Zemessardzes štāba Vadības grupas speciāliste Guna Freimane informē, ka sprādzienus plānots veikt no plkst.10.00 līdz plkst.15.00. Sagatavošanas darbu un spridzināšanas laikā bīstamā zona ap objektu tiks norobežota. Pavisam ieplānoti 25 sprādzieni ar nelieliem laika intervāliem.

Demontēt rezervuārus nolēmusi Iecavas novada dome. Tā kā uzdevums ir ļoti sarežģīts un tam nepieciešams specifisks inventārs, izvērtējot savas iespējas, kā vispiemērotāko atzina rezervuāru nojaukšanu, tos spridzinot.

Šāda veida rezervuāru demontēšanu Zemessardzes 54.Inženiertehniskā bataljona karavīri veic pirmo reizi. Tādējādi pieredz ir būtiska praktisko iemaņu spridzināšanā uzlabošanai.

Iedzīvotāju ievērībai!
Demontēšanas laikā no plkst.10.00 līdz plkst.15.00 būs ierobežota satiksme aptuveni 200 metru rādiusā no objekta. Lūdzam izmantot apkārtceļus. Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajiem demontēšanas darbiem un īslaicīgi radītajiem trokšņiem.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!