Foto: F64
Ungārija ir atteikusies no 2023.gada pasaules hokeja čempionāta rīkošanas kopā ar Slovēniju, pirmdien savā "Twitter" kontā ziņo Kanādas kabeļtelevīzijas TSN apskatnieks Gords Millers.

Ungārijas Hokeja federācija ir atsaukusi savu piedāvājumu kopā ar Slovēniju rīkot 2023.gada pasaules hokeja čempionātu vīriešiem, ziņo Millers, uzsverot, ka kā vienīgais spēkā esošais paliek Rīgas un Somijas pilsētas Tamperes piedāvājums.

"Avoti Helsinkos vēsta, ka Ungārijas valdība atsauca savu atbalstu čempionāta rīkošanai, kad parādījās ziņas par to, ka Krievijai un Baltkrievijai visticamāk tiks liegta dalība čempionātā," raksta Millers.

Ungārijas valdība ir labās attiecībās ar Krieviju.

Jau ziņots, ka Krievijas iebrukuma Ukrainā dēļ aprīlī IIHF Padome atņēma Krievijai tiesības rīkot 2023.gada pasaules hokeja čempionātu Sanktpēterburgā.

Par nākamo meistarsacīkšu rīkošanu tiks lemts 26.maijā un 27.maijā gaidāmajā IIHF kongresā. Jaunas rīkotājvalsts noteikšana būs kongresa prioritārais uzdevums.

Latvija kopā ar Somiju iesniegusi savu kandidatūru šī turnīra uzņemšanai. Rīgā varētu norisināties vienas apakšgrupas spēles un divas ceturtdaļfināla cīņas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!