Foto: Shutterstock
Lai arī cik pedantiski mēs paši sev šķistu, ja kritiski palūkosimies uz to, kas glabājas plauktos, skapjos un pagultē, noteikti atradīsim ne vienu vien lietu, kas nav pārcilāta gadiem ilgi. Ja tā, tad, visticamāk, netiks pārcilāta vēl dažus gadus, un tātad bez tās pavisam droši vari iztikt.

Kritiska revīzija nepieciešama ikkatram. Ar to paveicas tiem, kam paredzēta pārvākšanās – šādi apstākļi gribot negribot to liek darīt, taču arī citos gadījumos atbrīvošanās no liekā tikai paplašinās dzīves telpu. Ja nespēj pats pieņemt lēmumu, kas tev ir un kas nav vajadzīgs, portāls ''Optimiziruem'' un blogs ''Home Blog Kate'' šajā jomā palīdz pat ļoti labi.

Lietas, kas jāsalabo

Ja tev kaut kur mājas krājumos ir plauktiņš, kaste vai pat vesela atvilktne ar lietām, kas gaida savu kārtu remontam, pēdējais laiks no šiem krāmiem atbrīvoties. Tās var būt rotaslietas, somiņas, pulksteņi, ieplaisājuši interjera dekori, krūzes bez osiņām u.tml. nieki, kas patiesībā tikai lieki krāj putekļus, jo jau sen kā vairs netiek izmantoti un, visticamāk, pie tā arī paliks.

Aptieciņa

Rūpīgi pārlūko mājas aptieciņas saturu – noteikti atradīsi tur medikamentus, kuriem sen kā beidzies derīguma termiņš. Šādas lietas bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem jāizmet. Pie viena pārbaudi alternatīvās medicīnas plauktiņa saturu – visai iespējams, tur jau vairāk kā gadu glabājas tējas, kas nu jau klātas ar putekļu kārtu, novārījumi ar iztecējušu derīguma termiņu utt. To visu bez žēlastības izmet!

Foto: Shutterstock

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!