Foto: Publicitātes foto
Jau šo svētdien, 12. jūnijā, AS "Latvenergo" elektroenerģijas tirdzniecības zīmols "Elektrum" sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) turpinās maija beigās aizsākto sporta un izklaides pasākumu sēriju "Enerģiju olimpiešiem", kuras mērķis ir aicināt Latvijas iedzīvotājus atbalstīt un "uzlādēt" uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm braucošos sportistus.

Šonedēļ Enerģijas lāpas uzlāde tiks nodota Ventspils iedzīvotāju rokās, savukārt jau nākamajās nedēļas nogalēs sportiskās izklaides aktivitātes turpināsies trīs citās Latvijas pilsētās.

Ventspils pasākuma ietvaros plašajā Olimpiskā centra teritorijā ikvienam apmeklētājam jau no plkst. 11:30 dienā būs iespēja jautri un aktīvi pavadīt svētdienas pēcpusdienu svaigā gaisā kopā ar ģimeni un draugiem. Lai nodotu savu enerģiju mūsu sportistiem, klātesošie varēs piedalīties 10 dažādas sarežģītības enerģijas vākšanas disciplīnās, šaujot ar loku, turoties mežonīga buļļa mugurā, griežot ap vidukli riņķi, lecot ar lecamauklu, sitot veseri, ceļot svara bumbas, pievelkoties, demonstrējot skaļāko uzvaras saucienu un veicot citas aizraujošas aktivitātes, kas palīdzēs visiem kopā uzlādēt simbolisko Enerģijas lāpu.

Dienas gaitā ar savu klātbūtni un svinīgo uzrunu ventspilniekus sveiks pasākuma īpašie viesi – Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, AS "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un goda prezidents Vilnis Baltiņš. Apmeklētājiem būs lieliska iespēja klātienē satikt arī vietējos sportistus – bobsleja izlases galveno treneri Sandi Prūsi un Latvijas bobsleja izlases dalībniekus, vieglatlētikas treneri Māri Grīvu un viņa audzēknes un meitas – tāllēcējas Laumu un Māru Grīvas un šķēpmetēju Gundegu Grīvu, soļotāju un Latvijas Olimpiskās komandas "Rio 2016" dalībnieku Arni Rumbenieku, šķēpmetēju un Latvijas Olimpiskās komandas "Rio 2016" dalībnieku Rolandu Štrobinderu, kā arī šķēpmetēju un Latvijas Olimpiskās komandas "Rio 2016" dalībnieci Sintu Ozoliņu. Izcilie sportisti ne tikai labprāt aprunāsies ar ikvienu interesentu, bet arī sniegs autogrāfus, vienosies sirsnīgām kopbildēm un aktīvi iesaistīsies Enerģijas lāpas uzlādē.

Uzlādējošā pasākuma vadītāja lomu jau ierasti uzņemsies atraktīvais Armands Simsons, savukārt par enerģisku muzikālo noformējumu rūpēsies Normunds Jakušonoks ar pavadošo grupu un DJ Kārlis Blumfelds. Dienas gaitā neizpaliks arī virkne citas aizraujošas aktivitātes - ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi, fotografēšanās prieki, "Asics" pēdu tests piemērotāko sporta apavu noteikšanai, "Elektrum" energoefektivitātes padomi, kā arī vienojošais enerģijas žesta foto mirklis pasākuma kulminācijā. Papildus tam apmeklētāji tiks aicināti nodot īpašus video sveicienus Latvijas olimpiešiem, kas pēcāk tiks izvietoti mājaslapā www.energijuolimpiesiem.lv.

Īpaši padomāts ir arī par pasākuma mazākajiem apmeklētājiem, kuri varēs sacensties koka skrejriteņu "Dip Dap" šķēršļu joslā, lēkāt piepūšamajās "Dino Parks" atrakcijās, meklēt piedzīvojumus "Lotes zemē", pārbaudīt spēkus "MILZU! pārslu" stafetē, iepazīt fizikas aizraujošo pusi "Fizmix" teltī, kā arī spēlēt galda spēles "Riču raču" un "Cirks" milzu izmēros. Paralēli izklaides aktivitātēm ģimenes ar bērniem pasākuma laikā varēs saņemt arī "MILZU!" pārslu Ģimenes paku enerģiskām un veselīgām uzkodām, iepriekš izdrukājot "Elektrum.lv" mājas lapā atrodamo Draudzīgā labuma kuponu.

Visas piedāvātās izklaides iespējas pasākuma apmeklētājiem ir bez maksas un ir daļa no Latvijas gatavošanās procesa 2016. gada Vasaras Olimpiskajām spēlēm.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!