Džinsa auduma bikses ir gandrīz visu sieviešu skapjos. Tās ir ērtas un viegli savienojamas ar citiem apģērbiem, piemēram, ādas zābakiem, baltu kokvilnas kreklu un klasisku žaketi. Turklāt šobrīd piedāvājumā ir ne tikai vienkārši, bet arī dažāda garuma, jostas vietas augstuma, kā arī ar detaļām piesātināti džinsi.

Iedvesmojoties no portāliem "In Style" un "Live About", apkopojam dažādiem sieviešu ķermeņa tipiem atbilstošākās džinsa bikses, kas liks izskatīties satriecoši ikdienā, darbā vai saviesīgā pasākumā. Atceries, pirmajā vietā vienmēr liekams bikšu ērtums un tikai tad izskats – tas tevi pasargās no saspiestības sajūtas un ļaus izskatīties pārliecinātākai savā apģērbā.

Savukārt, ja vēlies noskaidrot savam auguma tipam atbilstošāku mazo, melno vakarkleitu, tad lūko šo rakstu.

Garam augumam

View this post on Instagram

A post shared by Sheryl Luke (@walkinwonderland) on Nov 13, 2018 at 7:13am PST

Viens no gara auguma īpašnieču trumpjiem ir kājas, kas arī būtu jāizceļ, valkājot džinsa bikses. Ja citos gadījumos būtiski izvēlēties bikšu stilu, tad gara auguma sievietēm jādomā par vienu svarīgu aspektu – džinsu garumu. Viens no variantiem ir iegādāties pietiekami garas bikses, kas ir vismaz līdz papēdim. Labā ziņa, ka arvien vairāk veikalos parādās atsevišķas nodaļas, kurās piemērotu apģērbu, tai skaitā džinsus, var atrast arī garāka auguma dāmas.

View this post on Instagram

A post shared by Katherine Ormerod (@katherine_ormerod) on Oct 13, 2018 at 10:37am PDT

Otrs variants – izvēlēties tādus džinsus, kas ir speciāli saīsināti, piemēram, virs potītes. Tomēr arī šajā gadījumā rūpīgi jāizvēlas un jāizvērtē bikšu garums. Tāpat gara auguma sievietēm vajadzētu izcelt savas kājas, taču proporcionāli labāk izskatīsies nedaudz brīvāki džinsi, kas cieši neapņem ķermeni. Šajā variantā labs variants ir arī bikses ar augstāku vai zemāku jostas augstumu.

View this post on Instagram

A post shared by Katherine Ormerod (@katherine_ormerod) on Oct 21, 2018 at 11:07am PDT

Īsākam augumam

View this post on Instagram

A post shared by Blair Eadie / Atlantic-Pacific (@blaireadiebee) on Aug 25, 2018 at 11:14am PDT

Īsa auguma sieviešu galvenais uzdevums ir izvēlēties tādus džinsus, kas vizuāli pagarina, nevis samazina. Līdzīgi kā gara auguma īpašniecēm, arī īsākām dāmām būtiski izvēlēties pareizo garumu, tāpēc ieteicams apspīlēto (skinny) bikšu vietā valkāt taisna griezuma džinsus. Tieši šis griezums iezīmē vertikālu līniju no gurnu daļas līdz pēdām, kas vizuāli pagarina.

View this post on Instagram

A post shared by Sheryl Luke (@walkinwonderland) on Oct 4, 2018 at 11:34am PDT

Vislabāko efektu dos tumšas krāsas džinsi, nevis balti un gaiši zili, kas vizuāli padara kājas platākas, taču ne garākas. Īsa auguma sievietēm jāuzmanās no pārlieku brīvām biksēm, kas atsevišķos gadījumos sajauc ķermeņa proporcijas un dod pretēju efektu cerētajam. Ja ir šaubas, kādus džinsus izvēlēties, vienmēr paļaujies uz tumši zilām un taisnā griezumā veidotām biksēm. Tāpat arī iepriekš minētais garums rūpīgi jāizpēta, jo tas var likt tev izskatīties vēl īsākai.

View this post on Instagram

A post shared by Mary Orton (@maryorton) on Oct 28, 2018 at 7:34am PDT

Apjomīgai sēžamvietai

View this post on Instagram

A post shared by 🕊 (@carodaur) on Nov 2, 2018 at 5:15pm PDT

Mūsdienu pasaulē, kad daļa sieviešu akli seko Kimas Kardašjanas izteiktās pēcpuses kultam, ir svarīgi atcerēties – apjomīgāku dibena daļu var izcelt, bet ar mēru un apdomu. Der ielāgot, ka pārlieku ciešas un apspīlētas džinsu bikses var dot nepareizo priekšstatu un tēlu, kā arī apģērbam ir jābūt pietiekami ērtam, lai to valkātu.

View this post on Instagram

A post shared by B R I T T A N Y • Coco & Blush (@cocoandblush) on Jul 25, 2018 at 1:14pm PDT

Tāpēc, ja vēlies iegādāties labākos džinsus, meklē tādus, kas nedaudz izceļ dibena daļu un ir ērti ikdienas valkāšanai. Te var noderēt bikses ar augsto jostas vietu, kā arī "boyfriend" stila džinsi. Turklāt visērtākās bikses būs tās, kuru sastāvā ir nedaudz elastāna – tad džinsi staipīsies un nenokarāsies nevajadzīgajās vietās.

