Lielkoncertu vasara: 'Kultūrklubā' pasākumu rīkotāji Majors un Putniņš

Pēdējo divu gadu laikā viena no nozarēm, kuru vissmagāk skāruši Covid-19 pandēmijas savaldīšanai noteiktie ierobežojumi, bijusi izklaide un kultūra. Tagad, kad pandēmija šķietami aizmirsusies, jaunas pārmaiņas ienesis Krievijas iebrukums Ukrainā. Vai šovasar atgriezīsimies "vecajā, normālajā" dzīvē - par to piektdien, 27. maijā, pulksten 16 raidījumā "Kultūrklubs" Monika Cālīte sarunājas ar "Positivus" festivāla un koncertu rīkotāju Ģirtu Majoru un koncertaģentūras "L Tips Agency" vadītāju Gintu Putniņu. Pēc pārraides raidījums pieejams arhīvā.

Pēc normālas kultūras dzīves noilgojušies gan mākslinieki un pasākumu rīkotāji, gan mākslas baudītāji, taču kultūras, izklaides un pasākumu nozare saskaras ar tiem pašiem izaicinājumiem, kas ietekmē arī visu sabiedrību kopumā - neskaidrība par to, kas notiks rudenī, kad varētu atgriezties vīruss un kad gaidāmi rekordaugsti rēķini par elektrību un apkuri.

Arī karš Ukrainā ietekmē nozari - pārtraucot sadarbību ar Krieviju, uz skatuves konkurence par skatītāju un klausītāju saasinās, savukārt kultūras patērētāji ekonomisko grūtību priekšā varētu būt spiesti pārskatīt savas prioritātes un, iespējams, rūpīgāk izvērtēt savas iespējas iegādāties biļetes pat uz ļoti gaidītiem pasākumiem.

"KultūrKlubs" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu piektdienās pulksten 16. Raidījumā Monika kopā ar Latvijas sabiedrībā iemīļotām kultūras personībām runā par interesanto un aktuālo kultūras, popkultūras un izklaides pasaulē.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.