Kāds izšķiras neapdomīgi, bet kāds spītīgi turas nelaimīgās attiecībās, jo ir pārliecināts – tas ir labāk nekā būšana vienam. Kas ir pareizāk? Kā saprast, ka attiecību krīze ir pārvarama un vēlme šķirties ir pārsteidzīga? Kuros gadījumos tomēr labāk ļaut savienībai izirt vai pat apzināti to pārtraukt? Par to podkāstā "Laimes laboratorija" runājam ar psihoterapeitu Andri Veselovski.

Podkāstā sarunājas psihoterapeits Andris Veselovskis un žurnāliste Dita Vinovska, atklājot speciālista personīgo skatījumu uz medikamentu pielietojumu psihiskās veselības uzlabošanai.

Dita Vinovska ir "Delfi" žurnāliste, kas interesējas par garīgo un fizisko veselību, kā arī vienlīdzību. Saprast un uzklausīt cilvēkus mācījusies, studējot kultūras un sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē. Andris Veselovskis jau 20 gadus nodarbojas ar psihoterapiju un ne vien konsultē savus pacientus, bet arī lasa dažādas lekcijas un piedalās diskusijās, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu piekļūt sev vajadzīgajai informācijai par psihisko labsajūtu.

Pirmā epizode iznāca 2019. gada martā.

Atgādinām, ka podkāstu vari klausīties arī "Spotify" un "Apple Podcasts".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!