View this post on Instagram

A post shared by Fashion Canadians (@fashioncanadians) on Nov 3, 2018 at 6:57am PDT

Mazai sēžamvietai

View this post on Instagram

A post shared by Fashion Canadians (@fashioncanadians) on Oct 23, 2018 at 10:34am PDT

Ja apjomīgāka dibena īpašniecēm vajadzētu uzmanīties no tā, lai vēl vairāk to nepadarītu lielāku, tad savukārt mazākai pēcpusei jāizvēlas tādi džinsi, kas izceļ dotumus. Piemēram, bikses, kurām ir lielas vai izteiktas kabatas, vizuāli padarīs sēžamvietas daļu lielāku.

View this post on Instagram

A post shared by Sophia Roe (@sophiaroe) on Oct 25, 2018 at 1:15am PDT

Tāpat cerēto mērķi sniegs džinsi ar izteiktām detaļām vai kādiem citiem elementiem mugurpusē, piemēram, izšuvumiem uz kabatām. Lielāku efektu var radīt bikses ar augsto jostas vietu – tās izcels to, kas būtu jāizceļ.

View this post on Instagram

A post shared by Sonia Lyson (@sonialyson) on Oct 5, 2018 at 6:40am PDT

Lielāka izmēra augumam (plus-size)

View this post on Instagram

A post shared by Callie Thorpe (@calliethorpe) on May 5, 2018 at 10:03am PDT

Arī kuplāku formu īpašniecēm lieliski piestāv džinsa bikses. Te gan jāpiebilst, ka nevajadzētu izvēlēties pārlieku apspīlētus džinsus – tie nav īpaši ērti un arī nedod tēlam vajadzīgo brīvības sajūtu. Labākā izvēle ir taisnas džinsa bikses, kas, tāpat kā maza auguma īpašniecēm, vertikāli pagarina ķermeni.

View this post on Instagram

A post shared by nicolette mason (@nicolettemason) on Dec 18, 2016 at 4:54pm PST

Savukārt izvairies no pārlieku saīsinātām biksēm, kas sniedzas virs potītes, lai vizuāli nesaīsinātu kāju garumu. Tāpat lieliska izvēle ir džinsi ar vidēja augstuma jostas vietu, jo augstāka – samazina torsa daļu, savukārt pavisam zema akcentē vēderu. Kuplākam augumam piestāv arī tumšākas krāsas džinsa bikses – tai skaitā tumši pelēkas vai melnas.

View this post on Instagram

A post shared by Rochelle Johnson (@iambeauticurve) on Apr 30, 2018 at 11:31am PDT

Izteiktiem gurniem


View this post on Instagram

A post shared by Sheryl Luke (@walkinwonderland) on Oct 20, 2018 at 4:58pm PDT

Viens no sarežģītākajiem uzdevumiem atrast piemērotas džinsa auduma bikses ir tieši sievietēm ar platiem un izteiktiem gurniem. Nereti poga neveras ciet, citās reizēs – kājās ir par platu. Tāpēc ieteicams izvēlēties tādus džinsus, kas ir īpaši staipīgi – tā iespējams izvairīties no pārlieku neērtās un saspiestās sajūtas.

View this post on Instagram

A post shared by Karina Reske (@karinastylediaries) on Nov 20, 2018 at 9:16am PST

Savukārt ķermeņa formām atbilstošākās būs bikses ar augsto jostu, kas paslēpj izteiktos gurnus. Tāpat vari izvēlēties džinsus ar saīsinātiem galiem, taču pilnībā atsakies no īpaši apspīlētām biksēm ar zemo jostu – tās nebūs ne ērtas, ne glaimojošas tavam augumam.

View this post on Instagram

A post shared by Karina Reske (@karinastylediaries) on Nov 4, 2018 at 8:11am PST

Platākiem augšstilbiem

View this post on Instagram

A post shared by 🕊 (@carodaur) on Nov 1, 2018 at 12:48pm PDT

Arī sievietēm ar izteiktiem augšstilbiem dažkārt ir problēmas atrast visērtākos un vislabāk pieguļošos džinsus. Viens no variantiem lūkot pēc tādām biksēm, kuras ir staipīgas. Tas palīdzēs justies daudz brīvāk un ērtāk straujajā ikdienā un arī darba dunā.

View this post on Instagram

A post shared by Sheryl Luke (@walkinwonderland) on Oct 14, 2018 at 6:00pm PDT

Tāpat kā citos auguma tipos, arī sievietēm ar izteiktākiem augšstilbiem ir vērts valkāt taisna griezuma bikses. Tās pagarina ķermeni un kājas, kā arī sapludina atšķirīgās daļas, piemēram, augšstilbus ar apakšstilbiem. Turklāt pievērs uzmanību gurnu un augšstilbu attiecībai, lai tā nebūtu pārlieku atšķirīga un uzkrītoša koptēlā.

View this post on Instagram

A post shared by Who What Wear (@whowhatwear) on Oct 22, 2018 at 10:39am PDT

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!