Kādas ir manas tiesības šķiroties? – 'Tiesības zināt' pulksten 16

Laulības šķiršana ir sāpīgs process, turklāt ne tikai emocionāli, bet arī praktiski - jādala kopējā manta un jāvienojas par bērnu nākotni. Kā šos jautājumus atrisināt godīgi un saglabājot savstarpēju cieņu? Kā būt drošam, ka pēc šķiršanās nepaliksiet bez kopīgi nopelnītās un uzturētās mantas? Par to pulksten 16 raidījumā "Tiesības zināt" Kārlis Arājs runā ar ar zvērinātu advokātu Robertu Eglīti. Pēc pirmizrādes epizodes ieraksts pieejams raidījumu arhīvā.

"Tiesības zināt" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru otro nedēļu trešdienās pulksten 16. Raidījuma mērķis ir visiem Latvijas iedzīvotājiem saprotamā un atraktīvā veidā skaidrot, kā sevi vislabāk aizstāvēt, ja nonāc saskarsmē ar likumu – kā rīkoties, no kādām kļūdām izvairīties un kur meklēt palīdzību.

Ja jums ir radusies situācija, kurā noderētu jurista padoms, sūtiet savus tēmu pieteikumus uz e-pastu tiesibaszinat@delfi.lv.

Raidījuma "Tiesības zināt" jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.