"Latvijas Vides, ģeoloģijas un metereoloģijas" rīkotajā konkursā, lai veiktu krasta stiprināšanu, uzvarējis SIA "Jēkabpils PMK".

Jau Likteņdārza tapšanas sākumā projekta īstenotāji meklējuši dažādus risinājumus un finanšu iespējas, lai respektētu Daugavu pie dažādām ēkām dārzā. Lēmumu nostiprināt Daugavas krastu pieņēma vēl šajā aprīlī. Stiprināšana nepieciešama pie amfiteātra un laivu piestātnes.

Stiprināšanas darbu finansēšana ir valsts tiešais ieguldījums Likteņdārzā, kas par tautas saziedotajiem līdzekļiem top kā dāvana Latvijai 100.dzimšanas dienā. Dažādu akciju ietvaros un ziedojot individuāli šobrīd Likteņdārzam kopumā saziedoti vairāk nekā 1,4 miljoni eiro.

Ikviens aicināts šosestdien "doties" uz Likteņdārzu ar LTV 1 starpniecību, kur no pulksten 19.30 būs labdarības koncerts un ziedojuma akcija "Top Latvijas Likteņdārzs!", lai savāktu līdzekļus autostāvvietas tapšanai.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!