Fоtо: Imago/Scanpix/LETA
Latvijas sieviešu florbola izlase sestdien pārbaudes turnīrā Slovākijā pēcspēles metienu sērijā izcīnīja panākumu pār Vācijas florbolistēm, vēsta Latvijas Florbola federācija (LFF).

Latvija turnīra trešajā mačā bija pārākas pār vācietēm ar 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 1:0).

Pirmajā periodā desmitajā minūtē vadībā izvirzījās vācietes, bet spēles 29.minūtē Anna Ankudinova panāca neizšķirtu.

Pamatlaika pēdējā minūtē rezultāts joprojām bija neizšķirts, taču 28 sekundes pirms spēles beigām Simonai Grāpēnai izdevās pārtvert bumbiņu un rezultatīvi noslēgt uzbrukumu, izvirzot vadībā latvietes.

Mača izskaņā gūto pārsvaru latvietēm neizdevās nosargāt, jo vācietes nomainīja vārtsardzi pret sesto laukuma spēlētāju un veiksmīgi izmantoja pārsvaru 12 sekundes līdz pamatlaika beigām, izlīdzinot rezultātu.

Pēcspēles metienus realizēja Evelīna Garbare un Ankudinova, kamēr Latvijas vārtsardze Kristīne Kirilova palika nepārspēta.

Sestdien Latvijai bija paredzēta vēl spēle pret Poliju, taču pretiniecēm konstatētas veselības problēmas, kas lika atsaukt dalību no turnīra, latvietēm tiekot pie tehniskās uzvaras ar 5:0.

Piektdien Latvijas florbolistes ar 4:11 piekāpās Slovākijai un ar 4:3 pēcspēles metienos pieveica Dāniju.

Svētdien plkst.12 Latvija spēlēs ar Norvēģiju.

Galvenajam trenerim Jānim Inģistam palīdz treneri Linda Līce un Jānis Dainis, kā arī fiziskās sagatavotības treneris Kaspars Reikmanis.

Latvijas izlases sastāvs:

vārtsardzes - Allana Kolosova, Kristīne Kirilova (abas - NND/RJTC), Elīna Jeige (Emmentāles "Skorpion", Šveice);

laukuma spēlētājas - Jūlija Rozīte ("Riders Durnten-Bubikon-Ruti", Šveice), Anna Ankudinova ("Bremgarten", Šveice), Kate Meldere (Cīrihes "Lioness", Šveice), Kristiāna Elizabete Krūmiņa, Annija Dārta Dankfelde (abas - "Ķekava"), Zane Darša (Tamperes "KooVee ", Somija), Luīze Raseiceva, Katrīna Dārta Kārkliņa, Džeina Eglīte (visas - Cēsu "Lekrings"), Dārta Derupa, Evelīna Drozdova, Elīna Dīce (visas - NND/RJTC), Klinta Mārtiņjēkaba (Turku "Loisto", Somija), Evelīna Garbare (Vintertūras "Red Ants Rychenberg", Šveice), Marta Lība Zameca, Laura Gaugere, Emīlija Salaciete, Lāsma Ēvele, Marta Drille, Elīza Elizabete Bērziņa, Paula Egle (visas - Kocēnu "Rubene"), Simona Grāpēna ("Vitkovice", Čehija).

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !