Hokeja kluba "Liepāja" aizsargs Artūrs Salija un uzbrucējs Kārlis Ozoliņš nākamo sezonu aizvadīs Slovākijas hokeja klubā Liptovski Mikulāšas "MHK 32", vēstīts kluba tīmekļa vietnē.

Klubs vienojies ar hokejistiem par viena gada līgumiem.

Vienības paziņojumā uzsvērts, ka 29 gadus vecais Salija bez savu tiešo pienākumu pildīšanas ir pazīstams arī ar kvalitatīvu piespēli un laukuma pārredzēšanu.

"Esam pārliecināti, ka, aktīvi spēlējot, pieredzējušais hokejists, kurš ir spēlējis Latvijas izlasē, atbalstīs arī mūsu uzbrukuma aktivitātes un būs ieguvums mūsu komandai," rakstīts kluba tīmekļa vietnē.

Aizvadītajā sezonā Salija spēlēja Latvijas čempionātā "Liepājas" komandā, bet 2019./2020. gada sezonu aizvadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Pekinas "Kuņluņ Red Star" sistēmā un lielāko sezonas daļu spēlēja tās farmklubā Pekinas "Kuņluņ Red Star-BSU" Krievijas augstākajā līgā, KHL aizvadot tikai divas spēles un ar rezultativitātes punktiem neizceļoties.

Hokejists spēlējis arī Kazahstānas, Polijas un Slovākijas klubos. Savukārt aizvadītajā sezonā viņš pildīja Liepājas komandas kapteiņa pienākumus, 24 spēlēs atzīmējoties ar desmit punktiem (4+6).

Tāpat līgums noslēgts arī ar "radošo centra spēlētāju Ozoliņu, kurš mūsu komandā īsu brīdi bija 2019./2020. gada sezonā".

Klubs piebilst, ka hokejistam ir labais nūjas tvēriens, kā arī dalība visu vecumu Latvijas izlasēs.

27 gadus vecais Ozoliņš lielāko hokejista karjeras daļu ir pavadījis Liepājā. Liptovski Mikulāšas vienībā "MHK 32" viņš astoņās spēlēs tika pie divām rezultatīvām piespēlēm, bet aizvadītajā sezonā "Liepājas" rindās atzīmējās ar 19 (8+11) rezultativitātes punktiem 35 pamatturnīra cīņās un ar diviem (1+1) punktiem "play-off" turnīra piecās spēlēs.

Viņa kontā ir arī viena sezona Zviedrijas trešās augstākās līgas klubā "Solleftea".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !