Foto: Privātais arhīvs/publicitātes foto
Pašmāju sabiedrībā zināmo ļaužu dzīvēs šogad skaistu notikumu netrūka – daudzi mija gredzenus, izveidojās jauni pāri, bet citi piedzīvoja ģimenes pieaugumu. Tuvojoties gada izskaņai, "Delfi Izklaide" piedāvā atskatīties un spilgtākajiem un saviļņojošākajiem mīlestības mirkļiem.

Bondaru dēls mij gredzenus

Foto: Instagram.com/dbondars

Politiķa Mārtiņa Bondara un viņa dzīvesbiedres, mākslinieces Ievas Bondares dēls Daniels pērn rudenī Francijā bildināja mīļoto Paulu Kuzmani, un šovasar abi viens otram teica jāvārdu Dieva priekšā.

Bondaru pāra dēls ar savu izredzēto gredzenus mija 5. augustā Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu baznīcā. Jaunā sieva pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu.

Kāzu svinības norisinājās Salaspils botāniskajā dārzā. Kopā ar jaunlaulātajiem viņu īpašajā dienā bija aptuveni 100 viesi – ne tikai tuvinieki un radi, bet arī draugi, kas bija sabraukuši no dažādām pasaules valstīm.

Ieva un Mārtiņš sociālajos tīklos vēlāk publiskoja vairākus skaistus Daniela un Paulas kāzu foto, kas izpelnījās neviltotas ļaužu simpātijas.

Ernests Gulbis kļūst par precētu vīru

Foto: Privātais arhīvs/AFP/Scanpix

Novembra sākumā priecīgu notikumu piedzīvoja populārais latviešu tenisists Ernests Gulbisviņš mija gredzenus ar savu mīļoto sievieti Tamāru.

Par Ernesta un Tamāras saderināšanos tapa zināms šī gada pavasarī, kad Tamāra nomainīja savu attiecību statusu feisbukā. Novembra sākumā statuss atkal tika mainīts, un viņa publiski paziņoja, ka ir apprecējusies.

Arī tenisista mamma Milena Gulbe pauda lielu prieku par to, ka viņas dēla mīlas dzīve beidzot ir nokārtojusies.

"Mums visiem bija smags periods, un ir tik svarīgi, ka šajā psiholoģiskā lūzuma brīdī Ernestu atbalsta tik lieliska meitene, kāda ir viņa mīļotā Tamāra. Ļoti gudra meitene, no inteliģentas ģimenes, tēvs ir gruzīns, mamma krieviete. Apguvusi juveliermākslu, studējusi žurnālistiku," dēla līgavu intervijā žurnālam "Santa" šī gada pavasarī raksturoja Gulbe.

Benita Sadauska apprecas ar Krievijas miljonāru

Foto: Publicitātes foto/Ritvars Stankevičs

Šoruden laulības ostā iestūrēja arī "Mercedes-Benz" oficiālā pārstāvja Latvijā "Domenikss" vadītāja Benita Sadauska – viņa novembrī mija gredzenus ar investīciju jomas biznesmeni Vitāliju Daņilenko.

Sadauska un Daņilenko apprecējās 5. novembrī pēc aptuveni gadu ilgām attiecībām. Kāzas notika Sergijevposadā Krievijā.

Izdevums "Kas Jauns" arī vēstija, ka uzņēmēja no sava Lielupes nama pārvākusies pie mīļotā vīrieša Mellužos, kur Krievijā dzimušais kungs pirms daudziem gadiem iegādājies īpašumu.

Magone Burka laimi atrod lietuvieša apskāvienos

Foto: Privātais arhīvs/DELFI

Šogad beidzot arī nokārtojās pirms pāris gadiem šovā "Samnieks meklē sievu" iepazītās dzejnieces Magones Burkas mīlas dzīve. Viņa rudenī Londonā apprecējās ar lietuvieti Žanu Šutovu.

Pāra kāzas notika Londonā Kensingtonas pareizticīgo baznīcā, un sieva pēc gredzenu mīšanas pieņēma vīra uzvārdu, kļūstot par Šutovieni.

Pirms tam Magonei mīlas dzīvē nebija pārāk veicies. Ar šovā iepazīto guļbūvju celtnieku Venti Vītolu, lai gan tika radīts kopīgs bērniņš, saskanīgas attiecības izveidot neizdevās. Vairāku gadu garumā abi publiski ķīvējās un viens otru apbēra ar pārmetumiem, bet tagad beidzot Magone atradusi savu lielo, tik ilgi gaidīto mīlestību.

Jānim Dombravam attiecības ar studenti

Foto: Facebook.com/NacionalaApvieniba/

Saeimas deputāts un viens no pamanāmākajiem Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" biedriem Jānis Dombrava jau gadu ir šķīries no savas sievas Ievas, ar kuru viņam ir kopīga meitiņa. Nesen tapa zināms, ka viņš uzsācis jaunas attiecības.

Pašmāju dzeltenā prese vēstīja, ka Dombravu tagad saista attiecības ar 19 gadus veco studenti un Nacionālās apvienības jaunatnes organizācijas biedri Anniju Asmani, kura studē Rīgas Stradiņa universitātē.

Dombrava medijiem jaunās attiecības nevēlējās komentēt, bet par to nopietnību liecina arī tas, ka jaunā meitene deputātu pavadīja 18. novembra lāpu gājienā.

Zeltiņš mij gredzenus un sagaida pirmdzimto

Foto: Instagram.com/renarszeltins/

Jūnijā laulības ostā iestūrēja raidījumu un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš. Viņš mija gredzenus ar mīļoto Ievu. Drīz vien arī tapa zināms, ka viņu ģimenē gaidāms pieaugums.

Pēc kāzām skaistas pāris devās medusmēneša ceļojumā uz Itāliju. Savukārt rudenī pasaulē nāca abu kopīgais bērniņš.

Renāra un Ievas meitiņa piedzima valsts svētku brīvdienās novembrī, un lepnie vecāki savai atvasītei deva vārdiņu Emma.

Elīna Babkina apprecas ar grieķu treneri

Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Šovasar par precētu sievu kļuva arī latviešu basketboliste Elīna Babkina – viņa salaulājās ar grieķu basketbola treneri Georgu Dikeulaku. Precības notika Atēnās.

Elīnas un Georga mīlestība uzplauka pēc tam, kad Dikeulaks trenēja Latvijas sieviešu basketbola valstsvienību. Publiski par šīm attiecībām sāka mēļot 2011. gada vasarā.

Vēlāk Dikeulaka kā trenera vadībā Babkina spēlējusi vairākos ārvalstu klubos, un arī šobrīd viņa aizvada sezonu vīra trenētā komandā Polijā.

MR. and Mrs

A post shared by Elina Babkina (@elina_babkina) on Jul 17, 2017 at 9:12am PDT

Latvijas labākā cīkstone kļūst par precētu sievu

Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Savukārt pašmāju sporta līdzjutējus septembrī iepriecināja vēsts, ka par precētu vīru un sievu kļuvuši brīvā stila cīkstonis Imants Lagodskis un titulētā cīkstone Anastasija Grigorjeva.

Plašāku sabiedrību par kāzām informēja pāra draugi, kas sociālajos tīklos bija padalījušies ar kāzu foto, kurā iemūžināts jaunais pāris un vairāki kāzu viesi.

Cīkstoņu pāra kāzu ceremonija notika Kiprā, un viss liecināja par to, ka viņi savu īpašo dienu bija vēlējušies paturēt noslēpumā.

Bertāns kāzu dāvanas atdot dzīvnieku patversmei

Foto: Privātais arhīvs

2017. gada Eiropas čempionāta finālturnīra priekšnojautās par precētu vīru kļuva Latvijas vīriešu basketbola izlases spēlētājs Dāvis Bertāns.

Bertāns 29. jūlijā mija gredzenus ar mīļoto meiteni Annu, un neviltotu ļaužu sajūsmu izpelnījās fakts, ka jaunlaulātie vēlāk paviesojās dzīvnieku patversmē, kur viņi nogādāja kāzu dāvanās saņemtās veltes dzīvnieciņiem.

