Foto: Kadrs no video
Dramatiski notikumi risinājušies sociālajā projektā "Caur ērkšķiem uz…", kā rezultātā iesaistījusies pat ātrās palīdzības mediķu brigāde un pēcāk arī policija.

Šova jaunākajā sērijā dāmas turpina savu ceļu pretī pārmaiņām un uz laiku apmetušās pretrunīgi vērtētajā "pāraudzināšanas iestādē" Bruknas Kalnu kopienā. Tur dalībnieču starpā izceļas nopietnas nesaskaņas – strīdus centrā jau atkal nokļūst Lilita, kura dažai labai uzkritusi uz nerviem.

Lilitai tiek pārmesta konfliktu provocēšana, klaji izaicinoša un nievājoša attieksme pret citām kolēģēm. Strīds eskalējas tik ļoti, ka Madara, kura nesen priekšlaicīgi atbrīvota no cietuma un joprojām nēsā īpašu aproci, ir gatava kolēģei sadot "pēc nopelniem."

"Tas nolādētais smīns! Skatās virsū un smaida. Viņa zina, ka nevaru viņai iesist pa purnu, tāpēc man smaida sejā," – pamatīgi pikta ir Madara. Vārds pa vārdam, līdz iesaistās arī pārējās meitenes, tostarp ekspresīvā Marija, kura nekad nav slēpusi, ka viņai ir problēmas ar pašsavaldīšanos. Dzirdot Madaras stāstīto, skaidroties ar jaunieti metas arī Marija un, saņēmusi nievājošu komentāru par savu izskatu, neiztur un iesit Lilitai.

Pēc sitiena Lilita nokrīt zemē un paliek guļot, bet palīgos steidz ātrās palīdzības mediķu brigāde. Redzot notikušo, "Ērkšķu" dāmas visas kā viena spriež, ka Lilita tēlojusi, lai pievērstu sev uzmanību un patiesībā ārstu palīdzība viņai nemaz nav bijusi vajadzīga.

"Ja es tur būtu bijusi klāt, tas nenotiktu. Es Mariju būtu noturējusi, es viņu māku kontrolēt. Es jau viņai teicu – vot, tādas tev labas draudzenes blakus," pēc visa notikušā rūgti saka Marijas draudzene Anastasija, ar kuru abas ne tikai kopīgi piedalās projektā, bet arī jau vairākus gadus dala vienu mājokli. Tikmēr Lilitai tiek aizvesta uz slimnīcu, bet vēlāk pie Marijas ierodas policija.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!