Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien Nīderlandes kausa izcīņas 1/32 fināla spēlē ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Leivārdenas "Cambuur" vienībai svinēt uzvaru.

"Cambuur" viesos ar rezultātu 5:0 (3:0) pārspēja Amsterdamas "Ajax" amatieru komandu, kura spēlē Nīderlandes ceturtajā augstākajā līgā.

Uldriķis laukumā devās sākumsastāvā, nospēlējot visu maču. Viņš 38. minūtē pēc stūra sitiena rezultatīvi piespēlēja ar galvu Erika Šhautena vārtu guvumā, viesiem panākot 3:0.

Savukārt spēles 74. minūtē uzbrucējs aizskrēja līdz soda laukumam un pieturēja bumbu līdz ar piespēli atrada Niku Dudemanu mača pēdējo vārtu guvumā.

Pirmos vārtus viesu labā 22. minūtē guva mājinieku aizsargs Ksamms Felmings, ieraidot bumbu savos vārtos.

Vēl ar vārtu guvumu 35. minūtē izcēlās Filips Krastevs, bet 57. minūtē precīzu sitienu izpildīja Stefans Smals.

Pirmajās divās kārtās Leivārdenas klubam nevajadzēja piedalīties.

Pašreizējā kausa glabātāja ir "Ajax" pirmā komanda, kas 2021. gada kausa izcīņas finālā ar 2:1 (1:1) pieveica Arnemas "Vitesse".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !