Foto: AFP/Scanpix/LETA

Būtu ļoti interesanti izlasīt kāda speciālista secinājumus, pētot Kevina Durenta personību, jo viņa uzvedībā gadu gaitā nolasāmas dažādas šķautnes, kas liek domāt par viegli ievainojamu personu. Durenta talantu basketbola spēlē nav iespējams pārvērtēt, nav bijis pamata šaubīties par viņa motivāciju spēlēt un mīlestību pret sporta veidu. Viņš prot atstāt jauku iespaidu par sevi, bet tad vienā sekundē viss izmainās, dzirdot par kārtējiem "dīvas" izgājieniem. 

Tieši "Nets" jau iepriekš bijusi pieredze gadījumos, kad komandas labākie basketbolisti spēlējuši milzīgu lomu ne tikai laukumā, bet arī attiecību ķīmijā starp komandu un treneri. Džeisons Kids tiek minēts starp labākajiem saspēles vadītājiem līgas vēsturē, un šīs pozīcijas spēlētājus mēdz dēvēt par treneriem laukumā.

Gadsimta sākumā NBA bija tāds interesants tēls kā Stefons Mārberijs. Divtūkstošo gadu ievadā viņš bija pāris Visu zvaigžņu spēļu dalībnieks, ļaujot sevi klasificēt kā līgas superzvaigzni. Daļu karjeras viņš pavadīja Ņujorkas "Knicks". Pēc kārtējās izgāztās sezonas 2005. gada vasarā "Knicks" padarīja Leriju Braunu par tobrīd vislabāk atalgoto treneri līgas vēsturē, solot 60 miljonus dolāru par piecu gadu darbu. Problēma bija tā, ka Mārberijs neespēja atrast kopīgu valodu ar jauno galveno treneri...

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!