Foto: Privātais arhīvs

25 gadus vecā amerikāniete Lorēna Adkinsa ir tika apēsta ar vampīru sāgas Krēsla galvenās lomas atveidotāju Robertu Patinsonu, ka nopirkusi viņa kartona atveidu un Lasvegasā to apprecējusi.

"Zinu, ka daudzi mani uzskata par traku, bet šis kartona gabals ir tuvākais, kas man jebkad bijis. Un esmu pārliecināta, ka esam laimīgāki par daudziem jaunlaulātajiem," viņa vēlāk stāstījusi medijiem.

Lorēna jau kopš bērnības fanātiski aizrāvusies ar romantiskām pasākām - viņa neskaitāmas reizes skatījusies Sniegbaltīti un septiņus rūķīšus un Pelnrušķīti, bet tad redzējusi filmu Krēsla, kas pilnībā mainījusi viņas dzīvi.

"Tas bija pavisam savādāk, nekā jebkurā mīlas stāstā, ko biju redzējusi iepriekš. Galvenais varonis asinis sūca ar tādu vieglu, kā citi atver durvis. Es biju apburta," priecājās Lorēna.

Reiz viņa kādā veikalā par 20 dolāriem ieraudzījusi Patinsona kartona figūru, un viņai uzreiz viss kļuvis skaidrs. Viņa to nopirka un uzreiz devās uz Lasvegasu.

Pēc viņas vārdiem, Lasvegasā viss noritējis vairāk nekā vienkārši: baznīcā viņai pat ļāvuši izvēlēties, kurš vadīs laulību ceremoniju - parasts mācītājs vai Elvisa dubultnieks.

Kāzās piedalījās 50 Lorēnas draugi un radi - bija milzīga kāzu torte piecos "stāvos", īsti gredzeni un ziedu virtenes. "Šī diena man izmaksāja divus tūkstošus, bet nospļauties - gribēju, lai viss izdodas uz goda.

Medusmēnesi mēs pavadīsim Losandželosā, un mēs gribētu uzrāpties Holivudas zīmē. Vienīgā problēma, ka man pašai nākas savu vīru nēsāt, bet ikviens taču ziedojas mīlestības vārdā, vai ne?" - par savu ģimenes dzīvi stāstījusi jaunā sieviņa.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!