"Paldies visiem kāzu viesiem, kuri bija tik jauki un saziedoja visu šo dzīvnieku patversmei. Paldies "Ulubele" personālam par viņu lielo darbu," pateicību pie "Instagram" tīklā publicēta kadra bija paudis Bertāns.

Divi fitnesa skaistuļi kļūst par pāri

Foto: Instagram.com/peterisrumpis/

Savukārt pašmāju fitnesa aprindas šovasar sajūsmināja vēsts, ka romantiskas attiecības uzplaukušas starp diviem iedvesmojošu ķermeņu īpašniekiem – daiļo Paulu Freimani un pievilcīgo Pēteri Rumpi.

Abu attiecības kļuva publiskas, kad Paula sociālajā tīklā "Facebook" publicēja kopbildi ar Pēteri. Attēls bija papildināts ar skaistu vēstījumu: "Turies dzīvē pie labajām lietām."

Arī Pēteris "Delfi Izklaidei" apstiprināja, ka viņš un Paula kļuvuši par pāri. Tiesa, to, cik ilgi abi jau bija kopā, līdz nolēma attiecības publiskot, viņš vēlējās paturēt noslēpumā.

Abus vieno ne tikai romantiskas jūtas, bet arī profesionālās intereses – puisis Paulu arī gatavo sacensībām.

Post morning cardio 💦🔥

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on Dec 20, 2017 at 1:34am PST

Skaistais LNT pāris sagaida meitiņu

Foto: Instagram.com/rutadvinska/

Augustā ģimenes pieaugumu piedzīvoja telekanāla LNT personības Rūta un Kaspars Dvinski – augusta sākumā pasaulē nāca pāra pirmdzimtā meitiņa.

Lepnie vecāki savai atvasei deva vārdu Grieta, un jaunā māmiņa jau kopš pirmās meitas dzīves dienas sociālajos tīklos aktīvi dokumentē to, kā bērniņš aug, attīstās un izzina pasauli.

Šoruden Rūta un Kaspars kopā ar meitiņu un mazulītes vecvecākiem bija devušies savā pirmajā tālo zemju ceļojumā. "Grieta ir gudra meitene (kā gan citādi), savā pirmajā ceļojumā uzvedās tieši tā, lai man atgriežoties gribētos atvērt jaunu ceļojumu piedāvājumu lapu," saviem "Instagram" sekotājiem vēstīja Rūta.

Beidzot nokārtojas Lienes Šomases mīlas dzīve

Foto: Instagram.com/liene_somase/

Latviešu dziedātāja Liene Šomase šopavasar piedzīvoja īstu uzplaukumu, un drīz vien tapa zināms, ka to veicinājusi mīlestība.

Tapa zināms, ka Lienei izveidojušās attiecības ar Gintu Gulbi. Lai gan mūziķe pašmāju medijiem klāstīja, ka viņa jaunās attiecības vēlas sargāt, vēlāk viņa vairs necentās slēpt savas siltās jūtas pret mīļoto.

Sociālajos tīklos publicētie foto ar Lieni un Gintu rada ļoti saskanīga pāra iespaidu, un dziedātājas publiskotie kadri liecina, ka viņas mīļotajam izveidojušās labas attiecības arī ar viņas meitiņu Gabrielu, kura nākusi pasaulē Šomases agrākajās attiecībās ar Mārtiņu Samuli.

Artūrs Irbe 50 gadu vecumā sagaida trešo pēcnācēju

Foto: F64

Viens no visu laiku slavenākajiem latviešu sportistiem, hokeja vārtsargs Artūrs Irbe šoruden kļuva par tēvu trešajam bērnam.

Hokeja leģenda pērn mija gredzenus ar 24 gadus veco Madaru Romanovu, kura pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu. Savukārt šī gada sākumā Irbe svinēja 50. dzimšanas dienu.

Šoruden pasaulē nāca viņa un Madaras kopīgais dēliņš, kuram vecāki deva vārdu Pauls Teodors. Irbem ir arī divi bērni no viņa iepriekšējām attiecībām, un arī viņa sievai no agrākajām attiecībām ir divas atvases.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!