz tie parāda par daudz un izceļ ne tikai brangās sēžamvietas, bet arī viņas ķermeņa intīmākās vietiņas aprises.

Arī Amberai Rouzai caur legingiem vīd bikšeles

Foto: Vida Press

Viena no legingu sliktākajām īpašībām ir tā, ka tie parasti tiek šūdināti no pavisam plāna auduma, un tad pikants misēklis ir gandrīz neizbēgams. Kā tas arī pērnā gada rudenī gadījās amerikāņu modelei un bijušajai striptīza dejotājai Amberai Rouzai (attēlā).

Rouzas vārdam pa priekšu iet viņas satriecošā dibena slava, un daiļava cītīgi rūpējas, lai pasaule neaizmirstu, ka daba viņu aplaimojusi ar brangu sēžamvietu.

Legingi lieti noder, lai izceltu dibentiņa kārdinošo formu, bet reizēm izrādīšanās nāk komplektā ar kaunpilnu izgāšanos, jo paparaci kameru zibspuldžu gaismas parūpējas par to, lai atklātos arī tas, kādas mazbiksītes pavilktas apakšā.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!