Foto: Privātais arhīvs
Skurtesti pilsētiņa Rumānijas dienvidos kļuvusi par svētceļotāju galamērķi, jo tur kāda sieviete paziņojusi, ka viņas vecmāmiņas spoks pēc nāves uz telefonu atsūtījis "selfiju" no viņpasaules.

"Kad paņēmu rokās savu tālruni, mani pārņēma šausmas - no ekrāna uz mani raudzījās mirusī vecmāmiņa," vēlāk vietējiem medijiem stāstīja 34 gadus vecā Džīna Mihaja.

Pēc sievietes vārdiem, ap vecmāmiņas kaklu ir aptīts kaut kas līdzīgs čūskai, bet vispār fotogrāfija izskatās, it kā tādu būtu uzņemta caur kādu spraugu, kas dzīvo pasauli atdala no mirušo valstības.

Paņēmusi tālruni, sieviete devās pie zīlnieces, kura apstiprināja, ka no "otras puses" šo ziņu viņai atsūtījusi pirms trim gadiem mirusī vecmāmiņa.

Savukārt ap kaklu apvijusies čūska, pēc zīlnieces vārdiem, simbolizē to, ka vecmāmiņai pēc nāves nākas ciest par saviem šajā pasaulē sastrādātajiem grēkiem.

"Vēršoties pie mums, vecmāmiņa gribēja pateikt, lai mēs par viņu lūdzamies un ka mēs viņas dvēseli joprojām varam izglābt no elles mokām," stāstīja Džīna.

Pēc šī notikuma desmitiem ģimeņu Skurtesi baznīcā aizlūdz par Džīnas vecmāmiņu, bet garīdznieks ieteicis 40 dienas pēc kārtas apmeklēt gan baznīcu, gan kapsētu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!