Albumā iekļautas īpaši rakstītas dziesmas, kā "Ķekavai", "Novadam" un "Via Ķekavas himna". Mūziku komponējuši Ilgvars Ikass un Ruta Bīlande, Jānis Grigalis un Linda Zaķe, Elīna Starķe - Arbidāne un citi.

"Jūti" kolektīvs ir astoņas radošas meitenes, kas kopā dzied jau vairāk nekā divdesmit gadus. Šobrīd ansamblis ir pārtapis par Ķekavas kultūras nama jauniešu vokālo ansambli "Jūti". Vadītājs ir Jānis Strazdiņš, un menedžeres ir meitenes pašas – krāsainas, dažādas, katra ar savu muzikālo dvēseli un savu īpašo dzirksti.

Lielu ieguldījumu albuma tapšanā veikuši ansambļa vadītājs Jānis Strazdiņš, Ķekavas novada pašvaldība, Ķekavas Mākslas skola, Ķekavas mūzikas skola, Mūzikas apvienība "Vintāža", skaņu režisors Leons Sējāns, kafejnīca "Bamba Leo", SIA "Attach". Kā arī tērpu dizainere Diāna Liepniece, fotogrāfe Anna Ceipe, datordizainers Mārtiņš Zandbergs.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!